31. Neusiedlersee Radmarathon

Date: 23.04.2023

Startlist

# Name Competition Nation Cat Club Team Block Status
MAJOR-MARÓTHY Zsolt MAJOR-MARÓTHY Z. NRM - 125 km M 45-49y Block 2
1 HUBER Martin HUBER M. NRM - 125 km VIP RLC Mörbisch RLC 4 VIP
2 HILLINGER Leo HILLINGER L. NRM - 125 km VIP HILL Racingteam HILL Racingteam VIP
3 WENDL Tobias WENDL T. NRM - 125 km VIP VIP
4 ARLT Tobias ARLT T. NRM - 125 km VIP VIP
5 KRENN Matthias KRENN M. NRM - 125 km VIP KĂ€rnten Radmarathon 04.Juni 20... KĂ€rnten Radmarathon 04.Juni 2023 VIP
6 POTH Sascha POTH S. NRM - 125 km VIP Ledschends - RH77 VIP
7 SCHRECKINGER Robert SCHRECKINGER R. NRM - 125 km VIP RH77 Factory Team RH77 Factory Team VIP
8 MEGO Robert MEGO R. NRM - 125 km VIP PIERRE BAGUETTE PIERRE BAGUETTE VIP
9 LEINEWEBER Dirk LEINEWEBER D. NRM - 125 km VIP RH77 Factory Team RH77 Factory Team VIP
10 HOOGERLAND Johnny HOOGERLAND J. NRM - 125 km VIP RH77 Factory Team RH77 Factory Team VIP
11 SAGAN Juraj SAGAN J. NRM - 125 km VIP rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol VIP
77 HASELBACHER René HASELBACHER R. NRM - 125 km VIP RH77 Factory Team RH77 Factory Team VIP
101 STÖCKLMAIR Max STÖCKLMAIR M. NRM - 125 km M U19 Block 1
102 GIRKINGER Jan GIRKINGER J. NRM - 125 km M U19 Tri4fun Union Klosterneuburg Block 1
103 MOKROS Filip MOKROS F. NRM - 125 km M U19 Block 1
104 STIBLÍK Marek STIBLÍK M. NRM - 125 km M U19 Jaroslav KulhavĂœ Cycling Team Block 1
105 HOPFER Klemens HOPFER K. NRM - 125 km M U19 Block 1
106 KETIĆ  Tristan KETIĆ  T. NRM - 125 km M U19 KK Tropovci KK Tropovci Block 1
107 MÜHLTHALER Christian MÜHLTHALER C. NRM - 125 km M U19 Block 1
108 NETÍK Michal NETÍK M. NRM - 125 km M U19 Block 1
109 HASELBACHER René HASELBACHER R. NRM - 125 km M U19 RH77 Factory Team RH77 Factory Team Block 1
110 DOBLER Linus DOBLER L. NRM - 125 km M U19
111 KUSNIROVA Natalia KUSNIROVA N. NRM - 125 km W U19 rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
112 KUBICEK Adam KUBICEK A. NRM - 125 km M U19 rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
113 ORAVEC Dusan ORAVEC D. NRM - 125 km M U19 rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
114 SKLADAN Samuel SKLADAN S. NRM - 125 km M U19 rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
115 VRBIK Juraj VRBIK J. NRM - 125 km M U19 rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
116 CSIZMAZIA Áron NRM - 125 km M U19 Acélvakond Cycling Team Block 1
117 MUDRA Malna MUDRA M. NRM - 125 km W U19 Green Riders Green Riders Block 1
501 CIRO D‘auria CIRO D. Handbike Tour A - 125 km HB NRM Team Ftz Leistungsteam Block 0
502 HOCHMAYR Gerhard HOCHMAYR G. Handbike Tour A - 125 km HB NRM RSC Heindl OÖ Block 0
503 KELLER Edgar KELLER E. Handbike Tour A - 125 km HB NRM LC Cafe Haferl Block 0
504 KYRYLENKO Mykhaylo KYRYLENKO M. Handbike Tour A - 125 km HB NRM Block 0
505 RIEDER Constantin RIEDER C. Handbike Tour A - 125 km HB NRM CLR Sauwald Cofain 699 Block 0
506 STRYCEK Branislav STRYCEK B. Handbike Tour A - 125 km HB NRM Block 0
507 WILD Marek WILD M. Handbike Tour A - 125 km HB NRM Block 0
508 ZELLHOFER Bernhard ZELLHOFER B. Handbike Tour A - 125 km HB NRM Schweigginger Radsherren
1001 BIELICKÝ Miroslav BIELICKÝ M. NRM - 125 km M 19-34y Dropped Cycling Club Dropped Cycling Club Block 1
1002 FIBY Michael FIBY M. NRM - 125 km M 19-34y West Wien West Wien Block 1
1003 GRUBER Manuel GRUBER M. NRM - 125 km M 19-34y Sunday Group Ride Sunday Group Ride Block 1
1004 SÝKORA Peter SÝKORA P. NRM - 125 km M 19-34y ƠK Cyklo-Tour Sereď Block 1
1005 GRÄTZ Florian GRÄTZ F. NRM - 125 km M 19-34y RSV Atterbiker RSV Atterbiker Block 1
1006 HUPPMANN Philipp HUPPMANN P. NRM - 125 km M 19-34y Sports Monkeys Triathlon Club Block 1
1007 IRO Christian IRO C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1008 KAHLBACHER Thomas KAHLBACHER T. NRM - 125 km M 19-34y Wagram Cycling Team powered by... Wagram Cycling Team powered by IRONCITYTOOLS Block 1
1009 MAYERHOFER Valentin Theodor MAYERHOFER V. NRM - 125 km M 19-34y Radunion Perchtoldsdorf Block 1
1010 PÖTZL Michael PÖTZL M. NRM - 125 km M 19-34y Union Alberndorf Radsport Union Alberndorf Radsport Block 1
1011 ZELLER Bernhard ZELLER B. NRM - 125 km M 19-34y Cycle Team Tulln Cycle Team Tulln Block 1
1012 VIDIC Matthias VIDIC M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1013 GRETLER Jakob GRETLER J. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1014 BUNTSCHECK Stefan BUNTSCHECK S. NRM - 125 km M 19-34y Next Level Racing Team Next Level Racing Block 1
1015 HAPP Christian HAPP C. NRM - 125 km M 19-34y Sunday Group Ride Sunday Group Ride Block 1
1016 PÜHRINGER Manuel PÜHRINGER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1017 SCHEIBLAUER Gerald SCHEIBLAUER G. NRM - 125 km M 19-34y Team Weichberger-KTM Team Weichberger-KTM Block 1
1018 SCHERMANN Marc SCHERMANN M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1019 HOLZER Markus HOLZER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1020 MÄNDL Marcel MÄNDL M. NRM - 125 km M 19-34y RSV Atterbiker RSV Atterbiker Block 1
1021 SIMON Christopher SIMON C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1022 PRANKL Maximilian PRANKL M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1023 STARITZ Julian STARITZ J. NRM - 125 km M 19-34y RSV Puppyton Ride Block 1
1024 KAZIC Erdi KAZIC E. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1025 SMIT Koen SMIT K. NRM - 125 km M 19-34y Beat Beat Block 1
1026 PALANDRI Lorenzo PALANDRI L. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1027 ZEIMET Nic ZEIMET N. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1028 HRASTNIK Christoph HRASTNIK C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1029 VANDER STOCKT Tobias VANDER STOCKT T. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1030 KÖNIG Benjamin KÖNIG B. NRM - 125 km M 19-34y Team Laura Block 1
1031 DZIALO Mariusz DZIALO M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1032 NAGY Zoltan NAGY Z. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1033 QUINTELIER Gianni QUINTELIER G. NRM - 125 km M 19-34y Peak cycling team PEAK CYCLING Team Block 1
