1 |
CORADAZZI Martin
CORADAZZI M.
|
Skating 42 km |
|
M |
C.S.Esercito |
|
2 |
DEL FABBRO Luca
DEL FABBRO L.
|
Skating 42 km |
|
M |
G.S. Fiamme Gialle |
|
3 |
FANTON Paolo
FANTON P.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Team Futura |
|
4 |
COMPAGNONI Luca
COMPAGNONI L.
|
Skating 42 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
5 |
SERRA Daniele
SERRA D.
|
Skating 42 km |
|
M |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
6 |
SCHLÖGEL Mario
SCHLÖGEL M.
|
Skating 42 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
10 |
PALOUKIDIS Petros
PALOUKIDIS P.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Sxo Veria |
|
11 |
BITOS Dimitrios
BITOS D.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
EOS METSOVO |
|
12 |
SALVINI Stefano
SALVINI S.
|
Skating 42 km |
|
M |
SCI CLUB 70 |
|
13 |
FARABAUGH Adam
FARABAUGH A.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
14 |
PIASKOWSKI David
PIASKOWSKI D.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Sport Auer |
|
15 |
KINDLER Michael
KINDLER M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
16 |
KANGAS Erkki
KANGAS E.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Team VillaKangas |
|
17 |
SMIRNOV Evgenii
SMIRNOV E.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
18 |
KOMPATSCHER Fabian
KOMPATSCHER F.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
19 |
MÜLLER Gerold
MÜLLER G.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Bertsdorfer SV |
|
21 |
COMINI Andrea
COMINI A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Studio Legale Comini Lara |
|
22 |
GERHARD Johannes
GERHARD J.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
23 |
PIDER Felix
PIDER F.
|
Skating 20 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
24 |
GERBOTTO Giovanni
GERBOTTO G.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
25 |
GRUBER Lorenz
GRUBER L.
|
Skating 42 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
26 |
MORTENSBAKKE Eirik Andreas
MORTENSBAKKE E.
|
Skating 42 km |
|
M |
NTNUI |
|
31 |
LINDGREN Anna
LINDGREN A.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
BRUSE Sauerland Ski Team |
|
32 |
KUEN Julia
KUEN J.
|
Skating 42 km |
|
W |
Team Futura |
|
33 |
SELLERS Anna
SELLERS A.
|
Skating 42 km |
|
W |
eD system Silvini team |
|
34 |
HYNČICOVÁ Petra
HYNČICOVÁ P.
|
Skating 42 km |
|
W |
eD system Silvini team |
|
34 |
HYNCICOVA Petra
HYNCICOVA P.
|
Skating 42 km |
|
W |
eD system Silvini team |
|
35 |
SCHMIDT Sophia
SCHMIDT S.
|
Skating 42 km |
|
W |
Sport Auer |
|
36 |
KRALOVA Ivana
KRALOVA I.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
IFK Umeaa, Sweden |
|
37 |
HAJKOVA Blanka
HAJKOVA B.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
38 |
ZATONSKI Kamil
ZATONSKI K.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
SN Klasyk |
|
39 |
VISINTINI Giovanni
VISINTINI G.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
39 |
VISINTINI Giovanni
VISINTINI G.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
40 |
PIETILÄ Sami
PIETILÄ S.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
OP Financial Group |
|
41 |
PIASKOWSKI Joshua
PIASKOWSKI J.
|
Skating 42 km |
|
M |
Sport Auer |
|
42 |
JYLHÄ Kari
JYLHÄ K.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
eD system Silvini team |
|
43 |
HEGLAND Knut
HEGLAND K.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Københavns Skiklub |
|
44 |
GRAUZEL Vladimir
GRAUZEL V.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
45 |
KRAL Josef
KRAL J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
46 |
ANGERER Norbert
ANGERER N.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
47 |
FAJT Jan
FAJT J.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
Fort SMC |
|
48 |
ROMSAK Matic
ROMSAK M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SKI maraton Slovenia |
|
49 |
LÖWEN Robert
LÖWEN R.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
50 |
TOPS Andri
TOPS A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
51 |
DE FAVERI Fabio
DE FAVERI F.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
52 |
PIIROINEN Heikki
PIIROINEN H.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
53 |
PLÖSSNIG Franz
PLÖSSNIG F.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Wsv Heiligenblut |
|
54 |
CUSUMANO Matthias
CUSUMANO M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
SU TRI STYRIA |
|
55 |
LINTZÉN Johan
LINTZÉN J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Bergnäsets AIK |
|
56 |
BAUER Klemen
BAUER K.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
SK Ihan |
|
57 |
FUETSCH Andreas
FUETSCH A.
|
Skating 42 km |
|
M |
TSU Virgen |
|
58 |
KOMLEV Yury
KOMLEV Y.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
WSV Ramsau am Dachstein |
|
58 |
KOMLEV Yury
KOMLEV Y.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
WSV Ramsau am Dachstein |
|
59 |
GSPAN Roger
GSPAN R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
WSV Vomp |
|
60 |
FEUERSINGER Andreas
FEUERSINGER A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
SK Maishofen |
|
61 |
LEITNER Burkhard
LEITNER B.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sportunion Prägraten |
|
62 |
RUPNIK Benedikt
RUPNIK B.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
---- |
|
63 |
SCHERER Reinhold
SCHERER R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Obertilliach |
|
64 |
JAN Simon
JAN S.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
TOSIDOS |
|
65 |
ŠOŠTAR Sergej
ŠOŠTAR S.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
TOSIDOS |
|
66 |
BAUMGARTNER Martin
BAUMGARTNER M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
TOSIDOS |
|
67 |
DA DALT Gianluca
DA DALT G.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Triathlon Team Pordenone |
|
68 |
GRAZIANI Paolo
GRAZIANI P.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
69 |
ZWICK Hansjörg
ZWICK H.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
70 |
SOLINAS Alessandro
SOLINAS A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
gsa zane |
|
71 |
GRICK Michael
GRICK M.
|
Skating 42 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
72 |
SALYAKHETDINOV Ilya
SALYAKHETDINOV I.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
SportLab |
|
73 |
GRIESSBAUM Luisa
GRIESSBAUM L.
|
Skating 42 km |
|
W |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
74 |
EHRENZELLER-JÄGER Christa
EHRENZELLER-JÄGER C.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
Skiclub Vättis |
|
75 |
BRUNNER Florian
BRUNNER F.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
76 |
EBNER Markus
EBNER M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Xc-Kartitsch : Sport Auer |
|
77 |
NIEDERTSCHEIDER Michael
NIEDERTSCHEIDER M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
78 |
WEGHOFER Thomas
WEGHOFER T.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Breitenfeld Edelstahl AG |
|
79 |
HÖRL Fabian
HÖRL F.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
HSV Saalfelden |
|
80 |
PICHLER Michael
PICHLER M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
96 |
KLEINSASSER Vera
KLEINSASSER V.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
97 |
KLOCKER Franz
KLOCKER F.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sv Tristach |
|
98 |
PEDRETTI Giulia
PEDRETTI G.
|
Skating 42 km |
|
W |
Team Futura |
|
99 |
WEATHERALL Risdon
WEATHERALL R.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
100 |
CERNA Kristyna
CERNA K.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
BOA Trail Team |
|
151 |
KOSINSKI Daniel
KOSINSKI D.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
SN Klasyk Warszawa |
|
152 |
TUMA Borut
TUMA B.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Kajak kanu klub Ljubljana |
|
153 |
KRSINAR Janez
KRSINAR J.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
SKI maraton Slovenia |
|
154 |
COLGLAZIER Kevin
COLGLAZIER K.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
155 |
RUPNIK Roman
RUPNIK R.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
ŠD TRNOVSKI MARATON |
|
156 |
TIISVEND Jaanus
TIISVEND J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
EESTI SPORTLANE |
|
157 |
STRAKA Bradley
STRAKA B.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Work Loppet member |
|
158 |
STRAKA Richard
STRAKA R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
159 |
WELLS Bradley
WELLS B.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
160 |
BAUER Paul
BAUER P.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Ski&bike Deggendorf |
|
161 |
KAUFMANN Ivo
KAUFMANN I.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
162 |
ZWYSSIG Martin
ZWYSSIG M.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
LLC Blauer Vogel |
|
163 |
STRAKA Noah
STRAKA N.
|
Skating 42 km |
|
J-m |
|
|
164 |
ENGELBRECHT Mario
ENGELBRECHT M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sc Motor Zella-Mehlis |
|
165 |
AKHMETDINOV Vitaly
AKHMETDINOV V.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Stone Island XC |
|
166 |
ROTH Frederik
ROTH F.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Zuoz Club |
|
167 |
DRBOHLAV Tomas
DRBOHLAV T.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Famous Father TURNOV |
|
168 |
SCHNORRER Milan
SCHNORRER M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Schusn tim |
|
169 |
SEEBAUER Dominik
SEEBAUER D.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
170 |
VIITMANN Rauno
VIITMANN R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Estonian Defense Forces |
|
171 |
VAN GEELEN Joeri Johannes Renze
VAN GEELEN J.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
172 |
SVARC Jiri
SVARC J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
SchwarzWald |
|
173 |
SCHUSTER Jens
SCHUSTER J.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
WSV Braunschweig |
|
174 |
GRIST Thomas
GRIST T.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
MadNorski |
|
175 |
INNERHOFER Willi
INNERHOFER W.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
SC Gütle |
|
176 |
KISLOV Nikolai
KISLOV N.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
177 |
PALLISER Robert
PALLISER R.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
178 |
SINISALO Jan
SINISALO J.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
TappiTeam Lovisa |
|
180 |
MÄKELÄ Antti
MÄKELÄ A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
181 |
VEREST Jos
VEREST J.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
SLT Langlauf |
|
182 |
BIRCHER Martin
BIRCHER M.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
183 |
SCHAMBÖCK Tizian
SCHAMBÖCK T.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
184 |
HUTCHISON John
HUTCHISON J.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
185 |
GRIST Jeanne
GRIST J.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
MadNorski |
|
186 |
WILHELM Jeffrey
WILHELM J.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Idaho Nordic |
|
187 |
POSSLEY Karen
POSSLEY K.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
Eau Claire Ski Striders |
|
188 |
MORAN Alice
MORAN A.