1034 BERGER Christoph BERGER C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1035 GIGER Laurenz GIGER L. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1036 VANHOOREWEDER Tom VANHOOREWEDER T. NRM - 125 km M 19-34y Peak Cycling Club PEAK CYCLING CLUB Block 1
1037 GIEFING Dominik GIEFING D. NRM - 125 km M 19-34y LAC Unlimited Block 1
1038 VARGA Matyas VARGA M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1039 FUCHSHUMER Patrick FUCHSHUMER P. NRM - 125 km M 19-34y neubike.at neubike.at Block 1
1040 ORNELIS Ralph ORNELIS R. NRM - 125 km M 19-34y cycloworld Block 1
1041 MEIER Christoph MEIER C. NRM - 125 km M 19-34y Next Level Racing Block 1
1042 ZEMANN Phillip ZEMANN P. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1043 ROUEV Kaloyan ROUEV K. NRM - 125 km M 19-34y Verea Verea Block 1
1044 DONDEYNE Lucas DONDEYNE L. NRM - 125 km M 19-34y Peak Cycling Club PEAK CYCLING CLUB Block 1
1045 HURST Stefan HURST S. NRM - 125 km M 19-34y Ronde CC Block 1
1046 JÁGER PĂ©ter JÁGER P. NRM - 125 km M 19-34y Triatlon BarĂĄti EgyesĂŒlet Block 1
1047 AUGUSTA MatouĆĄ AUGUSTA M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1048 ALMER Andreas ALMER A. NRM - 125 km M 19-34y Pöllauer Riders Pöllauer Riders Block 1
1049 WATZEK Alex WATZEK A. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1050 KÜGERL Andreas KÜGERL A. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1051 VEITH Lukas VEITH L. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1052 WEIGLHOFER Thomas WEIGLHOFER T. NRM - 125 km M 19-34y Pöllauer Riders Block 1
1053 BAUR Tobias BAUR T. NRM - 125 km M 19-34y Baldiso p/b Talent:frei Baldiso p/b Talent:frei Block 1
1054 TRAGL Sascha TRAGL S. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1055 HALLER Patrick HALLER P. NRM - 125 km M 19-34y Team #80 Block 1
1056 KÖRNER Thomas KÖRNER T. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1057 LOMITZKI Matthias LOMITZKI M. NRM - 125 km M 19-34y RC Schwalben MĂŒnchen RC Schwalben MĂŒnchen Block 1
1058 ABLEIDINGER Daniel ABLEIDINGER D. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1059 ECKMAYR Georg ECKMAYR G. NRM - 125 km M 19-34y Nightriders Block 1
1060 HADZIC Haris HADZIC H. NRM - 125 km M 19-34y Bike Club Austria Bike Club Austria Block 1
1061 MARINA Marco MARINA M. NRM - 125 km M 19-34y Radl-Eck Racing Team Radl-Eck Racing Team Block 1
1062 HESS Konstantin HESS K. NRM - 125 km M 19-34y MRSC Ottenbach Baldiso p/b Talent:frei Block 1
1063 BREUNLICH Lukas BREUNLICH L. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1064 ENZINGER Dominik ENZINGER D. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1065 JAKSCHE Philipp JAKSCHE P. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1066 EIBL Christoph EIBL C. NRM - 125 km M 19-34y Die zwei Schnellen Drei Die zwei Schnellen Drei Block 1
1067 SENONER Manuel SENONER M. NRM - 125 km M 19-34y Bikeporn Val Gardena Block 1
1068 CSÚRI Bence CSÚRI B. NRM - 125 km M 19-34y Friseur Dertnig Friseur Dertnig Block 1
1069 ROIS Benedict ROIS B. NRM - 125 km M 19-34y Whc Vösendorf WHC Vösendorf Block 1
1070 HUEMER Simon HUEMER S. NRM - 125 km M 19-34y RCC Block 1
1071 SIMUNOVIC Nenad SIMUNOVIC N. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1072 HOCHSTRASSER Daniel HOCHSTRASSER D. NRM - 125 km M 19-34y RSV Atterbiker RSV Atterbiker Block 1
1073 MAKADI Peter MAKADI P. NRM - 125 km M 19-34y Maccabi VAC Block 1
1074 BEGTASEVIC Nino BEGTASEVIC N. NRM - 125 km M 19-34y Geizhals.at VICC Racing Divisi... Block 1
1075 REITHOFER Michael REITHOFER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1076 KRENN Christian KRENN C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1077 THALHAMMER Florian THALHAMMER F. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1078 NEUBER Moritz NEUBER M. NRM - 125 km M 19-34y FC St. Pauli Block 1
1079 HORVAT Robert HORVAT R. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1080 JORDAN Thomas JORDAN T. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1081 DOBNER Thomas DOBNER T. NRM - 125 km M 19-34y Team CUBE Store Lindenberg Block 1
1082 DÜNKELMEYER Moritz DÜNKELMEYER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1083 HAIDER Andreas HAIDER A. NRM - 125 km M 19-34y ARBÖ Sparkasse Neunkirchen Block 1
1084 KIRCHLEITNER Christoph KIRCHLEITNER C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1085 NÖBAUER Stefan NÖBAUER S. NRM - 125 km M 19-34y Gföllner Cycling Team Gföllner Cycling Team Block 1
1086 SCHERRER Jakob SCHERRER J. NRM - 125 km M 19-34y Scuderia Espresso Scuderia Espresso Block 1
1087 DONINGER Alexander DONINGER A. NRM - 125 km M 19-34y dolomite.bike dolomite.bike Block 1
1088 WEIXLER Bernd WEIXLER B. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1089 KOBLMÜLLER Florian KOBLMÜLLER F. NRM - 125 km M 19-34y Scuderia Espresso Scuderia Espresso Block 1
1090 AULEHLA Patrick AULEHLA P. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1091 AULEHLA Raffael AULEHLA R. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1092 SCHERRER Tobias SCHERRER T. NRM - 125 km M 19-34y Scuderia Espresso Scuderia Espresso Block 1
1093 COOMAN Jan COOMAN J. NRM - 125 km M 19-34y Peackcc PEAK CYCLING CLUB Block 1
1094 REINLEIN André REINLEIN A. NRM - 125 km M 19-34y RSV 1895 Passau RSV 1895 Passau Block 1
1095 INNEREBNER Christoph INNEREBNER C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1096 MODER Matthias MODER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1097 SCHULZ Robert SCHULZ R. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1098 SEDLMEIER Felix SEDLMEIER F. NRM - 125 km M 19-34y Next Level Racing Next Level Racing Block 1
1099 ZANONI Marcel ZANONI M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1100 LASINGER Stefan LASINGER S. NRM - 125 km M 19-34y RSC Teichradler RSC Teichradler Block 1
1101 NEUHAUSER Fabian NEUHAUSER F. NRM - 125 km M 19-34y Ranshofen Cycling Club (RCC) Ranshofen Cycling Club (RCC) Block 1
1102 KÖRNER Johann KÖRNER J. NRM - 125 km M 19-34y Radteam Leoben Block 1
1103 MESSNER Johann MESSNER J. NRM - 125 km M 19-34y Messner ArbeitsbĂŒhnen / Gerstb... Block 1
1104 GEISLER Lukas GEISLER L. NRM - 125 km M 19-34y Bad-Ofen Geisler Block 1
1105 VAN MONTFORT Bram VAN MONTFORT B. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1106 PROBST Gernot PROBST G. NRM - 125 km M 19-34y Stiftung Wadentest Stiftung Wadentest Block 1
1107 REIDINGER Fabian REIDINGER F. NRM - 125 km M 19-34y Stiftung Wadentest Stiftung Wadentest Block 1
1108 REIDINGER Florian REIDINGER F. NRM - 125 km M 19-34y Stiftung Wadentest Stiftung Wadentest Block 1
1109 SMUDA Patrick SMUDA P. NRM - 125 km M 19-34y Stiftung Wadentest Stiftung Wadentest Block 1
1110 MARTINO Luca MARTINO L. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1111 RIEGLER Philip RIEGLER P. NRM - 125 km M 19-34y Taxi Thalhuber Racing Team Block 1
1112 GRUNDNER Gerald GRUNDNER G. NRM - 125 km M 19-34y Radl-Eck Racing Team Radl-Eck Racing Team Block 1
1113 GEIER Markus GEIER M. NRM - 125 km M 19-34y Ranshofen Cycling Club (RCC) Ranshofen Cycling Club (RCC) Block 1
1114 WALLNER Markus WALLNER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1115 FREY Maurice FREY M. NRM - 125 km M 19-34y Acidic Salty Athlete Competiti... Block 1
1116 KALB Marcel KALB M. NRM - 125 km M 19-34y Acidic Salty Athlete Competiti... Block 1
1117 ECKLMAIER Michael ECKLMAIER M. NRM - 125 km M 19-34y Rc Schwalbe MĂŒnchen Block 1
1118 BUCHEGGER David BUCHEGGER D. NRM - 125 km M 19-34y POLCA POLCA Block 1
1119 HAGE Sören HAGE S. NRM - 125 km M 19-34y Team Neger Team Neger Block 1
1120 MAXIMUS Sam MAXIMUS S. NRM - 125 km M 19-34y Peak Cycling Club PEAK CYCLING CLUB Block 1
1121 MOSER Patrick MOSER P. NRM - 125 km M 19-34y Sunday Group Ride Sunday Group Ride Block 1
1122 SCHIETZ Clemens SCHIETZ C. NRM - 125 km M 19-34y velo.crew PopaFlo velo.crew PopaFlo Block 1
1123 SCHWEIFER Michael SCHWEIFER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1124 PLANITZER Georg PLANITZER G. NRM - 125 km M 19-34y RC Mitterberg Block 1
1125 DEMMERER Thomas DEMMERER T. NRM - 125 km M 19-34y Stuchly Installationen - Gotth... Stuchly Installationen - Gotthard Maier Block 1
1126 GEETS Alexander GEETS A. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1127 VÁRADI Csongor VÁRADI C. NRM - 125 km M 19-34y Heartland Cycling Block 1
1128 KNAZOVCIK Tomas KNAZOVCIK T. NRM - 125 km M 19-34y PREMIUM Hotel Znojmo cycling t... Block 1
1129 HUBER Lukas HUBER L. NRM - 125 km M 19-34y CLR Sauwald Cofain 699 CLR Sauwald Cofain 699 Block 1
1130 KNITEL Philipp KNITEL P. NRM - 125 km M 19-34y Posh Cycling Team Block 1
1131 RUTISHAUSER Lukas RUTISHAUSER L. NRM - 125 km M 19-34y Biketeam Aadorf/RMV Elgg Block 1
1132 HOCHMAYR Mathias HOCHMAYR M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1133 BERGER Marcus BERGER M. NRM - 125 km M 19-34y RH77 Factory Team RH77 Factory Team Block 1
1134 STUDER Matthias STUDER M. NRM - 125 km M 19-34y Biketeam Aadorf/ Orbea Orbea Schweiz Block 1
1135 EDELMAIER Julian EDELMAIER J. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1136 SELECKY Marcel SELECKY M. NRM - 125 km M 19-34y ProCycling Team Bratislava Block 1
1137 STEINDL Richard STEINDL R. NRM - 125 km M 19-34y bike-racing/blau-weiß Block 1
1138 KALINA Nikolaus KALINA N. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1139 ORBAN Csaba ORBAN C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1140 TILL Fabian TILL F. NRM - 125 km M 19-34y Le Pressi Block 1
1141 AICHRIEDLER Moritz AICHRIEDLER M. NRM - 125 km M 19-34y Le Pressi Block 1
1142 SCHIPFLINGER Fabian SCHIPFLINGER F. NRM - 125 km M 19-34y Le Pressi Block 1
1143 FARAZIN Luka FARAZIN L. NRM - 125 km M 19-34y Arcont Selce Block 1
1144 SCHROEDTER René SCHROEDTER R. NRM - 125 km M 19-34y RC Gruppetto Graz RC Gruppetto Graz Block 1
1145 ZSOMBOR JuhĂĄsz ZSOMBOR J. NRM - 125 km M 19-34y Green Riders Block 1
1146 LESNIK Marco LESNIK M. NRM - 125 km M 19-34y team weichberger ktm Block 1
1147 FUCHS Markus FUCHS M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1148 SCHMIDT Jonathan SCHMIDT J. NRM - 125 km M 19-34y Puppyton Ride Vienna Block 1
1149 SLADKOV Ivan SLADKOV I. NRM - 125 km M 19-34y Triklosterneuburg Block 1
1150 HACKL Marcel HACKL M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1151 ERLACHER David ERLACHER D. NRM - 125 km M 19-34y Carbon statt Kondition Carbon statt Kondition Block 1
1152 WEISS Dominik WEISS D. NRM - 125 km M 19-34y Carbon statt Kondition Carbon statt Kondition Block 1
1153 GALAUZ Mathias GALAUZ M. NRM - 125 km M 19-34y Rindvieh Racing Block 1
1155 HUBER Florian HUBER F. NRM - 125 km M 19-34y TUS Radsport Caska Feldbach Block 1
1156 LEITNER Simon LEITNER S. NRM - 125 km M 19-34y RSV Atterbiker RSV Atterbiker Block 1
1157 GEISBAUER David GEISBAUER D. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1158 KROMOSER Darius KROMOSER D. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1159 BUCHTÍK Jakub BUCHTÍK J. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1160 SAILER Benjamin SAILER B. NRM - 125 km M 19-34y Radteam Leoben Block 1
1161 GRIESENHOFER Gregor GRIESENHOFER G. NRM - 125 km M 19-34y RC Birkfeld Block 1
1162 GROPPER Christoph GROPPER C. NRM - 125 km M 19-34y AS Cycling Team AS Cycling Team Block 1
1163 SCHERMANN Raffael SCHERMANN R. NRM - 125 km M 19-34y POLCA POLCA Block 1
1164 WADSACK Dominik WADSACK D. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1165 THURNER Patrick THURNER P. NRM - 125 km M 19-34y RC Ovilava Wels Block 1
1166 ZWETTLER Daniel ZWETTLER D. NRM - 125 km M 19-34y maroitalia racing team Block 1
1167 HEIGL Manuel HEIGL M. NRM - 125 km M 19-34y Skinfitcrew / ATV Irdning Block 1
1168 MAYER Matthias MAYER M. NRM - 125 km M 19-34y KĂŒrn-Berg-Radler Block 1
1169 KOZLOWSKI Lukas KOZLOWSKI L. NRM - 125 km M 19-34y SC Mirnock Block 1
1170 FREUND Patrick FREUND P. NRM - 125 km M 19-34y neubike.at Block 1
1171 HIRTL Markus HIRTL M. NRM - 125 km M 19-34y RSV Radl-Eck Racing Team Radl-Eck Racing Team Block 1
1172 JEINDL Matthias JEINDL M. NRM - 125 km M 19-34y Radl-Eck Racing Team Radl-Eck Racing Team Block 1
1173 KRUTIS Thomas KRUTIS T. NRM - 125 km M 19-34y maroitalia racing team Block 1
1174 SÜLE Robert SÜLE R. NRM - 125 km M 19-34y MTB Sopron Block 1
1175 COSTA Gabriele COSTA G. NRM - 125 km M 19-34y eldoRADo biketeam Block 1
1176 FINK Christian FINK C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1177 KLEIN Maximilian KLEIN M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1178 PRADE David PRADE D. NRM - 125 km M 19-34y Rc Elektro Merl Bruck/Mur RC Elektro Merl Block 1