|
Skating 42 km |
|
W |
|
|
189 |
WELLS Sara
WELLS S.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
190 |
SPARROW Antonia
SPARROW A.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
191 |
SALCHNER Carina
SALCHNER C.
|
Skating 42 km |
|
W |
|
|
192 |
LUETMER Marianne
LUETMER M.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
193 |
SEILER Livia
SEILER L.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
194 |
DE VRIES Dieuwke
DE VRIES D.
|
Skating 42 km |
|
W-IV |
Stichts Langlauf Team |
|
195 |
FEDOTOV Kertu
FEDOTOV K.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
Sporttravel |
|
196 |
NOORMETS Liisa
NOORMETS L.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
Sporttravel |
|
197 |
TEE Triinu
TEE T.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
Sporttravel |
|
198 |
LAINESTE Andres
LAINESTE A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
199 |
FEDOTOV Igor
FEDOTOV I.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
200 |
MADISSOON Jaak
MADISSOON J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
201 |
MEJZNAR Radek
MEJZNAR R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
LL WL Ski team Vrchlabí |
|
202 |
ALGER Robert
ALGER R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
LL WL Ski team Vrchlabí |
|
203 |
IUREV Stanislav
IUREV S.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
XaSki |
|
204 |
KAUL Sven
KAUL S.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
|
205 |
RAUDUS Timo
RAUDUS T.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
206 |
MATĚJKA Vladimír
MATĚJKA V.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
LL WL Ski team Vrchlabí |
|
207 |
CZEKIRDA Radoslaw
CZEKIRDA R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Wieliszew Heron Team |
|
208 |
WILLIAMSON Liam
WILLIAMSON L.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
209 |
CARBOGNO BARNARBE Annasilvia
CARBOGNO BARNARBE A.
|
Skating 42 km |
|
W |
SCI CLUB 70 |
|
210 |
MISAN Giiulia
MISAN G.
|
Skating 42 km |
|
W |
SCI CLUB 70 |
|
211 |
GASSER Seraina
GASSER S.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
212 |
BOTTIN Camilla
BOTTIN C.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
213 |
BRANDTS Maxime
BRANDTS M.
|
Skating 42 km |
|
W |
Nordic Sports 4All |
|
214 |
DESCOVICH Valentina
DESCOVICH V.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
GSA ASIAGO |
|
215 |
HANNELIUS Sara
HANNELIUS S.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
216 |
LARA Comini
LARA C.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
Studio Legale Comini Lara |
|
217 |
MENACHER Alex
MENACHER A.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
218 |
HYRSKYLUOTO Alexander
HYRSKYLUOTO A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
219 |
OPIETNIK Alexander
OPIETNIK A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Langlaufarena Pirkdorf |
|
221 |
JONSSON Christer
JONSSON C.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
222 |
FEICHTINGER Christoph
FEICHTINGER C.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
trispoat |
|
223 |
WENZEL Florian
WENZEL F.
|
Skating 42 km |
|
J-m |
ASKO Villach |
|
224 |
BLÜMEL Horst
BLÜMEL H.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Die Blümels |
|
225 |
SCHAMBÖCK Horst
SCHAMBÖCK H.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
225 |
SCHAMBÖCK Horst
SCHAMBÖCK H.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
226 |
ZLAMALIK Jaromir
ZLAMALIK J.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Motor CB |
|
227 |
PAE Karl
PAE K.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Tripassion Triatloniklubi |
|
228 |
BANACH Krzysztof
BANACH K.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
229 |
ZELLOT Mario
ZELLOT M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Sportunion Kraftmeile Rosegg |
|
230 |
SCHNEIDER Martin
SCHNEIDER M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
ASV Oberwielenbach |
|
231 |
BRECELJ Matej
BRECELJ M.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
232 |
OPIETNIK Matthias
OPIETNIK M.
|
Skating 42 km |
|
M |
Langlaufarena Pirkdorf |
|
233 |
PAJARI Matti
PAJARI M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
234 |
KASPER Menduri
KASPER M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
235 |
EHRENREICH Michael
EHRENREICH M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Sportfreunde Oberbillach |
|
236 |
REBERNIG Richard
REBERNIG R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Sportunion Kraftmeile Rosegg |
|
237 |
RICE Robert
RICE R.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
238 |
SODIN Rok
SODIN R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
KK Rogla |
|
238 |
SODIN Rok
SODIN R.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
KK Rogla |
|
239 |
RACKL Severin
RACKL S.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
240 |
BREDL Tobias
BREDL T.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
WSV Rabenstein |
|
241 |
BIRCHER Willi
BIRCHER W.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
242 |
KREGAR Miro
KREGAR M.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Tk Trisport Kamnik |
|
243 |
ABT Matthias
ABT M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Skihasen Thüringen |
|
244 |
WINTER Oliver
WINTER O.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Skihasen Thüringen |
|
245 |
KRAFFT Andreas
KRAFFT A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Länna IF |
|
246 |
DA COL Gianluca
DA COL G.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Ski Club Toblach |
|
247 |
KLEEMOLA Jouko
KLEEMOLA J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Eksymä 360 |
|
248 |
BRANDTS Maurice
BRANDTS M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Nordic Sports4All |
|
249 |
FALTUS Milan
FALTUS M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
SOKOL Klasterec nad Orlici |
|
250 |
JIRCIK Miroslav
JIRCIK M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
3D FITNESS RACE TEAM |
|
251 |
NOVOTNY Petr
NOVOTNY P.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
252 |
VIK Simon
VIK S.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
SchwarzWald |
|
253 |
ERDŐS Tamás
ERDŐS T.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
254 |
RAZQUIN Alejandro
RAZQUIN A.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
UHARTE ESQUI |
|
255 |
HECHT Hans
HECHT H.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
LRC Lienz |
|
256 |
ADAMS Brett
ADAMS B.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Adams Ferrante |
|
257 |
KEEFE Brian
KEEFE B.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
258 |
WURZER Dominic
WURZER D.
|
Skating 42 km |
|
M |
Ein-super-Verein |
|
259 |
THURM Jeremy
THURM J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
260 |
PRITTINEN Juha
PRITTINEN J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
PWT-Urheilumatkat |
|
261 |
STRAKA Patrick
STRAKA P.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
262 |
PEKOLJ Tone
PEKOLJ T.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Tsk Triglav Kranj |
|
263 |
THUM Toni
THUM T.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
264 |
VOLPATO Andrea
VOLPATO A.
|
Skating 42 km |
|
M |
Team Futura |
|
265 |
AIGNER Franz
AIGNER F.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
266 |
CALZAVACCA Fausto
CALZAVACCA F.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
267 |
COPI Walter
COPI W.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Multisport Kärnten |
|
268 |
DOWNS Seth
DOWNS S.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
APU |
|
269 |
GROCH-FISCHER Jürgen
GROCH-FISCHER J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
TriTeam Chaos Wien |
|
270 |
HALLIKMA Heiti
HALLIKMA H.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
OK Voru |
|
271 |
HERKERT Christian
HERKERT C.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Skiwachse Lehmann - Nordic by ... |
|
272 |
HÖFER Juliane
HÖFER J.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
273 |
HUBER Ulrike
HUBER U.
|
Skating 42 km |
|
W |
Skiwachse Lehmann - Nordic by ... |
|
274 |
JANŠA Miha
JANŠA M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
TOSIDOS |
|
275 |
KORPELA Matti
KORPELA M.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
276 |
MONAHAN Erika
MONAHAN E.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
APU |
|
277 |
MULEJ Martin
MULEJ M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
ROCKET MAN |
|
278 |
NAGILLER Clemens
NAGILLER C.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
279 |
SCHNEIDER Carsten
SCHNEIDER C.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
SAUERLAND SKI TEAM |
|
280 |
SCHULTES Glenn
SCHULTES G.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
281 |
TABERNIG Thomas
TABERNIG T.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
VS Lavant |
|
282 |
WEBHOFER Daniel
WEBHOFER D.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
283 |
JESS Klaus-Peter
JESS K.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
SV Fockbek |
|
284 |
RUGGENTHALER Martin
RUGGENTHALER M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
TSU Prägraten |
|
285 |
MATTHES Fabian
MATTHES F.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
286 |
SCHERÜBL Werner
SCHERÜBL W.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
287 |
EDER Alois
EDER A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
288 |
FRITZ Robert
FRITZ R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Team Sportordination |
|
289 |
FRITZ-WINTER Romana
FRITZ-WINTER R.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
Team Sportordination |
|
290 |
GEISER Richard
GEISER R.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
ASV Aldein |
|
291 |
KAMPF Johannes
KAMPF J.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
292 |
KIRCHMAIR Klaus
KIRCHMAIR K.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
293 |
KOIDL Christian
KOIDL C.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Landhaus Krall |
|
294 |
LASSNIG Martin
LASSNIG M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
295 |
STEINER Bernhard
STEINER B.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sportunion Prägraten |
|
296 |
WINDISCH Hannes
WINDISCH H.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
297 |
BREITFELD Lorenz
BREITFELD L.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
VS Lavant |
|
298 |
RUPNIK David
RUPNIK D.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
299 |
RATSCH Gunther
RATSCH G.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
300 |
SCHÖPF Andreas
SCHÖPF A.
|
Skating 42 km |
|
M |
HWK Racing Gang |
|
301 |
DIETSCHY Alois
DIETSCHY A.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
ÖSV Wien |
|
302 |
SLATTERY Sarah
SLATTERY S.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
303 |
PFEIFER Günter
PFEIFER G.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
304 |
MAYR Markus
MAYR M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
OKC |
|
305 |
MILZ Jakob
MILZ J.
|
Skating 42 km |
|
M |
TERREX XC Ski Team |
|
306 |
WINKER Christian
WINKER C.
|
Skating 42 km |
|
M |
XXXXXXXXXXXXX |
|
310 |
MÜLLER-KOREN Markus
MÜLLER-KOREN M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Union Rosenbach |
|
310 |
MÜLLER-KOREN Markus
MÜLLER-KOREN M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Union Rosenbach |
|
311 |
GRASSMAIR Wolfgang
GRASSMAIR W.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SV Rinn |
|
312 |
POKLUKAR Joza
POKLUKAR J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Minckteam |
|
313 |
SLATTERY Sarah
SLATTERY S.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
313 |
SLATTERY Sarah
SLATTERY S.
|
Skating 20 km |
|
W-I |
|
|
314 |
ROWOLD Matthias
ROWOLD M.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
315 |
MESSNER Reinhard
MESSNER R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
FF-Radlach |
|
316 |
KORNILOV Andrei
KORNILOV A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
317 |
TICCO´ Giovanni
TICCO´ G.
|
Skating 42 km |
|
M |
Fiamme Oro Moena |
|
317 |
TICCO Giovanni
TICCO G.
|
Skating 42 km |
|
M |
Fiamme Oro Moena |
|
318 |
FREY Walter
FREY W.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Lienzer Turnverein |
|
319 |
JOHNSON Leslie
JOHNSON L.
|
Skating 42 km |
|
W-IV |
|
|
320 |
MARCUZZI Michele
MARCUZZI M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
1001 |
FERRARI Francesco
FERRARI F.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1002 |
BUSIN Lorenzo
BUSIN L.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1003 |
LORENZI Christian
LORENZI C.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1004 |
MICH Stefano
MICH S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Team Futura |
|
1005 |
BOSIN Emanuele
BOSIN E.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Futura |
|
1006 |
ERICSSON Rickard
ERICSSON R.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Futura |
|
1007 |
KAINZ Jakob Even
KAINZ J.
|
Classic Race 42 km |
|
J-m |
Langlauf Mürztal |
|
1008 |
SIEGEL Jonas
SIEGEL J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1009 |
KIENE Peter
KIENE P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1009 |
KEINE Peter
KEINE P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1011 |
FUGGER Matthias
FUGGER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Xc-Ski.De A:n Skimarathon Team |
|
1012 |
BERGELT Franz
BERGELT F.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Generation 2 - Nordic Team |
|
1013 |
FRIEDL Christoph
FRIEDL C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
xc-ski.de/AIN Skimarathon-Team |
|
1014 |
RIEDL Peter
RIEDL P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team Zipps / Sc Gefrees |
|
1015 |
ESSBACH Jens
ESSBACH J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
VSC Klingenthal |
|
1016 |
GÖPPERT Simeon
GÖPPERT S.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Skiwachse Lehmann - Nordi... |
|
1017 |
SIKORSKI Cedric
SIKORSKI C.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Generation 2 - Nordic Team |
|
1019 |
ZANOTTO Stefano
ZANOTTO S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1020 |
HOENDEROP Rick
HOENDEROP R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
vasasport.nl |
|
1021 |
HAARSTAD Martin
HAARSTAD M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
NTNUI |
|
1022 |
TETERIS Janis
TETERIS J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
A2 |
|
1023 |
KIRCHLER Michael
KIRCHLER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1024 |
SCHWARZ Christian
SCHWARZ C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1024 |
SCHWARZ Chrsitian
SCHWARZ C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1025 |
SCHMIDHOFER Anna
SCHMIDHOFER A.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1026 |
HEISKANEN Heli
HEISKANEN H.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1027 |
BETRIU BOIX Sadurni
BETRIU BOIX S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1027 |
BETRIU Sadurni
BETRIU S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1028 |
MELIN Madelene
MELIN M.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
Team Futura |
|
1029 |
GRIESSBAUM Luisa
GRIESSBAUM L.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1030 |
POMMER David
POMMER D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Polizeisport |
|
1031 |
RIEDL Hanna
RIEDL H.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Team Zipps/ Sc Gefrees |
|
1032 |
LINDGREN Anna
LINDGREN A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
BRUSE Sauerland Ski Team |
|
1033 |
RACE Petra
RACE P.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
ŠD Gorje |
|
1034 |
STEURER Thomas
STEURER T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Tom´s Coaching |
|
1035 |
WEBER Hannes
WEBER H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
SC St. Peter |
|
1036 |
PAPST Hermann
PAPST H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1037 |
OIKKONEN Christian
OIKKONEN C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
OP Financial Group |
|
1038 |
LA MONTE Joseph
LA MONTE J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1039 |
ENA Leif
ENA L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
OP Financial Group |
|
1040 |
REITHOFER-KAINZ Peter
REITHOFER-KAINZ P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Langlauf Mürztal |
|
1041 |
MÜLLER Frank
MÜLLER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1042 |
VEITS Toms
VEITS T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1043 |
REICHELT Arne
REICHELT A.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
|
1044 |
REICHELT Arvid
REICHELT A.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Skiklub Dresden Niedersedlitz |
|
1045 |
LINTZÉN Johan
LINTZÉN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Bergnäsets AIK |
|
1046 |
MÜLLER Vanessa
MÜLLER V.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
WSV Elbingerode |
|
1047 |
KITVEL Eve
KITVEL E.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Eesti Energia Spordiklubi |
|
1048 |
SCHLÖGEL Mario
SCHLÖGEL M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1049 |
RINNER Thomas
RINNER T.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
1050 |
BRIGADOI Mauro
BRIGADOI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1101 |
GSENGER Christoph
GSENGER C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
RadUNION Salzburg |
|
1102 |
BEIGLBÖCK Hannes
BEIGLBÖCK H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1103 |
NEUBAUER Christoph
NEUBAUER C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
SU TRI STYRIA |
|
1104 |
POJER Johannes
POJER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1105 |
LANSBERGEN Leo
LANSBERGEN L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
SLT |
|
1106 |
HERRMANN Heiko
HERRMANN H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SV Hermsdorf |
|
1107 |
REICHEL Hannes
REICHEL H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
ATSV Gebirge/Gelobtland |
|
1108 |
BLEIMUTH Manfred
BLEIMUTH M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1109 |
KANGAS Erkki
KANGAS E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team VillaKangas |
|
1110 |
MÜLLER Gerold
MÜLLER G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Bertsdorfer SV |
|
1111 |
MARCINKEVICZ Jüri
MARCINKEVICZ J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
1112 |
DA ROIT Marzio
DA ROIT M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Long Distance Agordino |
|
1113 |
HÁJEK Tomáš
HÁJEK T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
1114 |
HAJEK Jan
HAJEK J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SOK TJ Turnov |
|
1115 |
GRAUZEL Vladimir
GRAUZEL V.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1116 |
GERHARD Johannes
GERHARD J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1117 |
JYLHÄ Kari
JYLHÄ K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
eD system Silvini team |
|
1118 |
FLORNES Svein
FLORNES S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sandnes il |
|
1119 |
FENTI Mattia
FENTI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Long Distance Agordino |
|
1120 |
LARSEN Jan-Erik
LARSEN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sandnes il |
|
1121 |
EBNER Bernhard
EBNER B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
USC faistenau |
|
1122 |
HEGLAND Knut
HEGLAND K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Københavns Skiklub |
|
1123 |
BARTH Tobias
BARTH T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1124 |
KUBIAK Bernd
KUBIAK B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
WSV Friedrichsbrunn |
|
1125 |
MEISWINKEL Andreas
MEISWINKEL A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1126 |
ANGERER Norbert
ANGERER N.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1127 |
MÜLLER Jens
MÜLLER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
WSV Elbingerode |
|
1130 |
ZOBEL Gerfried
ZOBEL G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
SC Hermagor |
|
1131 |
AUER Matthias
AUER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SV Umhausen |
|
1132 |
EICHHOLZER Gert
EICHHOLZER G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
WSV Ramsau |
|
1133 |
RUPNIK Benedikt
RUPNIK B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
---- |
|
1134 |
KAINZ Elke
KAINZ E.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Langlauf Mürztal |
|
1135 |
WEISS Thomas
WEISS T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1136 |
KORHONEN Ilkka
KORHONEN I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Pakilan Veto |
|
1137 |
BANACH Krzysztof
BANACH K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1138 |
MACHEINER Christian
MACHEINER C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
LLC Mentil |
|
1139 |
ROSSETTI Michele
ROSSETTI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1139 |
ROSSETTI Michele
ROSSETTI M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
1140 |
TRAISCH Andreas
TRAISCH A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1141 |
HELBL Lucijan
HELBL L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SK Vuzenica |
|
1180 |
LUŠTREK Marko
LUŠTREK M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1181 |
GEHRKE Tobias
GEHRKE T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Bad Wiessee V3674348 |
|
1182 |
GRUBINGER David
GRUBINGER D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SUN Thalgau |
|
1183 |
HENNENHÖFER Ralf
HENNENHÖFER R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
ASC München |
|
1184 |
KIRCHNER Jens
KIRCHNER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1185 |
SEIDEL Bertram
SEIDEL B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Norweger Annaberg |
|
1186 |
PLANINC Miha
PLANINC M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1187 |
LAUR Andres
LAUR A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Suusahullud |
|
1188 |
LUŠTREK Vesna
LUŠTREK V.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
NSD Medvode |
|
1189 |
ULBRICH Jan
ULBRICH J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
TGV Schotten |
|
1190 |
PONIKVAR Uros
PONIKVAR U.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SKI maraton Slovenia |
|
1191 |
MALI Romana
MALI R.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
SKI maraton Slovenia |
|
1192 |
MALI Gregor
MALI G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SKI maraton Slovenia |
|
1193 |
KLEMENCIC Joze
KLEMENCIC J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SKI maraton Slovenia |
|
1194 |
KLEMENCIC Janez
KLEMENCIC J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SKI maraton Slovenia |
|
1195 |
BERGER Matthias
BERGER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
1196 |
SCHWARZ Petr
SCHWARZ P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1197 |
ETZOLD Frank
ETZOLD F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skiverein Flügelradbaude |
|
1198 |
DE ZORZI Luca
DE ZORZI L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Long Distance Agordino |
|
1199 |
VIKBERG Mårten
VIKBERG M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Ostrobotnia WL ski team |
|
1200 |
PRESOTTO Massimo
PRESOTTO M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1201 |
ITO Masatake
ITO M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Nutapu |
|
1202 |
KRASA David
KRASA D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sokol Mala Strana |
|
1203 |
KRASA Stepan
KRASA S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ski Javorna |
|
1204 |
DA ROIT Elvis
DA ROIT E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Long Distance Agordino |
|
1205 |
MATTSSON Lars-Gunnar
MATTSSON L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Bullarens GoIF |
|
1206 |
VILLAKO Siim
VILLAKO S.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
1207 |
HALGAS Lubos
HALGAS L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1208 |
SLEZÁČEK Anton
SLEZÁČEK A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
PK PARTNER SK |
|
1209 |
TIISVEND Jaanus
TIISVEND J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
EESTI SPORTLANE |
|
1210 |
ALTOJA Jaanus
ALTOJA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1211 |
PAVLÍK Petr
PAVLÍK P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SC Horni Jeleni |
|
1212 |
KRIK Andres
KRIK A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Saku Suusaklubi |
|
1213 |
KAUFMANN Ivo
KAUFMANN I.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
1214 |
OZOLINS Ainars
OZOLINS A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1215 |
SERAFINI Ivo
SERAFINI I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Long Distance Agordino |
|
1216 |
MALIBORSKI Krzysztof
MALIBORSKI K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1217 |
ZWYSSIG Martin
ZWYSSIG M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
LLC Blauer Vogel |
|
1218 |
LAMP Marko
LAMP M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Suusahullud |