1179 RIEPL Jakob RIEPL J. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1180 SCHIPPL Alexander SCHIPPL A. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1181 HEINRICH Matthias HEINRICH M. NRM - 125 km M 19-34y Team Kaffeefahrt Block 1
1182 LEITNER David LEITNER D. NRM - 125 km M 19-34y Team Krungl Block 1
1183 DORFER Paul DORFER P. NRM - 125 km M 19-34y Worst Pace Scenario Worst Pace Scenario Block 1
1184 GRUBER Hannes GRUBER H. NRM - 125 km M 19-34y Worst Pace Scenario Worst Pace Scenario Block 1
1185 KÖLLER Alexander KÖLLER A. NRM - 125 km M 19-34y Köller Tore und Nikko PV Köller Tore und Nikko PV Block 1
1186 MACHÁT Jakub MACHÁT J. NRM - 125 km M 19-34y KC Slavia Praha KC Slavia Praha Block 1
1187 KARÁSZI Attila KARÁSZI A. NRM - 125 km M 19-34y Vinibike Vinibike KBE Block 1
1188 TÚRI Dániel TÚRI D. NRM - 125 km M 19-34y Green Riders Block 1
1189 ZÁRAY Låszló ZÁRAY L. NRM - 125 km M 19-34y Merida Maraton Team CST Block 1
1190 SCHMIDPETER Bernhard SCHMIDPETER B. NRM - 125 km M 19-34y Team Kaffeefahrt Block 1
1191 HECKL Valentin HECKL V. NRM - 125 km M 19-34y RC 3-LĂ€ndereck RC 3-LĂ€ndereck Block 1
1192 PORTSCH Leon PORTSCH L. NRM - 125 km M 19-34y RC 3-LĂ€ndereck RC 3-LĂ€ndereck Block 1
1193 PRENNER Bastian PRENNER B. NRM - 125 km M 19-34y RC 3-LĂ€ndereck RC 3-LĂ€ndereck Block 1
1194 RAT Alexander RAT A. NRM - 125 km M 19-34y RC 3-LĂ€ndereck RC 3-LĂ€ndereck Block 1
1195 ZINGL Thomas ZINGL T. NRM - 125 km M 19-34y RC 3-LĂ€ndereck RC 3-LĂ€ndereck Block 1
1196 BARANYAI BalĂĄzs BARANYAI B. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1197 JAKOB Daniel JAKOB D. NRM - 125 km M 19-34y ERSTE FSPV ERSTE FSPV Block 1
1199 VERHOEST Anton VERHOEST A. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1200 TULACH Clemens TULACH C. NRM - 125 km M 19-34y Geizhals.at VICC Racing Divisi... Geizhals.at VICC Racing Division Block 1
1201 MÖSCHL Christoph MÖSCHL C. NRM - 125 km M 19-34y Le Pressi Le Pressi Block 1
1202 WEILGUNY Jakob WEILGUNY J. NRM - 125 km M 19-34y RC Hochkogel Block 1
1203 FEHRINGER Sebastian FEHRINGER S. NRM - 125 km M 19-34y RC Hochkogel RC Hochkogel Block 1
1204 RUZICKA Thomas RUZICKA T. NRM - 125 km M 19-34y Geizhals.at VICC Racing Divisi... Block 1
1205 SCHRAMBOECK Mario SCHRAMBOECK M. NRM - 125 km M 19-34y RC Hochkogel RC Hochkogel Block 1
1206 STAVINOHA Severin STAVINOHA S. NRM - 125 km M 19-34y 54x11 Block 1
1207 OBLAK BlaĆŸ OBLAK B. NRM - 125 km M 19-34y KK Jan Sport Block 1
1208 PLETZ Pascal PLETZ P. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1209 HOPPL Michael HOPPL M. NRM - 125 km M 19-34y Banana Crew Block 1
1210 STILC Valentin STILC V. NRM - 125 km M 19-34y Rindvieh Racing Rindvieh Racing Block 1
1211 GULISEK Alexander GULISEK A. NRM - 125 km M 19-34y Geizhals.at VICC Racing Divisi... Geizhals.at VICC Racing Division Block 1
1212 OGER Vincent OGER V. NRM - 125 km M 19-34y ECW Block 1
1213 TEHRANI Navid TEHRANI N. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1214 ZÜND Noah ZÜND N. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1215 KROIS Florian KROIS F. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1216 EBNER Benjamin EBNER B. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1217 KRAINER Mario KRAINER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1218 GAUNERSDORFER Florian GAUNERSDORFER F. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1219 STAUDINGER Christian STAUDINGER C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1220 VAIS DĂĄvid VAIS D. NRM - 125 km M 19-34y Logport cycling team Logport cycling team Block 1
1221 VOLF Marek VOLF M. NRM - 125 km M 19-34y Logport cycling team Logport cycling team Block 1
1222 VASYLEVSKYI Oleksandr VASYLEVSKYI O. NRM - 125 km M 19-34y Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn Block 1
1223 STURMANS Antonius STURMANS A. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1224 FARNLEITNER Niklas FARNLEITNER N. NRM - 125 km M 19-34y RTR Weiz RTR Weiz Block 1
1225 REICHL Benjamin REICHL B. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1226 VIDLAK Manuel VIDLAK M. NRM - 125 km M 19-34y Geizhals.at VICC Racing Divisi... Block 1
1227 CUDIC Deni CUDIC D. NRM - 125 km M 19-34y Team Bikeexpress Team Bikeexpress Block 1
1228 HACKSTOCK Philip HACKSTOCK P. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1229 PLUMER Paul PLUMER P. NRM - 125 km M 19-34y Salzburg Trailrunning Festival... Block 1
1230 BOZSIK Bence BOZSIK B. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1231 SYKORA Marek SYKORA M. NRM - 125 km M 19-34y 6am.cc 6am.cc Block 1
1232 ACHLEITNER Michael ACHLEITNER M. NRM - 125 km M 19-34y MED-EL Hearing Implants MED-EL Hearing Implants Block 1
1233 BINSTEINER Andreas BINSTEINER A. NRM - 125 km M 19-34y MED-EL Hearing Implants MED-EL Hearing Implants Block 1
1234 CLEMENS Christoph CLEMENS C. NRM - 125 km M 19-34y MED-EL Hearing Implants MED-EL Hearing Implants Block 1
1235 HONORÈ-SPINLER Dominic HONORÈ-SPINLER D. NRM - 125 km M 19-34y MED-EL Hearing Implants MED-EL Hearing Implants Block 1
1236 PROKSCH Johannes PROKSCH J. NRM - 125 km M 19-34y MED-EL Hearing Implants MED-EL Hearing Implants Block 1
1237 SCHMIED Martin SCHMIED M. NRM - 125 km M 19-34y MED-EL Hearing Implants MED-EL Hearing Implants Block 1
1238 ESTERBAUER Walter ESTERBAUER W. NRM - 125 km M 19-34y Ranshofen Cycling Club (RCC) Ranshofen Cycling Club (RCC) Block 1
1239 NAGY Tomas NAGY T. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1240 JÄGER Nico JÄGER N. NRM - 125 km M 19-34y Union Schwimmclub Eisenstadt Block 1
1241 SOBUTAS Simas SOBUTAS S. NRM - 125 km M 19-34y Colibri Cycling Team Block 1
1242 LACKNER Julius LACKNER J. NRM - 125 km M 19-34y RC Mitterberg Block 1
1243 MULIC Suad MULIC S. NRM - 125 km M 19-34y Bike Club Austria Block 1
1244 SCHWAB Christopher SCHWAB C. NRM - 125 km M 19-34y Nora Racing Team Nora Racing Team Block 1
1245 KRAJCZ TamĂĄs KRAJCZ T. NRM - 125 km M 19-34y PedĂĄlkirĂĄly PedĂĄlkirĂĄly Block 1
1246 HOLZMANN Nico HOLZMANN N. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1247 STURNI Jeremy STURNI J. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1248 DANZINGER Patrick DANZINGER P. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1249 ENZ Sebastian ENZ S. NRM - 125 km M 19-34y HILL Racingteam HILL Racingteam Block 1