|
1219 |
GENOUD Patrick
GENOUD P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ski-Club Riaz |
|
1220 |
SARRASIN Blaise
SARRASIN B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Ski-Club Riaz |
|
1221 |
YDERLING Håkan
YDERLING H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Gävle SK |
|
1222 |
MĚKYNA Jiří
MĚKYNA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
1223 |
ULBRICH Marvin
ULBRICH M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
TGV Schotten |
|
1224 |
TRKAL Tomáš
TRKAL T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1225 |
METSAMÄE Sirli
METSAMÄE S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Saku Suusaklubi |
|
1226 |
ARISTARCO Vittorio
ARISTARCO V.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1227 |
MERTEN Angelika
MERTEN A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
|
|
1228 |
ARRO Mihkel
ARRO M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Mapri Ehitus |
|
1229 |
BURGAR Irena
BURGAR I.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1230 |
VILT Andrus
VILT A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1231 |
BRUNO Manuela
BRUNO M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1232 |
FROST André
FROST A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Tus Dippoldiswalde |
|
1233 |
SLEZÁČEK BOHÚŇOVÁ Alena
SLEZÁČEK BOHÚŇOVÁ A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Vérité |
|
1234 |
MEIER Jaroslav
MEIER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
1235 |
OMERZU Nevenka Beba
OMERZU N.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
SKI maraton Slovenia |
|
1236 |
DRBOHLAV Tomas
DRBOHLAV T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Famous Father TURNOV |
|
1237 |
ŁODZINSKA Beata
ŁODZINSKA B.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
EMEL |
|
1238 |
WEIDNER Markus
WEIDNER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Coburger Radsportverein |
|
1239 |
BRZEŻAŃSKA Joanna
BRZEŻAŃSKA J.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1240 |
GRAUPNER Christian
GRAUPNER C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
RSC Leuchau |
|
1241 |
RIKARDSDOTTIR Diana Harpa
RIKARDSDOTTIR D.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Skida og skautafélag Hafnarfja... |
|
1242 |
KRUUSIK Gunnar
KRUUSIK G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1243 |
GUNNARSDOTTIR Helma
GUNNARSDOTTIR H.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Skida og skautafélag Hafnarfja... |
|
1244 |
DOBEŠ Martin
DOBEŠ M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
JAVORNÁ |
|
1245 |
SUTTEROVA Dana
SUTTEROVA D.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Nymburk |
|
1246 |
MÖRSEBURG Robert
MÖRSEBURG R.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
K. V. Rohnspitzler |
|
1247 |
SANDELIN Caroline
SANDELIN C.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
|
|
1248 |
CZEKALLA Steffen
CZEKALLA S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
K.V. Rohnspitzler |
|
1249 |
VERNHARDSDOTTIR Anna Sigridur
VERNHARDSDOTTIR A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1250 |
GIRARD Yves
GIRARD Y.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Gatineau Loppet |
|
1251 |
HUNDSBERGER Renate
HUNDSBERGER R.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1252 |
JÄRVA Juho
JÄRVA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1253 |
TOGNETTI Laura
TOGNETTI L.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Team Long Distance Agordino |
|
1254 |
SEEBAUER Dominik
SEEBAUER D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1256 |
WIRSCHING Tim
WIRSCHING T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
K.V.Rohnspitzler |
|
1257 |
HENRIKSEN Tina
HENRIKSEN T.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1258 |
ORTH Florian
ORTH F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
TGV Schotten |
|
1259 |
LUETMER Marianne
LUETMER M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
|
|
1260 |
VON POLENTZ Alexander
VON POLENTZ A.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
1261 |
ELLISON Taylor
ELLISON T.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
|
|
1262 |
WEIS HOUGAARD Thor
WEIS HOUGAARD T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
SK Østervold |
|
1263 |
CUDERMAN Jeli
CUDERMAN J.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
SKI maraton Slovenia |
|
1265 |
MUNIH HABJAN Metka
MUNIH HABJAN M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
SKI maraton Slovenia |
|
1266 |
ZAJAC Miroslav
ZAJAC M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
PK PARTNER SK |
|
1267 |
VRHOVEC KAVCIC Andreja
VRHOVEC KAVCIC A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
SKI maraton Slovenia |
|
1268 |
STIEFLER Jessica
STIEFLER J.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1269 |
ARRO Diana
ARRO D.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
Mapri Ehitus |
|
1270 |
SKALA Roman
SKALA R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1271 |
PAVLÍKOVÁ Iva
PAVLÍKOVÁ I.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
SC Horni Jeleni |
|
1272 |
NOSEK Jiří
NOSEK J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
LL WL Ski team Vrchlabí |
|
1273 |
ALTOJA Annika
ALTOJA A.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
|
|
1274 |
SOIKA Uvis
SOIKA U.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
BEBRA SSK |
|
1275 |
MUNIH Bojan
MUNIH B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SKI maraton Slovenia |
|
1276 |
KUPISZ Andrzej
KUPISZ A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1277 |
KUDRZYN Cezary
KUDRZYN C.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
EMEL |
|
1278 |
REDZAJ Artur
REDZAJ A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1279 |
TOMASZEWSKI Grzegorz
TOMASZEWSKI G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1280 |
DAWCZYK Grzegorz
DAWCZYK G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
MF Żary |
|
1281 |
KURYJ Marek
KURYJ M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
RCI Kraków |
|
1282 |
SIGURDSSON Sveinbjorn
SIGURDSSON S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skida og skautafélag Hafnarfja... |
|
1283 |
LENDA Piotr
LENDA P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
MF Żary |
|
1284 |
KUNICKI Rafał
KUNICKI R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
MF Żary |
|
1285 |
BRZEŻAŃSKI Paweł
BRZEŻAŃSKI P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1286 |
MÁTL Radek
MÁTL R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1287 |
HICKMANN Ralf
HICKMANN R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SG Schellerhau |
|
1288 |
DE COL Federico
DE COL F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Team Long Distance Agordino |
|
1289 |
SÄRKKÄ Jukka
SÄRKKÄ J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1290 |
WEHNER Dirk
WEHNER D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Tus Dippoldiswalde |
|
1291 |
HÁLA Jan
HÁLA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1292 |
SEIDL Vladimír
SEIDL V.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SDH Dolni Horice |
|
1293 |
BRANDETT Joergen
BRANDETT J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ski Team Skate |
|
1294 |
BOBE Lars
BOBE L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
TSV Bärenstein e.V. |
|
1295 |
PLEUS Peter
PLEUS P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
BREMER SKI-CLUB/1922 |
|
1296 |
EISENBERGER Jörg
EISENBERGER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SG Schellerhau |
|
1297 |
PALLISER Robert
PALLISER R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1298 |
JOHNSTON Ray
JOHNSTON R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team Eat Bowl Relax |
|
1299 |
BERENS Mark
BERENS M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1300 |
PIERCE Richard
PIERCE R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1301 |
HOSPITAL Justin
HOSPITAL J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1303 |
HENRIKSEN Brian
HENRIKSEN B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1304 |
HEINONEN Kari
HEINONEN K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1305 |
LILJESTRAND Tom
LILJESTRAND T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Liljendal IK |
|
1307 |
MÄKELÄ Antti
MÄKELÄ A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1308 |
BINDENGA Irene
BINDENGA I.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1309 |
VEREST Jos
VEREST J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SLT Langlauf |
|
1310 |
BIRCHER Fritz
BIRCHER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1311 |
WALTHER Fortunat
WALTHER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1312 |
OLASZY Andrs
OLASZY A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1313 |
SERAFINI Davide
SERAFINI D.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Long Distance Agordino |
|
1314 |
DELLA PIETRA John Francis
DELLA PIETRA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team Long Distance Agordino |
|
1315 |
EYLAND Einar
EYLAND E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1316 |
ADOLF Boris
ADOLF B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
LL WL Ski team Vrchlabí |
|
1317 |
DE VRIES Dieuwke
DE VRIES D.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Stichts Langlauf Team |
|
1318 |
ARGE Endrus
ARGE E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
1319 |
GEORGSDÓTTIR Guðrún
GEORGSDÓTTIR G.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Skíða og skautafélag Hafnarfja... |
|
1320 |
THORN Henri
THORN H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Juwelier Thorn |
|
1321 |
FEDOTOV Kertu
FEDOTOV K.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Sporttravel |
|
1322 |
FEDOTOV Igor
FEDOTOV I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
1323 |
NOORMETS Liisa
NOORMETS L.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
Sporttravel |
|
1324 |
HAMMERIN Mats
HAMMERIN M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Lofsdalen SK |
|
1325 |
HAFBERG Rannveig
HAFBERG R.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Skíða og skautafélag Hafnarfja... |
|
1326 |
BJORKLUND Per Erik
BJORKLUND P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1327 |
TEE Triinu
TEE T.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
Sporttravel |
|
1328 |
PALLO Rait
PALLO R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
AT Sport |
|
1329 |
THORISDOTTIR Vilborg
THORISDOTTIR V.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Skauta og skidafelag hafbarfja... |
|
1330 |
MEINHOLD Rico
MEINHOLD R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
VRT Plauen e.V. |
|
1331 |
SCHILLER Beth
SCHILLER B.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Hake |
|
1332 |
WRISBERG Rudi
WRISBERG R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Østervold SK |
|
1333 |
ZOBENA Dina
ZOBENA D.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Kāpa OK |
|
1334 |
STIEFLER Todd
STIEFLER T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1335 |
EYLAND Ida
EYLAND I.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1336 |
STELZNER Ulf-Peer
STELZNER U.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
FSV Rempesgrün |
|
1337 |
KAUL Vincent
KAUL V.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
|
1338 |
MANIORA Yonel
MANIORA Y.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
LOISIR NORDIQUE |
|
1339 |
SIIAK Alo
SIIAK A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
1340 |
SOKOLOWSKI Andrzej
SOKOLOWSKI A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
TN Biegówki Wesoła |
|
1341 |
EHRLICH Bernd
EHRLICH B.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
Skiverein Hasselfelde |
|
1342 |
SIGURDSSON Gardar
SIGURDSSON G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1343 |
HRONEK Luboš
HRONEK L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Rejoice Team |
|
1344 |
ERIKSSON Olav
ERIKSSON O.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1345 |
KAUL Sven
KAUL S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
|
1346 |
ADALSTEINSSON Vernhardur
ADALSTEINSSON V.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1347 |
ŽNIDARŠIČ Uroš
ŽNIDARŠIČ U.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SK Cerknica |
|
1348 |
SVALDI Mario
SVALDI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Gs Brusago |
|
1349 |
EHRLICH Bernd
EHRLICH B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Skiverein Hasselfelde |
|
1350 |
MULROY Brendan
MULROY B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Bruce Ski Club |
|
1351 |
ROSE Christopher
ROSE C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1352 |
PÕHJATU Indrek
PÕHJATU I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Mapri Ehitus |
|
1353 |
PEIL Jakob
PEIL J.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
SU-Eidenberg |
|
1354 |
RUSSAK Joosep
RUSSAK J.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
1355 |
MENACHER JR Max
MENACHER JR M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1356 |
PEIL Niklas
PEIL N.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
SU-Eidenberg |
|
1357 |
FLORA Samuel
FLORA S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1357 |
FLORA Samuel
FLORA S.