1250 FREITAG Fabian FREITAG F. NRM - 125 km M 19-34y HILL Racingteam Block 1
1251 HAUSER Thomas HAUSER T. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1252 HIRSCHLER Richard HIRSCHLER R. NRM - 125 km M 19-34y HILL Racingteam HILL Racingteam Block 1
1253 HLAVATHY Benedek HLAVATHY B. NRM - 125 km M 19-34y Green Riders Green Riders Block 1
1254 HUBER Felix HUBER F. NRM - 125 km M 19-34y RSV Traunreut Block 1
1255 KOPECKY Kristian KOPECKY K. NRM - 125 km M 19-34y PIERRE BAGUETTE PIERRE BAGUETTE Block 1
1256 MANDLBAUER Michael MANDLBAUER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1257 MOHAMMADI Lukas MOHAMMADI L. NRM - 125 km M 19-34y Landleben Radteam Arbö Salzbur... Block 1
1258 OTAHAL Patrick OTAHAL P. NRM - 125 km M 19-34y ISB Cycling Team Block 1
1259 PALOTAI Ádåm NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1260 REDTENBACHER Paul REDTENBACHER P. NRM - 125 km M 19-34y RH77 Factory Team RH77 Factory Team Block 1
1261 REDTENBACHER Jakob REDTENBACHER J. NRM - 125 km M 19-34y RH77 Factory Team RH77 Factory Team Block 1
1262 SCHÄTZL Martin SCHÄTZL M. NRM - 125 km M 19-34y RSV 1895 Passau RSV 1895 Passau Block 1
1263 SCHOPPER David SCHOPPER D. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1264 SCHROTTNER René SCHROTTNER R. NRM - 125 km M 19-34y Tri Team Klagenfurt Block 1
1265 STEFFENS Alexander STEFFENS A. NRM - 125 km M 19-34y AS Cycling Team Block 1
1266 SZIGL Ernest SZIGL E. NRM - 125 km M 19-34y PIERRE BAGUETTE PIERRE BAGUETTE Block 1
1267 TELFNER Manuel TELFNER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1269 VAN SCHIJNDEL Marco VAN SCHIJNDEL M. NRM - 125 km M 19-34y Beat Block 1
1270 VANYEK Zsolt VANYEK Z. NRM - 125 km M 19-34y PIERRE BAGUETTE PIERRE BAGUETTE Block 1
1271 VELICHKOV David VELICHKOV D. NRM - 125 km M 19-34y / Block 1
1272 WAGNER Michael WAGNER M. NRM - 125 km M 19-34y RSV Atterbiker RSV Atterbiker Block 1
1273 ROHEL Bretislav ROHEL B. NRM - 125 km M 19-34y Mc2 Team Block 1
1274 ZANGHELLINI Benjamin ZANGHELLINI B. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1275 GERSTMAYER David GERSTMAYER D. NRM - 125 km M 19-34y RSV Vor dem Arlberg Block 1
1276 HAZARA Lukas HAZARA L. NRM - 125 km M 19-34y Landleben Radteam Arbö Salzbur... Block 1
1277 KIROV Albert Dåniel KIROV A. NRM - 125 km M 19-34y Fillari Team Budaörs Block 1
1278 MOOSWALDER Markus MOOSWALDER M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1279 RUYTER Florian RUYTER F. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1280 TROUP Christoph TROUP C. NRM - 125 km M 19-34y Renates Racing Team Renates Racing Team Block 1
1281 UHER KristiĂĄn UHER K. NRM - 125 km M 19-34y 6am.cc 6am.cc Block 1
1282 BLASKO Matej BLASKO M. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1283 FEHRINGER Philip FEHRINGER P. NRM - 125 km M 19-34y RC Hochkogel RC Hochkogel Block 1
1284 FOLTAN Adam FOLTAN A. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1285 GAJDOSIK Adam GAJDOSIK A. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1286 GAVENDA Martin GAVENDA M. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1287 HAAS Christian HAAS C. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1288 KRIAK Matus KRIAK M. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1289 LISKA Andrej LISKA A. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1290 MANKOVSKY David MANKOVSKY D. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1291 MASTERA Mario MASTERA M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1292 MAYERHOFER Martin MAYERHOFER M. NRM - 125 km M 19-34y RC Raiba Kosmopiloten Zwettl Block 1
1294 VANCO Tobias VANCO T. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1295 VOLTR Martin VOLTR M. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1296 VYSOCAN Daniel VYSOCAN D. NRM - 125 km M 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1297 WIEDEMANN Matteo WIEDEMANN M. NRM - 125 km M 19-34y RSV Passau RSV 1895 Passau Block 1
1298 KNOETZL
GRANIT Tomer GRANIT T.
65 km Business Ride 4er TEAM MW OA KNOETZL KNOETZL Block 1
1298 GRANIT Tomer GRANIT T. NRM MINI - 65 km KNOETZL
1299 KNOETZL
EGGENBURG Felix EGGENBURG F.
65 km Business Ride 4er TEAM MW OA KNOETZL KNOETZL Block 1
1299 EGGENBURG Felix EGGENBURG F. NRM MINI - 65 km KNOETZL
1300 KNOETZL
KNÖTZL Alexander KNÖTZL A.
65 km Business Ride 4er TEAM MW OA KNOETZL KNOETZL Block 1
1300 KNÖTZL Alexander KNÖTZL A. NRM MINI - 65 km KNOETZL
1301 Schmieren
STEINMETZ Pit STEINMETZ P.
125 km Business Ride 4er TEAM MW OA Block 1
1301 STEINMETZ Pit STEINMETZ P. NRM - 125 km M 19-34y
1302 Schmieren
ORBAN Max ORBAN M.
125 km Business Ride 4er TEAM MW OA Block 1
1302 ORBAN Max ORBAN M. NRM - 125 km M 19-34y
1303 Schmieren
FRIEDEN Pol FRIEDEN P.
125 km Business Ride 4er TEAM MW OA Block 1
1303 FRIEDEN Pol FRIEDEN P. NRM - 125 km M 19-34y
1304 JØRGENSEN Emil JØRGENSEN E. NRM - 125 km M 19-34y ARBÖ headstart ON-Fahrrad Block 1
1305 VÉGH Bence VÉGH B. NRM - 125 km M 19-34y Spinning Circle Fahrradbotendi... Block 1
1306 HIEMER Benedict HIEMER B. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1307 SPIELAUER Christian SPIELAUER C. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1308 SIMON Pascal SIMON P. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1309 HOLASEK Sascha HOLASEK S. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1310 ANTUNOVIC Danijel ANTUNOVIC D. NRM - 125 km M 19-34y RSV Atterbiker RSV Atterbiker Block 1
1311 REITER Clemens REITER C. NRM - 125 km M 19-34y Quercus Jagd & Sport Quercus Jagd & Sport Block 1
1312 FUHRMANN Geronymo FUHRMANN G. NRM - 125 km M 19-34y Axon Sport Team Axon sport team Block 1
1313 APRÓ Csaba APRÓ C. NRM - 125 km M 19-34y AcĂ©lvakond Cycling Team Block 1
1314 SCHROTTENBAUM Andreas SCHROTTENBAUM A. NRM - 125 km M 19-34y RSV 1895 Passau RSV 1895 Passau Block 1
1315 ULM Silvan Florentin ULM S. NRM - 125 km M 19-34y Next Level Racing e.V. Block 1
1316 KIRCHMAYER Lukas KIRCHMAYER L. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1317 SCHMIDT Samuel SCHMIDT S. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1318 PÜSPÖKI Dániel PÜSPÖKI D. NRM - 125 km M 19-34y ZengƑ Cycling Team Block 1
1319 PODHRASKI Niklas PODHRASKI N. NRM - 125 km M 19-34y FC Donald Radsport Block 1