|
Classic Race 20 km |
|
M-V |
|
|
1358 |
ARMSTRONG Thomas
ARMSTRONG T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Hake |
|
1359 |
BREDL Kerstin
BREDL K.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
WSV Rabenstein |
|
1360 |
JIRASKOVA Martina
JIRASKOVA M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1361 |
KALE Merle
KALE M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
AT Sport |
|
1362 |
EHRLICH ZIDAR Miša Miriam
EHRLICH ZIDAR M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1363 |
TRÖGER Nicole
TRÖGER N.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Skiclub Großberg |
|
1364 |
PALLO Ruth
PALLO R.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Sparta |
|
1365 |
SCHULZE Bettina
SCHULZE B.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
|
1366 |
VAN DEN BOOM Diana
VAN DEN BOOM D.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1367 |
FOLPRECHTOVA Katerina
FOLPRECHTOVA K.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Zdravotník Praha |
|
1368 |
CREPAZ-EGER Sarah
CREPAZ-EGER S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1369 |
DESCOVICH Valentina
DESCOVICH V.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
GSA ASIAGO |
|
1370 |
DRBOHLAVOVÁ Zuzana
DRBOHLAVOVÁ Z.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
FF Turnov |
|
1371 |
CÔTÉ Chantal
CÔTÉ C.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Gatineau Loppet |
|
1373 |
KRAFFT Andreas
KRAFFT A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Länna IF |
|
1374 |
JONSSON Christer
JONSSON C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1375 |
PANZI Dante
PANZI D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
sci club cunardo |
|
1376 |
RÖMHILD Dirk
RÖMHILD D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz ... |
|
1378 |
HALVORSEN Erik Gellein
HALVORSEN E.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
NTNUI Langrenn |
|
1379 |
THIEL Frank
THIEL F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
ohne |
|
1380 |
KÜRSCHNER Markus
KÜRSCHNER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Nordic-Team St. Johann |
|
1381 |
RAUTER Andreas
RAUTER A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Nordic-Team St. Johann |
|
1382 |
BARETTA Paolo
BARETTA P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
sci nordico serravalle scrivia |
|
1383 |
HALJASTE Härmo
HALJASTE H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Suusahullud |
|
1384 |
POSTAL Marco
POSTAL M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team fondomonade |
|
1385 |
BRANAS Marcin
BRANAS M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
SN Klasyk Warszawa |
|
1386 |
BRÜNNEL Silvio
BRÜNNEL S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Norweger Annaberg |
|
1387 |
EGGEBRECHT Harald
EGGEBRECHT H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ski-Club Kaufbeuren |
|
1388 |
FJALLAND Klaus
FJALLAND K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1389 |
GUENTHER Gerhard
GUENTHER G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
TriMerino |
|
1390 |
HULBAK Guri
HULBAK G.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
NTNUI |
|
1391 |
JÄGER Fabian
JÄGER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1392 |
JOCALLAZ Aldo
JOCALLAZ A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
valdigne mont blanc |
|
1393 |
JOCALLAZ Ermes
JOCALLAZ E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
valdigne mont blanc |
|
1394 |
KANNEL Alari
KANNEL A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
AT Sport |
|
1395 |
PREIBISCH Sylvia
PREIBISCH S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
team erdinger alkoholfrei |
|
1396 |
LEHTIMAKI Kimmo
LEHTIMAKI K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1397 |
KÖLBL Manuel
KÖLBL M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Xc-Ski.De |
|
1398 |
NOECKLER Friedrich
NOECKLER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Team Futura White FOX |
|
1399 |
LEMINGER Jan
LEMINGER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1400 |
TRUEMAN Doris
TRUEMAN D.
|
Classic Race 42 km |
|
W-V |
|
|
1401 |
FISCHER Harald
FISCHER H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
LL Mürztal |
|
1402 |
GRABER Jakob
GRABER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1403 |
CICVÁREK Jakub
CICVÁREK J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
1404 |
HATAS Jan
HATAS J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
ROHOZEC AMIX TEAM |
|
1405 |
PROCHÁZKA Jan
PROCHÁZKA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Třeštice |
|
1406 |
WOHLRAB Jan
WOHLRAB J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
VSC Klingenthal |
|
1407 |
ZLAMALIK Jaromir
ZLAMALIK J.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
Motor CB |
|
1407 |
ZLAMALIK Jaromir
ZLAMALIK J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Motor CB |
|
1408 |
NĚMEC Jiří
NĚMEC J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1409 |
SRBA Jiri
SRBA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1410 |
ELIASSON Johan
ELIASSON J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1411 |
HELLEMOSE Johan
HELLEMOSE J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1412 |
NEUMANN Josef
NEUMANN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SKK SPARTAK ČTYŘKOLY |
|
1413 |
TAUGBØL Knut
TAUGBØL K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Gjedal il |
|
1414 |
HORÁK Laďa
HORÁK L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SKK SPARTAK ČTYŘKOLY |
|
1415 |
MATERNA Lubos
MATERNA L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1416 |
SPANDL Marcel
SPANDL M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
SU TRI STYRIA |
|
1417 |
GEORGI Mario
GEORGI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Sg Holzhau |
|
1418 |
FRITZSCHE Markus
FRITZSCHE M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
|
1419 |
ETZELSDORFER Martin
ETZELSDORFER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Ski-Plus Straubing |
|
1420 |
GAMBERONI Matteo
GAMBERONI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
s.c. cunardo |
|
1421 |
PEDERSEN Matthias
PEDERSEN M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1422 |
PAJARI Matti
PAJARI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1423 |
WALTER Mike
WALTER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
TV Valtenberg e.V. |
|
1424 |
GRÄSSLER Monty
GRÄSSLER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
xc-ski.de A/N Skimarathon Team |
|
1425 |
LAGERSSON Niklas
LAGERSSON N.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1426 |
MARYSKA Ondrej
MARYSKA O.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1427 |
LANGER Patrick
LANGER P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
|
1428 |
ANDERS Peter
ANDERS P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SV Hasselfelde |
|
1429 |
BENEŠ Petr
BENEŠ P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SKK SPARTAK ČTYŘKOLY |
|
1430 |
ZIDAR Primož
ZIDAR P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1431 |
HARTMANN Rainer
HARTMANN R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Tb1888 Erlangen |
|
1432 |
BOBE Reiner
BOBE R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
TSV Bärenstein e.V. |
|
1433 |
LINDGREN Robert
LINDGREN R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Råneå SK |
|
1434 |
KOSELSKI Roman
KOSELSKI R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Wkb Meta Lubliniec |
|
1435 |
SIREVAAG Sigurd
SIREVAAG S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sandnes il |
|
1436 |
BACILIERI Stefano
BACILIERI S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
sci club cunardo |
|
1437 |
OTTO Steffen
OTTO S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Bertsdorfer SV |
|
1438 |
BUCHHAUSER Thomas
BUCHHAUSER T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1439 |
THIEL Thomas
THIEL T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1440 |
BREDL Tobias
BREDL T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
WSV Rabenstein |
|
1441 |
ROUBICEK Tomas
ROUBICEK T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
1442 |
SUNDSTRÖM Tommy
SUNDSTRÖM T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Länsförsäkringar IF |
|
1443 |
CREPAZ-EGER Ulrich
CREPAZ-EGER U.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SC Ehenbichl |
|
1444 |
PEKAŘ Aleš
PEKAŘ A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turno |
|
1445 |
MORCH-MADSEN Andreas
MORCH-MADSEN A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1446 |
HÄNNINEN Ari
HÄNNINEN A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1447 |
STOLZ Carsten
STOLZ C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1448 |
BOSSI Claudio
BOSSI C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
CUNARDO |
|
1449 |
STIVAN Daniele
STIVAN D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
sci club cunardo |
|
1450 |
OLIVIER Davide
OLIVIER D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team Long Distance Agordino |
|
1451 |
LASSER Dieter
LASSER D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
1.SVG Hohe Wand |
|
1454 |
MATTSSON Frank
MATTSSON F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Bullarens GoIF |
|
1455 |
SEIDEL Gerd
SEIDEL G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
TV Valtenberg e.V. |
|
1456 |
HÖNTSCHEL Henry
HÖNTSCHEL H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Tv Valtenberg E. V. |
|
1457 |
KALINA Jan
KALINA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
KALiGANG |
|
1458 |
KLEEMOLA Jouko
KLEEMOLA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Eksymä 360 |
|
1460 |
HANSEN Martin Gamborg
HANSEN M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Østervold SK |
|
1461 |
HIDEN Martin
HIDEN M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1462 |
CHMELÍK Miroslav
CHMELÍK M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Rakousy |
|
1463 |
NIMMERFALL Paul
NIMMERFALL P.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
1464 |
NOVOTNY Premysl
NOVOTNY P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
3D FITNESS RACE TEAM |
|
1465 |
MÜHLBERG Ronny
MÜHLBERG R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1466 |
SAFAR Stanislav
SAFAR S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
3D FITNESS RACE TEAM |
|
1467 |
PASTUR Thierry
PASTUR T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SRHF |
|
1468 |
ECKERT Thomas
ECKERT T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
K.V.Rohnspitzler |
|
1469 |
HOCKE Tomáš
HOCKE T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
1470 |
ROSSANO Bertani
ROSSANO B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
sci club cunardo |
|
1471 |
VAN DEN BOOM Christian
VAN DEN BOOM C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1472 |
COLD Frederik
COLD F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
KSI |
|
1473 |
HARISMAA Heikki
HARISMAA H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Farmersgolf |
|
1474 |
TOLVANEN Hemmo
TOLVANEN H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
PWT-Urheilumatkat |
|
1475 |
KIVI Ilkka
KIVI I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
PWT-Urheilumatkat |
|
1476 |
SUOMINEN Jaakko
SUOMINEN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
PWT-Urheilumatkat |
|
1477 |
PRITTINEN Juha
PRITTINEN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
PWT-Urheilumatkat |
|
1478 |
KIIRANEN Kalle
KIIRANEN K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Tartu Skiclub |
|
1479 |
TOMINGAS Marek
TOMINGAS M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1481 |
TOST Michael
TOST M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
1. Svg Hohe Wand |
|
1482 |
DYBKJAER Mikkel
DYBKJAER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1483 |
PRÜLLER Rainer
PRÜLLER R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SU TriStyria |
|
1484 |
VENTURA Stefano
VENTURA S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Makakos ski klub |
|
1485 |
KJOSAVIK Torjus
KJOSAVIK T.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
TSI langrenn |
|
1486 |
JOST Viktor
JOST V.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Bremer Ski Club / 1922 |
|
1487 |
ELTSOV Vladimir
ELTSOV V.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1488 |
KAUL Adrian
KAUL A.
|
Classic Race 42 km |
|
J-m |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
|
1489 |
MANDELLI Alberto
MANDELLI A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
sci club cunardo |
|
1490 |
REVERSI Ivan
REVERSI I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SottoZero Nordic Team |
|
1491 |
RYSAVA Magdalena
RYSAVA M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Praga Praha |
|
1492 |
ZUMTOBEL Jürgen
ZUMTOBEL J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
OK Rettenbach |
|
1493 |
MALFER Matteo
MALFER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
La Rocca Daiano |
|
1494 |
KLUCIK Daniel
KLUCIK D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
PRO CYCLING A ONE BRATISLAVA |
|
1495 |
RABSKI Ireneusz
RABSKI I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
SKI 100% Team |
|
1496 |
SCHROTTSHAMMER Franz
SCHROTTSHAMMER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team Krungl |
|
1497 |
WINKLER Walter
WINKLER W.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SUN-Thalgau |
|
1498 |
KLEMENT Ulrich
KLEMENT U.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SU Eidenberg |
|
1499 |
PARAKNEWITZ Matthias
PARAKNEWITZ M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SV Fockbek |
|
1500 |
HANNAH Katie
HANNAH K.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1501 |
KORNILOV Andrei
KORNILOV A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1502 |
VUERICH Daniele
VUERICH D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Nordic Team sotto zero |
|
1505 |
JÖBSTL Wolfgang
JÖBSTL W.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
ÖSV |
|
1506 |
JÖBSTL Wolfgang
JÖBSTL W.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
ÖSV |
|
1507 |
WINKER Christian
WINKER C.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
XXXXXXXXXXXXX |
|
1508 |
OFSEVIT Ari
OFSEVIT A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1509 |
PREMOZE Simon
PREMOZE S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1510 |
GÖTZ Daniel
GÖTZ D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Loipenlehrer.Com |
|
1511 |
PRAGER Sabrina
PRAGER S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
LG Passau |
|
1511 |
PRAGER Sabrina
PRAGER S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
LG Passau |
|
1512 |
VEITER Philipp
VEITER P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sportunion Kals am Grossglockn... |
|
1513 |
LEITNER Adrian
LEITNER A.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
1514 |
BEZ Luciano
BEZ L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
vasabroke poiana |
|
1514 |
BEZ Luciano
BEZ L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
vasabroke poiana |
|
1515 |
GORNIK Milan
GORNIK M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1516 |
STRITOF Tjasa
STRITOF T.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1517 |
OFSEVIT Ari
OFSEVIT A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1518 |
TRSTENJAK Branko
TRSTENJAK B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Šd Kranjska Gora |
|
1519 |
PACHLER W.f
PACHLER W.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1519 |
PACHLER W.F
PACHLER W.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1520 |
SCHUSTER Jens
SCHUSTER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
WSV Braunschweig |
|
2002 |
GABRIELLI Giacomo
GABRIELLI G.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
C.S. Esercito |
|
2003 |
DELLAGIACOMA Tommaso
DELLAGIACOMA T.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
2004 |
COMPAGNONI Luca
COMPAGNONI L.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
2005 |
AMHOF Manuel
AMHOF M.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
Team Futura |
|
2006 |
BRUNNER Julian
BRUNNER J.
|
Classic Race 20 km |
|
M-I |
Team Futura |
|
2007 |
SIEDER Fabian
SIEDER F.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
Team Futura |
|
2008 |
MICH Riccardo
MICH R.
|
Classic Race 20 km |
|
M-I |
Team Futura |
|
2009 |
BUSIN Emanuele
BUSIN E.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
2010 |
KURZ Nils
KURZ N.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
Löffler-Team |
|
2011 |
LINDSBERGER Julia
LINDSBERGER J.
|
Classic Race 20 km |
|
Jg-II-w |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
2012 |
SCHWINGSHACKL Thea
SCHWINGSHACKL T.
|
Classic Race 20 km |
|
W |
Team Futura |
|
2013 |
ACHLEITNER Lisa
ACHLEITNER L.
|
Classic Race 20 km |
|
W |
Löffler-Team |
|
2014 |
VARESCO Giacomo
VARESCO G.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
2015 |
CIPRIAN Fausto
CIPRIAN F.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
SCI CAI CONEGLIANO |
|
2016 |
CARNIELLO Massimo
CARNIELLO M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
nessuna |
|
2017 |
GRIMM Hendrik
GRIMM H.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
|
|
2018 |
SPIEGL Manfred
SPIEGL M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
SC Ranggen |
|
2019 |
FEKETE František
FEKETE F.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
nbs |
|
2020 |
SCHULTE Peter
SCHULTE P.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
TEAM M + B |
|
2021 |
GRIMM Wolfhart
GRIMM W.
|
Classic Race 20 km |
|
M-V |
|
|
2022 |
MÜLLER Maik
MÜLLER M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
Neuhausener Stahlwaden |
|
2023 |
SEEBACHER Hartwig
SEEBACHER H.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2024 |
GUENTHER Fiona
GUENTHER F.
|
Classic Race 20 km |
|
W |
Team Futura |
|
2025 |
SEEBACHER Hannes
SEEBACHER H.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2026 |
URBANER Hubert
URBANER H.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
2027 |
RAUTIAINEN Veli
RAUTIAINEN V.
|
Classic Race 20 km |
|
M-V |
|
|
2028 |
ZEILINGER Johannes
ZEILINGER J.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
SV St. Jakob/Walde |
|
2029 |
NUSSBAUMER Sebastian
NUSSBAUMER S.
|
Classic Race 20 km |
|
M-I |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2030 |
PETRITSCH Georg
PETRITSCH G.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2031 |
KOMLEV Yury
KOMLEV Y.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
WSV Ramsau am Dachstein |
|
2032 |
SCHMIDHOFER Eva
SCHMIDHOFER E.
|
Classic Race 20 km |
|
W |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2033 |
PILLER Caterina
PILLER C.
|
Classic Race 20 km |
|
W |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
2036 |
LÖWEN Robert
LÖWEN R.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2037 |
KRAL Josef
KRAL J.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2038 |
KRALOVA Ivana
KRALOVA I.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
Ifk Umeaa, Sweden |
|
2039 |
FOLLADOR Livio
FOLLADOR L.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
Val Biois |
|
2042 |
MACKEAN Rob
MACKEAN R.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2043 |
STRZELECKI Arkadiusz
STRZELECKI A.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2045 |
KREIDL Emanuel
KREIDL E.
|
Classic Race 20 km |
|
M-I |
|
|
2046 |
KRANZ Juergen
KRANZ J.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
kein |
|
2047 |
JARON Michal
JARON M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
TN Biegowki Wesola |
|
2048 |
JARON Adam
JARON A.
|
Classic Race 20 km |
|
Jg-I-m |
UKS RAWA Siedlce |
|
2049 |
AUZOLLES Eric
AUZOLLES E.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
Hus-Ski |
|
2050 |
SPIK Per
SPIK P.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2051 |
STANOVNIK Gerhard
STANOVNIK G.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2052 |
TRASKOWSKI Edward
TRASKOWSKI E.
|
Classic Race 20 km |
|
M-V |
LL WL Ski team Vrchlabí |
|
2053 |
REJDAK Ewa
REJDAK E.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
|
|
2054 |
SLOTTE Clas-Eirik
SLOTTE C.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2055 |
GÖTSCHEL Ricardo
GÖTSCHEL R.
|
Classic Race 20 km |
|
M |
Salomon Nordic Austria |
|
2056 |
BAUER Paul
BAUER P.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
Ski&bike Deggendorf |
|
2057 |
RÖMHILD Christoph
RÖMHILD C.
|
Classic Race 20 km |
|
Jg-II-m |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz ... |
|
2058 |
KARL Hendrik
KARL H.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
RSV Chemnitz |
|
2059 |
ROSIŃSKI Jarosław
ROSIŃSKI J.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2060 |
RIEMER Mario
RIEMER M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
Rrttri Team Frohnleiten |
|
2061 |
SCHORLI Andreas
SCHORLI A.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2062 |
LEHTO Jari
LEHTO J.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2063 |
MUDRY Martin
MUDRY M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2064 |
FALTUS Milan
FALTUS M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
SOKOL Klasterec nad Orlici |
|
2065 |
JIRCIK Miroslav
JIRCIK M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
3D FITNESS RACE TEAM |
|
2066 |
SPARSHOTT Neil
SPARSHOTT N.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2067 |
WINTER Otmar
WINTER O.