1320 HÄCKL Tobias HÄCKL T. NRM - 125 km M 19-34y Next Level Racing / Ccc Next Level Racing Block 1
1321 EICHERT Michael EICHERT M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1322 HIRTL Andreas HIRTL A. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1323 WIMMER Andreas WIMMER A. NRM - 125 km M 19-34y Geizhals.at VICC Racing Divisi... Block 1
1324 SILBERBAUER Raphael SILBERBAUER R. NRM - 125 km M 19-34y Wagram Cycling Team powered by... Wagram Cycling Team powered by IRONCITYTOOLS Block 1
1325 FELZMANN Johannes FELZMANN J. NRM - 125 km M 19-34y LTC Seewinkel Block 1
1326 KOZMA Dominik KOZMA D. NRM - 125 km M 19-34y HILL Racingteam Block 1
1327 WEILGUNI Anja WEILGUNI A. NRM - 125 km W 19-34y Team GDT
1328 SZVATKÓ PĂ©ter SZVATKÓ P. NRM - 125 km M 19-34y Vinibike KSE ViniBike
1328 SZVATKÓ PĂ©ter SZVATKÓ P. NRM - 125 km M 19-34y Vinibike KSE Block 1
1329 HABENICHT Martin HABENICHT M. NRM - 125 km M 19-34y Block 1
1329 HABENICHT Martin HABENICHT M. NRM - 125 km M 19-34y
1330 KRAMMER Tobias KRAMMER T. NRM - 125 km M 19-34y
1331 SYN Patrik SYN P. NRM - 125 km M 19-34y
1332 BLASSNIG Manuel BLASSNIG M. NRM - 125 km M 19-34y Rad-Haus Matrei
1333 FUCIK Lukas FUCIK L. NRM - 125 km M 19-34y HCC Racing
1334 GÖTZENBRUCKER Manuel GÖTZENBRUCKER M. NRM - 125 km M 19-34y Sport Union Eisenerz
1335 KROMOSER Christian KROMOSER C. NRM - 125 km M 19-34y RSC ARBÖ SĂŒdburgenland
1336 STIFTER Daniel STIFTER D. NRM - 125 km M 19-34y
1337 OEYE Sverre OEYE S. NRM - 125 km M 19-34y
1338 BERGMANN Samuel BERGMANN S. NRM - 125 km M 19-34y
1339 SCHÖFMANN Michael SCHÖFMANN M. NRM - 125 km M 19-34y
1341 EISNER Roman EISNER R. NRM - 125 km M 19-34y
1401 TAFFERTSHOFER Valérie TAFFERTSHOFER V. NRM - 125 km W 19-34y RC Gruppetto Graz RC Gruppetto Graz Block 1
1402 HUDÁKOVÁ Martina HUDÁKOVÁ M. NRM - 125 km W 19-34y ƠK Cyklo-Tour Sereď Block 1
1403 IMREK Tatjana IMREK T. NRM - 125 km W 19-34y RSC ARBÖ SĂŒdburgenland Block 1
1404 BUJTAS Larissa BUJTAS L. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1405 STROMBERGER Raphaela STROMBERGER R. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1406 RECHENAUER Valeria RECHENAUER V. NRM - 125 km W 19-34y RSV Hachinger Tal Block 1
1407 WOLKERSTORFER Sandra WOLKERSTORFER S. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1408 BÖCKL Anna BÖCKL A. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1409 JURKIC Barbara JURKIC B. NRM - 125 km W 19-34y ASA competition team Block 1
1410 DEÁK Veronika DEÁK V. NRM - 125 km W 19-34y BTS SE Block 1
1411 ALLERSTORFER Michaela ALLERSTORFER M. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1412 GRÄBING Merle GRÄBING M. NRM - 125 km W 19-34y Vienna International Cycling C... Geizhals.at VICC Racing Division Block 1
1413 FISCHER Mira FISCHER M. NRM - 125 km W 19-34y RC Schwalben MĂŒnchen RC Schwalben MĂŒnchen Block 1
1414 MACHNER Marianne MACHNER M. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1415 SZEKERES Tamara SZEKERES T. NRM - 125 km W 19-34y Green Riders Green Riders Block 1
1416 HINTEREGGER Sina HINTEREGGER S. NRM - 125 km W 19-34y Xtrim Zeltweg Block 1
1417 OLARIU Violeta OLARIU V. NRM - 125 km W 19-34y Die zwei Schnellen Drei Die zwei Schnellen Drei Block 1
1418 LEICHTFRIED Petra LEICHTFRIED P. NRM - 125 km W 19-34y Sportunion Waidhofen/Ybbs Block 1
1419 FEIGL-DERTNIG Pia FEIGL-DERTNIG P. NRM - 125 km W 19-34y Friseur Dertnig Friseur Dertnig Block 1
1420 HORVAT Majda HORVAT M. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1421 ROSENBERGER Jasmin ROSENBERGER J. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1422 UNGER Elena UNGER E. NRM - 125 km W 19-34y RLC Mörbisch Block 1
1424 GIRKINGER Ina GIRKINGER I. NRM - 125 km W 19-34y Tri4fun Union Klosterneuburg Block 1
1425 SCHWARZL Laura SCHWARZL L. NRM - 125 km W 19-34y Taxi Thalhuber Racing Team Block 1
1426 KOBLMÜLLER Marlene KOBLMÜLLER M. NRM - 125 km W 19-34y Scuderia Espresso Scuderia Espresso Block 1
1427 STOCKINGER Alina STOCKINGER A. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1428 ZWIRTMAYR Sara ZWIRTMAYR S. NRM - 125 km W 19-34y Tri Team 1.usc Traun Block 1
1429 KALMAN Joanna KALMAN J. NRM - 125 km W 19-34y 7R ROWMIX TEAM p/b 72D Block 1
1430 LEITNER Claudia LEITNER C. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1431 WINKLER Tatjana WINKLER T. NRM - 125 km W 19-34y SC Mirnock Block 1
1432 BERNHARDT Lena BERNHARDT L. NRM - 125 km W 19-34y WSV Triathlon Naila Block 1
1433 HOVER Johanna HOVER J. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1434 MAIER Anna MAIER A. NRM - 125 km W 19-34y RC Gruppetto Graz RC Gruppetto Graz Block 1
1435 GETZNER Filippa GETZNER F. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1436 DOLINAR Rebeka DOLINAR R. NRM - 125 km W 19-34y Slovenske specialkarke Block 1
1437 PANHOLZER Judith PANHOLZER J. NRM - 125 km W 19-34y Scuderia Espresso Scuderia Espresso Block 1
1438 GURTNER Kerstin GURTNER K. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1439 SPICKER Magdalena SPICKER M. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1440 TOTH Zsofia TOTH Z. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1441 VOIGT Charlotte VOIGT C. NRM - 125 km W 19-34y BOKURace BOKURace Block 1
1442 BERGER Melanie BERGER M. NRM - 125 km W 19-34y ATV Irdning Block 1
1443 GOLDNAGL Jennifer GOLDNAGL J. NRM - 125 km W 19-34y Wagram Cycling Team powered by... Wagram Cycling Team powered by IRONCITYTOOLS Block 1
1444 RETTNER Julia RETTNER J. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1445 RIHS Natalie RIHS N. NRM - 125 km W 19-34y Geizhals.at VICC Racing Divisi... Block 1
1446 SPRINGL Julia SPRINGL J. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1447 ABAIDULLINA Inna ABAIDULLINA I. NRM - 125 km W 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1448 KIPPHARDT Anna-Maria KIPPHARDT A. NRM - 125 km W 19-34y RSV Passau RSV 1895 Passau Block 1
1449 MACHALKOVA Petra MACHALKOVA P. NRM - 125 km W 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1450 MEDVEDOVA Tereza MEDVEDOVA T. NRM - 125 km W 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1451 SVRCKOVA Barbora SVRCKOVA B. NRM - 125 km W 19-34y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1452 Schmieren
HERMES Sophie HERMES S.