|
Classic Race 20 km |
|
M-V |
Skiverein Hasselfelde |
|
2068 |
WOLF Thomas
WOLF T.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
2069 |
DEBAKEY Daniel
DEBAKEY D.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2070 |
GORMAN David
GORMAN D.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
Missoula Nordic |
|
2071 |
HALLANVAARA Erkki
HALLANVAARA E.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
PWT-Urheilumatkat |
|
2072 |
TATARZYŃSKI Michał
TATARZYŃSKI M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2073 |
NYLUND Ulf
NYLUND U.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
OP Financial Group |
|
2074 |
BERGER Sandra
BERGER S.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
W |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
2075 |
HARZENDORF Mandy
HARZENDORF M.
|
Classic Race 20 km |
|
W-II |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
2076 |
DICKERT Marlis
DICKERT M.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
2077 |
SCHULTE Brigitte
SCHULTE B.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
TEAM M + B |
|
2078 |
GRÖNBERG Maj-Britt
GRÖNBERG M.
|
Classic Race 20 km |
|
W-IV |
Ostrobotnia WL ski team |
|
2080 |
OZOLINA Inita
OZOLINA I.
|
Classic Race 20 km |
|
W-IV |
|
|
2081 |
SPECCHER Marisa
SPECCHER M.
|
Classic Race 20 km |
|
W-IV |
|
|
2083 |
LAMPI Armi
LAMPI A.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
|
|
2084 |
LACHENMAYR Christa
LACHENMAYR C.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
|
|
2085 |
HOSPITAL Sun
HOSPITAL S.
|
Classic Race 20 km |
|
W-II |
|
|
2086 |
CATTARUZZA Carlo
CATTARUZZA C.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
vasabroke |
|
2087 |
DOWNS Seth
DOWNS S.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
APU |
|
2088 |
MONAHAN Erika
MONAHAN E.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
APU |
|
2089 |
OLEJARCZYK Krzysztof
OLEJARCZYK K.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2090 |
DELLAGIACOMA Carola
DELLAGIACOMA C.
|
Classic Race 20 km |
|
W |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
2091 |
MALFER Ilaria
MALFER I.
|
Classic Race 20 km |
|
W |
|
|
2092 |
WIENKE Martin
WIENKE M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2093 |
PRESOLI Marcel
PRESOLI M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
|
|
2094 |
SOMMER Karl
SOMMER K.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
|
|
2097 |
SCHUH Ulrich
SCHUH U.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
SC Dreiländereck |
|
2098 |
STALTMAYR Josef
STALTMAYR J.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2099 |
MALFER Luciano
MALFER L.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2100 |
PRESCH, DR. Matthias
PRESCH, DR. M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2101 |
FLORA Berit
FLORA B.
|
Classic Race 20 km |
|
W-V |
|
|
2102 |
LEMMIK Kristel
LEMMIK K.
|
Classic Race 20 km |
|
W |
Sporttravel |
|
2103 |
DE FELIP Alida
DE FELIP A.
|
Classic Race 20 km |
|
W-I |
vasabroke poiana |
|
2104 |
DAWCZYK Anna
DAWCZYK A.
|
Classic Race 20 km |
|
W-II |
MF Żary |
|
2105 |
MACKEAN Melanie
MACKEAN M.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
|
|
2106 |
KLEMENCIC Natasa
KLEMENCIC N.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
SKI maraton Slovenia |
|
2107 |
POETKE Stephanie
POETKE S.
|
Classic Race 20 km |
|
W |
|
|
2108 |
HALLANVAARA Katariina
HALLANVAARA K.
|
Classic Race 20 km |
|
W-IV |
PWT-Urheilumatkat |
|
2109 |
BÄCKMAN-PERÄLÄ Lisa
BÄCKMAN-PERÄLÄ L.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
|
|
2111 |
HONICAN Lauren
HONICAN L.
|
Classic Race 20 km |
|
W-I |
|
|
2113 |
ARCA Manuela Luigia
ARCA M.
|
Classic Race 20 km |
|
W-I |
|
|
2114 |
GALLO Alessandra
GALLO A.
|
Classic Race 20 km |
|
W-I |
S. C. Valle Pesio |
|
2115 |
HÄRTEL Torsten
HÄRTEL T.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2116 |
JINDRA David
JINDRA D.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
AC Obora Hvezda |
|
2117 |
MOSER Tobias
MOSER T.
|
Classic Race 20 km |
|
Jg-II-m |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
2118 |
PETRITSCH Stefan
PETRITSCH S.
|
Classic Race 20 km |
|
M-I |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2119 |
SELMI Matteo
SELMI M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
|
|
2120 |
KONOWROCKA Katarzyna
KONOWROCKA K.
|
Classic Race 20 km |
|
W-I |
SKI100% Team |
|
2121 |
BAUSCH Thomas
BAUSCH T.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
SpVgg Fürth Einbauschränke |
|
2122 |
MERTLIK Jens
MERTLIK J.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2123 |
MOSENA Massimo
MOSENA M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
|
|
2126 |
SIMEONI Federica
SIMEONI F.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
Ottica Mottes/asd brenton spor... |
|
2127 |
CIPRIAN Stefano
CIPRIAN S.
|
Classic Race 20 km |
|
M-III |
Ottica Mottes/asd brenton spor... |
|
2128 |
AVERIN Evgenii
AVERIN E.
|
Classic Race 20 km |
|
M-I |
|
|
2129 |
CAMPBELL Megan
CAMPBELL M.
|
Classic Race 20 km |
|
W-III |
London Regional Nordic Ski Clu... |
|
2130 |
OLEX Max
OLEX M.
|
Classic Race 20 km |
|
M-I |
TERREX XC Ski Team |
|
2131 |
BARON Francesco
BARON F.
|
Classic Race 20 km |
|
M-II |
Sottozeronodicteam |
|
2132 |
CROSS Alexi
CROSS A.
|
Classic Race 20 km |
|
J-w |
Nswact |
|
2133 |
PUTZ Walter
PUTZ W.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
Energie Steiermark |
|
2134 |
WESSELS Ute
WESSELS U.
|
Classic Race 20 km |
|
W-II |
|
|
2135 |
KOLOBANOVA Liudmila
KOLOBANOVA L.
|
Classic Race 20 km |
|
W-V |
Reutov |
|
2135 |
KOLOBANOVA Liudmila
KOLOBANOVA L.
|
Classic Race 20 km |
|
W-V |
Reutov |
|
2136 |
SANDER Hanspeter
SANDER H.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
|
|
2137 |
PRÜNSTER Helmut
PRÜNSTER H.
|
Classic Race 20 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
3001 |
LINDSBERGER Fabian
LINDSBERGER F.
|
Skating 20 km |
|
J-m |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
3002 |
AMHOF Manuel
AMHOF M.
|
Skating 20 km |
|
M |
Team Futura |
|
3003 |
BRUNNER Julian
BRUNNER J.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
Team Futura |
|
3005 |
SIEBERER Hannah
SIEBERER H.
|
Skating 20 km |
|
W |
SC Kössen |
|
3006 |
VOGLER Matthias
VOGLER M.
|
Skating 20 km |
|
M |
SC Pfronten |
|
3007 |
HAPP Anna
HAPP A.
|
Skating 20 km |
|
W |
SC Pfronten |
|
3008 |
GOLDIN Matteo
GOLDIN M.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
SCI CLUB 70 |
|
3009 |
GARCIA-FRESCA Luka
GARCIA-FRESCA L.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
UHARTE ESKI |
|
3009 |
GARCIA-FRESCA ZOROQUIAIN Luka
GARCIA-FRESCA ZOROQUIAIN L.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
UHARTE ESKI |
|
3010 |
VALMAGGIA Guglielmo
VALMAGGIA G.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
ALV Kronspur |
|
3011 |
CIPRIAN Fausto
CIPRIAN F.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
SCI CAI CONEGLIANO |
|
3012 |
CORTE SUALON Marco
CORTE SUALON M.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
3013 |
PETRIK René
PETRIK R.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
|
|
3014 |
HAFNER Herbert
HAFNER H.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Ski Zunft Velden |
|
3015 |
CORTOLEZIS Veronika
CORTOLEZIS V.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
sc edelweiss |
|
3016 |
SKRABL Claudia
SKRABL C.
|
Skating 20 km |
|
W-I |
|
|
3017 |
LANSBERGEN Leo
LANSBERGEN L.
|
Skating 20 km |
|
M-V |
SLT |
|
3018 |
RAUTIAINEN Veli
RAUTIAINEN V.
|
Skating 20 km |
|
M-V |
|
|
3019 |
PANVINI ROSATI Piera Alessandra
PANVINI ROSATI P.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
Passo Dopo Passo |
|
3021 |
LODGE Hilary
LODGE H.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
Team Colin |
|
3022 |
PAAL Epp
PAAL E.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
Worldloppet |
|
3023 |
GALAUZ Mathias
GALAUZ M.
|
Skating 20 km |
|
M |
RindviehRacing |
|
3024 |
HERRMANN Heiko
HERRMANN H.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
SV Hermsdorf |
|
3025 |
FEKETE František
FEKETE F.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
nbs |
|
3026 |
KANITZ-POCK Reinhard
KANITZ-POCK R.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3027 |
MÜLLER Frank
MÜLLER F.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3028 |
WENZEL Gernot
WENZEL G.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
Cocoon Sportswear |
|
3029 |
RAVANELLI Warner
RAVANELLI W.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
CUS BERGAMO |
|
3030 |
VOGEL Alex
VOGEL A.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
BSG Infineon |
|
3031 |
LINDSBERGER Julia
LINDSBERGER J.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-w |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
3032 |
LANZINGER Stefan
LANZINGER S.
|
Skating 20 km |
|
M |
Team Futura |
|
3033 |
CROSS Alexi
CROSS A.
|
Skating 20 km |
|
J-w |
Nswact Xc |
|
3034 |
GREVILLE Harriet
GREVILLE H.
|
Skating 20 km |
|
J-w |
Snowy Mountains Nordic |
|
3035 |
PONTASCH Miriam
PONTASCH M.