125 km Business Ride 4er TEAM MW OA Block 1
1452 HERMES Sophie HERMES S. NRM - 125 km W 19-34y
1453 TÖDLING Antonia TÖDLING A. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1454 MÖSLI Anna MÖSLI A. NRM - 125 km W 19-34y Cycling Team Ost Cycling Team Ost Block 1
1455 AMESBERGER Sophie AMESBERGER S. NRM - 125 km W 19-34y Tri Team 1.usc Traun Block 1
1456 RAÁBOVÁ Timea RAÁBOVÁ T. NRM - 125 km W 19-34y BIKELSON sport team Block 1
1457 ERNST Julia ERNST J. NRM - 125 km W 19-34y Quercus Jagd & Sport Quercus Jagd & Sport Block 1
1458 SPIELAUER Katrin SPIELAUER K. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1459 SCHWARZ Emma SCHWARZ E. NRM - 125 km W 19-34y RSV 1895 Passau RSV 1895 Passau Block 1
1460 SIEBER Justyna SIEBER J. NRM - 125 km W 19-34y Block 1
1501 LOUNIO Jasper LOUNIO J. NRM - 125 km M 35-39y Peak Cycling Club Block 1
1502 DANEI Federico DANEI F. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1503 MIJATOVIC Mladen MIJATOVIC M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1504 OBERLOJER Christoph OBERLOJER C. NRM - 125 km M 35-39y Wagram Cycling Team powered by... Wagram Cycling Team powered by IRONCITYTOOLS Block 1
1505 BRANDSTETTER Christoph BRANDSTETTER C. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1506 FIBY Harald FIBY H. NRM - 125 km M 35-39y West Wien West Wien Block 1
1507 HIRCZI Markus HIRCZI M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1508 HUTTER Andreas HUTTER A. NRM - 125 km M 35-39y Like Dirt Racing Block 1
1509 REDL Patrick REDL P. NRM - 125 km M 35-39y LTC Seewinkel LTC Seewinkel Block 1
1510 RUSS Thomas RUSS T. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1511 STUMMER Philipp STUMMER P. NRM - 125 km M 35-39y Team Union Alberndorf Radsport Team Union Alberndorf Radsport Block 1
1512 SCHLAFFER Florian SCHLAFFER F. NRM - 125 km M 35-39y HoadlÀufer Frauenkirchen Block 1
1513 DITTFURTH Sascha DITTFURTH S. NRM - 125 km M 35-39y SV Kloster Lehnin Block 1
1514 AUER Roman AUER R. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1515 TUMP Erwin TUMP E. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1516 SCHOPF Martin SCHOPF M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1517 REISECKER Michael REISECKER M. NRM - 125 km M 35-39y neubike.at Block 1
1518 HART Bradley HART B. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1519 MILLS Simon MILLS S. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1520 AIGNER Josef AIGNER J. NRM - 125 km M 35-39y HAUSUMZUBAU Block 1
1521 MARX Daniel MARX D. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1522 GRZESKOWIAK Marek GRZESKOWIAK M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1523 SAGERMANN Stephan SAGERMANN S. NRM - 125 km M 35-39y RV Bike Sport Scheffau Block 1
1524 FÜLEP Gábor FÜLEP G. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1525 KALTENBRUNNER Michael KALTENBRUNNER M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1526 SCHNERROW Alexander SCHNERROW A. NRM - 125 km M 35-39y Chiemgau Cycling Club Block 1
1527 GIOLETTA Marco GIOLETTA M. NRM - 125 km M 35-39y Gam Ssd Block 1
1528 SCHÄFER David SCHÄFER D. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1529 TINHOF Alexander TINHOF A. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1530 HUFNAGEL Markus HUFNAGEL M. NRM - 125 km M 35-39y AS Cycling Team Block 1
1531 GRABNER Michael GRABNER M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1532 POTOTSCHNIK Philipp POTOTSCHNIK P. NRM - 125 km M 35-39y Liesing Cycling Network Liesing Cycling Network Block 1
1533 EBNER Christian EBNER C. NRM - 125 km M 35-39y RWR RWR Block 1
1534 GAJER AndrĂĄs GAJER A. NRM - 125 km M 35-39y Green Riders Friseur Dertnig Block 1
1535 SCHERZ Christian SCHERZ C. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1536 LAMOTTE Julien LAMOTTE J. NRM - 125 km M 35-39y AMW CYCLING AMW CYCLING Block 1
1537 KÁDÁR Csaba KÁDÁR C. NRM - 125 km M 35-39y Green Riders Green Riders Block 1
1538 GRUPP Christian GRUPP C. NRM - 125 km M 35-39y MRSC Ottenbach Baldiso p/b Talent:frei Block 1
1539 RUSSWURM Michael RUSSWURM M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1540 WILFINGER Stefan WILFINGER S. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1541 GORFER Bernhard GORFER B. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1542 LAMARE Maxim LAMARE M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1543 HOCHSTEGER Johannes HOCHSTEGER J. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1544 FEIGL-DERTNIG Marco FEIGL-DERTNIG M. NRM - 125 km M 35-39y Friseur Dertnig Friseur Dertnig Block 1
1545 STADLER Andreas STADLER A. NRM - 125 km M 35-39y Waidla Cycling Club Waidla Cycling Club Block 1
1546 KOVAC Pavol KOVAC P. NRM - 125 km M 35-39y Gruppetto Bratislava Cycling T... Block 1
1547 RAZHNIOU Aliaksei RAZHNIOU A. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1548 EINÖDMAIER Mario EINÖDMAIER M. NRM - 125 km M 35-39y ASKÖ Föllig Hoppers ASKÖ Föllig Hoppers Block 1
1549 KOTOWICZ Robert KOTOWICZ R. NRM - 125 km M 35-39y Singi Cycling Block 1
1550 WIDHALM Andreas WIDHALM A. NRM - 125 km M 35-39y RC Raiba Kosmopiloten Zwettl Block 1
1551 WÖRGÖTTER Bernhard WÖRGÖTTER B. NRM - 125 km M 35-39y Zwiftklub
1552 PRANDSTÄTTER Lukas PRANDSTÄTTER L. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1553 VODAK Martin VODAK M. NRM - 125 km M 35-39y Xeelo Cycling Team Xeelo Cycling Team Block 1
1554 FUCIK Matthias FUCIK M. NRM - 125 km M 35-39y HCC HCC Racing Block 1
1555 PRIJATELJ Rok PRIJATELJ R. NRM - 125 km M 35-39y OOCT OOCT Block 1
1556 SENEKOVIC Niko SENEKOVIC N. NRM - 125 km M 35-39y KD Branik Maribor KD Branik Maribor Block 1
1557 KRIBERNEGG Philipp KRIBERNEGG P. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1558 ESTERBAUER JĂŒrgen ESTERBAUER J. NRM - 125 km M 35-39y Ranshofen Cycling Club (RCC) Ranshofen Cycling Club (RCC) Block 1
1559 REINISCH JĂŒrgen REINISCH J. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1560 KUTÁCS Zsolt KUTÁCS Z. NRM - 125 km M 35-39y Kutinnyo kerékpàr Block 1
1561 NUMIC Mirhad NUMIC M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1562 FANKHAUSER Daniel FANKHAUSER D. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1563 MÜLLER Markus MÜLLER M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1564 UKHOV Petr UKHOV P. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1565 BOƘIL Ondƙej BOƘIL O. NRM - 125 km M 35-39y Dentální centrum Pod Hradbami... Block 1
1566 STEPAN Max STEPAN M. NRM - 125 km M 35-39y six:am Block 1
1567 KRANENDONK Ruben KRANENDONK R. NRM - 125 km M 35-39y Rapha Cycling Club Block 1
1568 KNOTZ Bernhard KNOTZ B. NRM - 125 km M 35-39y DSG Lesachtal Block 1
1569 VOUK Florian VOUK F. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1570 KRIZEK Matthias KRIZEK M. NRM - 125 km M 35-39y RH77 Factory Team RH77 Factory Team Block 1
1571 LEITNER Lukas LEITNER L. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1572 NIEDER Michael NIEDER M. NRM - 125 km M 35-39y Wadlbeisser Block 1
1573 OFNER Robert OFNER R. NRM - 125 km M 35-39y Radteam Leoben Block 1
1574 BECZAK MatthÀus BECZAK M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1575 KUBLINS Janis KUBLINS J. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1576 LEITGEB Thomas LEITGEB T. NRM - 125 km M 35-39y Carbon statt Kondition Carbon statt Kondition Block 1
1577 EIBL Andreas EIBL A. NRM - 125 km M 35-39y RSV 1895 Passau RSV 1895 Passau Block 1
1578 KROGULEC Michael KROGULEC M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1579 FAZEKAS, DR. ZoltĂĄn FAZEKAS, DR. Z. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1580 NOWAKOWSKI Krystian NOWAKOWSKI K. NRM - 125 km M 35-39y Geizhals.at VICC Racing Divisi... Block 1
1581 GERGER Jochen GERGER J. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1582 REZNICEK Jan REZNICEK J. NRM - 125 km M 35-39y Kola Číhal Block 1
1583 MORAVEC Jaroslav MORAVEC J. NRM - 125 km M 35-39y Kola Číhal Kola Číhal A Block 1
1584 ECKER Andreas ECKER A. NRM - 125 km M 35-39y HSV HUAk Enns Block 1
1585 AVENDER Philipp AVENDER P. NRM - 125 km M 35-39y Schneid Schneid Block 1
1586 BRÝL Pƙemysl BRÝL P. NRM - 125 km M 35-39y Kola Číhal Kola Číhal A Block 1
1587 ZOTTER Martin ZOTTER M. NRM - 125 km M 35-39y Geizhals.at VICC Racing Divisi... Block 1
1588 HRACHY Petr HRACHY P. NRM - 125 km M 35-39y Delete Delete Block 1
1589 OLÁH Gåbor OLÁH G. NRM - 125 km M 35-39y Szingó SE Szingo SE Block 1
1590 BAUMANN Josef BAUMANN J. NRM - 125 km M 35-39y RC Bikes&Gelato Block 1
1591 WEINHART Stephan WEINHART S. NRM - 125 km M 35-39y RC Hochkogel Block 1
1592 DUE Bjoern DUE B. NRM - 125 km M 35-39y Greentube after-work-pck Greentube after-work-pck Block 1
1593 SCEPKA Jaromir SCEPKA J. NRM - 125 km M 35-39y 6am.cc 6am.cc Block 1
1594 ONDREJKOVIČ ÄœubomĂ­r NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1595 KANDL Philipp KANDL P. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1596 NEUMAYR Markus NEUMAYR M. NRM - 125 km M 35-39y Bergfreunde Gerstboden Block 1
1597 ESTERBAUER Reinhold ESTERBAUER R. NRM - 125 km M 35-39y Ranshofen Cycling Club (RCC ) Ranshofen Cycling Club (RCC) Block 1
1598 SCHUSTER Stephan SCHUSTER S. NRM - 125 km M 35-39y ERSTE FSPV ERSTE FSPV Block 1
1599 VERDONCK Bart VERDONCK B. NRM - 125 km M 35-39y Granfondoteam.Be Block 1
1600 HAAS Patrick HAAS P. NRM - 125 km M 35-39y MED-EL Hearing Implants MED-EL Hearing Implants Block 1
1601 CARNOKY Daniel CARNOKY D. NRM - 125 km M 35-39y Discover Cycling Block 1
1602 MICE Tomas MICE T. NRM - 125 km M 35-39y Velonova - Bioracer Cycling Te... Block 1
1603 BIHORAC Haris BIHORAC H. NRM - 125 km M 35-39y Bike Club Austria Block 1
1604 REITER Andreas REITER A. NRM - 125 km M 35-39y RC CFK Block 1
1605 MACZKO Stefan MACZKO S. NRM - 125 km M 35-39y RSC Teichradler RSC Teichradler Block 1
1606 BASTIAN Benjamin BASTIAN B. NRM - 125 km M 35-39y KĂ€rnten Radmarathon 04.Juni 20... KĂ€rnten Radmarathon 04.Juni 2023 Block 1
1607 HEGEDĆ°S MiklĂłs HEGEDĆ°S M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1608 KUEHBERGER Raphael KUEHBERGER R. NRM - 125 km M 35-39y Team Bikeexpress Team Bikeexpress Block 1
1609 BÁLINT Roland BÁLINT R. NRM - 125 km M 35-39y Kivålók-Bakonysport KSE Block 1
1610 AIGNER Dominic AIGNER D. NRM - 125 km M 35-39y Ledschends Block 1
1611 CUCEK Niko CUCEK N. NRM - 125 km M 35-39y KK Pocinkovalnica Celje KK Pocinkovalnica Celje Block 1
1612 FRÖHLICH Stefan FRÖHLICH S. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1613 HALAK Szillard HALAK S. NRM - 125 km M 35-39y PIERRE BAGUETTE PIERRE BAGUETTE Block 1
1614 KENIG Ɓukasz NRM - 125 km M 35-39y Power of Science Performance L... Block 1
1615 KRUPKA Ondrej KRUPKA O. NRM - 125 km M 35-39y CK Slavoj Terezin Block 1
1616 MAURSKY Peter MAURSKY P. NRM - 125 km M 35-39y PIERRE BAGUETTE PIERRE BAGUETTE Block 1
1617 MELICHER Peter MELICHER P. NRM - 125 km M 35-39y PIERRE BAGUETTE PIERRE BAGUETTE Block 1
1618 PACE Leonardo PACE L. NRM - 125 km M 35-39y KĂ€rnten Radmarathon 04.Juni 20... KĂ€rnten Radmarathon 04.Juni 2023 Block 1
1619 PICHLMAIER René PICHLMAIER R. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1620 STEINER Michael STEINER M. NRM - 125 km M 35-39y RC ARBÖ Kindberg Block 1
1621 SZALAY Daniel SZALAY D. NRM - 125 km M 35-39y HILL Racingteam Block 1
1622 DISSER Jay DISSER J. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1623 PFEFFER Michael PFEFFER M. NRM - 125 km M 35-39y Renates Racing Team Renates Racing Team Block 1
1624 PLEINER Markus PLEINER M. NRM - 125 km M 35-39y Pleiner-Dach Block 1
1625 CANECKY Marek CANECKY M. NRM - 125 km M 35-39y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1626 DIEM Christian DIEM C. NRM - 125 km M 35-39y - Block 1
1627 MOĆ KO Andrej MOĆ KO A. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1629 WIRTH Florian WIRTH F. NRM - 125 km M 35-39y RSV 1895 Passau RSV 1895 Passau Block 1
1630 LASZLO Levente LASZLO L. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1631 TOMANEK Wolfgang TOMANEK W. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1632 SEIDL Christoph SEIDL C. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1633 BRÁZ Norbert BRÁZ N. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1634 PESSERL Wolfgang PESSERL W. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1635 BAUMGARTNER Michael BAUMGARTNER M. NRM - 125 km M 35-39y Autohaus Feeberger Block 1
1636 RINGL Martin RINGL M. NRM - 125 km M 35-39y Rad Cowboys Rad Cowboys Block 1
1637 DUDEK Martin DUDEK M. NRM - 125 km M 35-39y RC Cycling-Kingdom Block 1
1638 MOLNAR Daniel MOLNAR D. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1639 SCHIRNIK Philipp SCHIRNIK P. NRM - 125 km M 35-39y RC Cycling-Kingdom Hengsberg Block 1
1640 SIMON Mate SIMON M. NRM - 125 km M 35-39y Block 1
1641 JESSNER GĂŒnter JESSNER G. NRM - 125 km M 35-39y RC Merl Bruck Mur RC Elektro Merl Block 1
1642 BERTOLIN Martino BERTOLIN M. NRM - 125 km M 35-39y Three Giants
1801 GRIEBLER Michaela GRIEBLER M. NRM - 125 km W 35-39y Block 1
1802 PRETTENHOFER Romina PRETTENHOFER R. NRM - 125 km W 35-39y RC Gruppetto Graz RC Gruppetto Graz Block 1
1803 RIEDER Kathrin RIEDER K. NRM - 125 km W 35-39y Block 1
1804 ANTAL Monica ANTAL M. NRM - 125 km W 35-39y M&M Block 1
1805 SKRABL Claudia SKRABL C. NRM - 125 km W 35-39y Block 1
1806 LISKO Stefanie LISKO S. NRM - 125 km W 35-39y ASVÖ Radl-Eck Cycling Radl-Eck Racing Team Block 1
1807 REITINGER Marie Sophie REITINGER M. NRM - 125 km W 35-39y Lazy Riders Lazy Riders Block 1
1808 GLENN Colleen GLENN C. NRM - 125 km W 35-39y Block 1
1809 FINDROVA Marianna FINDROVA M. NRM - 125 km W 35-39y rrk group pierre baguette benz... RRK Group Pierre Baguette Benzinol Block 1
1810 HOOGERLAND Gerda HOOGERLAND G. NRM - 125 km W 35-39y RH77 Factory Team RH77 Factory Team Block 1
2001 GRIEBLER Michael GRIEBLER M. NRM - 125 km M 40-44y Block 2
2002 BINDER Bernhard BINDER B. NRM - 125 km M 40-44y Block 2
2003 HELM Matthias HELM M. NRM - 125 km M 40-44y Block 2
2004 TUSEVLJAK Aleksandar TUSEVLJAK A. NRM - 125 km M 40-44y Block 2
2005 HAHNEKAMP Rainer HAHNEKAMP R. NRM - 125 km M 40-44y Block 2
2006 SONDOR Jozef SONDOR J. NRM - 125 km M 40-44y Bike-Centrum Block 2
2007 OBALA Rene OBALA R. NRM - 125 km M 40-44y RC Weinviertel NORD RC Weinviertel Nord Block 2
2008 MIKUS Marian MIKUS M. NRM - 125 km M 40-44y Block 2
2009 SCHUSTER Andreas SCHUSTER A. NRM - 125 km M 40-44y LTC Seewinkel LTC Seewinkel Block 2
2010 HORVATH Lacko HORVATH L. NRM - 125 km M 40-44y K&H Kerekparos Klub Block 2
2011 DENK Manuel DENK M. NRM - 125 km M 40-44y LTC Seewinkel LTC Seewinkel Block 2
2012 KIRCHSTEIGER Florian KIRCHSTEIGER F. NRM - 125 km M 40-44y RC Raika Bad Fischau - Brunn Block 2
2013 PROBST Lorenz PROBST L. NRM - 125 km M 40-44y Wagram Cycling Team powered by... Wagram Cycling Team powered by IRONCITYTOOLS Block 2
2014 RAFFEINER Alexander RAFFEINER A. NRM - 125 km M 40-44y Block 2
2015 RITTENBACHER Markus RITTENBACHER M. NRM - 125 km M 40-44y