|
Skating 20 km |
|
J-w |
Skiclub Bad Kleinkirchheim |
|
3036 |
DELLAGIACOMA Tommaso
DELLAGIACOMA T.
|
Skating 20 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
3037 |
HASELRIEDER Lotta
HASELRIEDER L.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-w |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
3038 |
KURZ Nils
KURZ N.
|
Skating 20 km |
|
M |
Löffler-Team |
|
3039 |
SCHMIDHOFER Eva
SCHMIDHOFER E.
|
Skating 20 km |
|
W |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
3041 |
ACHLEITNER Lisa
ACHLEITNER L.
|
Skating 20 km |
|
W |
Löffler-Team |
|
3042 |
MOSER Tobias
MOSER T.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
3043 |
PETRITSCH Georg
PETRITSCH G.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
3044 |
WUTTE Toni
WUTTE T.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Dsg Sele Zell |
|
3045 |
MORGAN Max
MORGAN M.
|
Skating 20 km |
|
J-m |
NSWACTXC |
|
3046 |
GRAY Hannah
GRAY H.
|
Skating 20 km |
|
J-w |
Vic XC |
|
3047 |
HEISKANEN Heli
HEISKANEN H.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
3048 |
KUENZLER Markus
KUENZLER M.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
SC Bezau |
|
3049 |
BRAUN Luis
BRAUN L.
|
Skating 20 km |
|
J-m |
Phwe Xc Team/ Wsg Schluchsee |
|
3050 |
LEITINGER Bernhard
LEITINGER B.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
SC St. Martin bei Lofer / Poli... |
|
3051 |
THEURL Günther
THEURL G.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
SU Leisach-LA |
|
3052 |
MAURI Oliviero
MAURI O.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
3053 |
ARANYOSSY Zsolt
ARANYOSSY Z.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
3054 |
CORTOLEZIS Thomas
CORTOLEZIS T.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
WSV Ramsau |
|
3055 |
YDERLING Håkan
YDERLING H.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Gävle SK |
|
3056 |
GRIST David
GRIST D.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Team Colin |
|
3057 |
MEIER Jaroslav
MEIER J.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
3058 |
MANGOLD Stefan
MANGOLD S.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
|
|
3059 |
KRANZ Juergen
KRANZ J.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
kein |
|
3060 |
HURBANOVA Monika
HURBANOVA M.
|
Skating 20 km |
|
W-I |
i-riders.sk |
|
3061 |
KURYJ Marek
KURYJ M.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
RCI Kraków |
|
3062 |
TÖSCH Manfred
TÖSCH M.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Langlauf Mürztal |
|
3063 |
ZEILINGER Florian
ZEILINGER F.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
Sport Harbich |
|
3064 |
SUTTEROVA Dana
SUTTEROVA D.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
Nymburk |
|
3065 |
LAMPMAN Sandy
LAMPMAN S.
|
Skating 20 km |
|
W-V |
|
|
3067 |
HÁJEK Tomáš
HÁJEK T.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
3068 |
PIERCE Richard
PIERCE R.
|
Skating 20 km |
|
M-V |
|
|
3070 |
SLOTTE Clas-Eirik
SLOTTE C.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3071 |
DRINKWATER Cynthia
DRINKWATER C.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
|
|
3072 |
JOHNSTON Emma
JOHNSTON E.
|
Skating 20 km |
|
W-I |
|
|
3073 |
SIGURDSSON Gardar
SIGURDSSON G.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3076 |
HACKHOFER Gernot
HACKHOFER G.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3077 |
LIENBACHER Matthias
LIENBACHER M.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
SU-Abtenau |
|
3078 |
RUPNIK Aleksandra
RUPNIK A.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
ŠD TRNOVSKI MARATON |
|
3079 |
HACKHOFER Anna
HACKHOFER A.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-w |
ALV Kronspur |
|
3080 |
KARL Elke
KARL E.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
SV Sachsen 90 Werdau |
|
3081 |
EBERHARDT Franziska
EBERHARDT F.
|
Skating 20 km |
|
W |
Laufkultour |
|
3082 |
STOPPAR Gabriela
STOPPAR G.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
Schwimm& Aktiv |
|
3083 |
FABRIS Nina
FABRIS N.
|
Skating 20 km |
|
J-w |
SCI CLUB 70 |
|
3084 |
VESTERINEN Esa
VESTERINEN E.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3085 |
CSAMAY Alexander
CSAMAY A.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Langlauf Mürztal |
|
3086 |
RÖMHILD Christoph
RÖMHILD C.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz ... |
|
3087 |
FABRIS Cosimo
FABRIS C.
|
Skating 20 km |
|
M |
SCI CLUB 70 |
|
3088 |
RÖMHILD Dirk
RÖMHILD D.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz ... |
|
3089 |
SUNTINGER Günther
SUNTINGER G.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
keiner |
|
3090 |
VAISER NIEGO Jessica
VAISER NIEGO J.
|
Skating 20 km |
|
W-I |
|
|
3091 |
WESENBERG Brent
WESENBERG B.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3092 |
WIBMER Michael
WIBMER M.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
Ski-Club Seefeld |
|
3093 |
DVORAK Pavel
DVORAK P.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Ethan Allen Biathlon Club |
|
3094 |
ZEILINGER-HARBICH Patrizia
ZEILINGER-HARBICH P.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
Freßnitz |
|
3095 |
ZOBEL Gerfried
ZOBEL G.
|
Skating 20 km |
|
M-V |
SC Hermagor |
|
3096 |
DELLAGIACOMA Carola
DELLAGIACOMA C.
|
Skating 20 km |
|
W |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
3097 |
BJERKE Michelle
BJERKE M.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
|
|
3098 |
GRUNSER Paul
GRUNSER P.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
3099 |
HAIM Mark
HAIM M.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
WSV-VOMP |
|
3100 |
PETEK Franci
PETEK F.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
TOSIDOS |
|
3101 |
LASSNIG Klaus
LASSNIG K.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
AC Donau Chemie Sankt Veit an ... |
|
3102 |
EBERHARDT Manuel
EBERHARDT M.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
Laufkultour |
|
3103 |
VERONESE Marco
VERONESE M.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
|
|
3104 |
RIEMER Mario
RIEMER M.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Rrttri Team Frohnleiten |
|
3105 |
FRITZSCHE Markus
FRITZSCHE M.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
|
3106 |
VECCHI Mauro Ernesto
VECCHI M.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Cai Corsico (Mi) |
|
3107 |
KARLE Max
KARLE M.
|
Skating 20 km |
|
M-V |
SC Schönau-Belchen |
|
3108 |
ROSS Robert
ROSS R.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3109 |
PASTUR Thierry
PASTUR T.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
SRHF |
|
3110 |
ECKERT Thomas
ECKERT T.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
K.V.Rohnspitzler |
|
3111 |
HAJEK Jan
HAJEK J.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
SOK TJ Turnov |
|
3112 |
VESTERINEN Kirsi
VESTERINEN K.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
|
|
3113 |
BIANCHI Maria Antonietta
BIANCHI M.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
SCI CLUB ERBA |
|
3114 |
STARKEY Julian
STARKEY J.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3115 |
KUMPUSCH Peter
KUMPUSCH P.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Atomic |
|
3116 |
KOLLE Thomas
KOLLE T.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Bikeclub GIANT Stattegg |
|
3117 |
ROSIŃSKI Jarosław
ROSIŃSKI J.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3118 |
FERRANTE Jennifer
FERRANTE J.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
|
|
3119 |
MARKULA Kaisa
MARKULA K.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
OP Financial Group |
|
3120 |
KORHONEN Kati
KORHONEN K.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
OP Financial Group |
|
3121 |
SILLANPÄÄ Outi
SILLANPÄÄ O.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
OP Financial Group |
|
3122 |
PIESKÄ Seija
PIESKÄ S.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
OP Financial Group |
|
3123 |
SUURONEN Virpi
SUURONEN V.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
OP Financial Group |
|
3124 |
HÖRHAN Jürgen
HÖRHAN J.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
USC St.Leonhard |
|
3125 |
VENZHEGA Alexey
VENZHEGA A.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
VK Skiing club |
|
3126 |
GORMAN David
GORMAN D.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Missoula Nordic |
|
3127 |
RANTALA Jyrki
RANTALA J.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
OP Financial Group |
|
3128 |
RINTALA Kari
RINTALA K.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
OP Financial Group |
|
3129 |
NISKANEN Markku
NISKANEN M.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
OP Financial Group |
|
3130 |
JORGENSEN Michael
JORGENSEN M.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
lumi |
|
3131 |
KORHONEN Simo
KORHONEN S.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
OP Financial Group |
|
3132 |
COSTA Alberto
COSTA A.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Gruppo Sportivo Alpini Venezia |
|
3133 |
LOITZL Bernd
LOITZL B.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Foweri |
|
3134 |
CASARO Elena
CASARO E.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
Ski Club Toblach |
|
3135 |
CREPAZ Monika
CREPAZ M.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
3136 |
DORER Valentin
DORER V.
|
Skating 20 km |
|
Jg-I-m |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
3137 |
DURNWALDER Elias
DURNWALDER E.
|
Skating 20 km |
|
M |
|
|
3139 |
FEICHTER Daniel
FEICHTER D.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
3140 |
FREY Lambert
FREY L.
|
Skating 20 km |
|
M-V |
USC Atomic St. Leonhard |
|
3141 |
FREY Edith
FREY E.
|
Skating 20 km |
|
W-V |
USC ATOMIC St.Leonhard |
|
3142 |
GASSMAYER Markus
GASSMAYER M.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
HSV-SPITTAL/Drau |
|
3143 |
GELOSA Manuele
GELOSA M.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3144 |
GOTTHALMSEDER Alexander
GOTTHALMSEDER A.
|
Skating 20 km |
|
M |
Löffler-Team |
|
3145 |
GROSSLERCHER Johannes
GROSSLERCHER J.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Sportunion Thurn |
|
3146 |
HOOGSTOEL Patrick
HOOGSTOEL P.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3147 |
INNERHOFER Rudi
INNERHOFER R.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
ASV Ahrntal |
|
3148 |
KIRNBAUER Stephen
KIRNBAUER S.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
3149 |
KOROLKOVA Daria
KOROLKOVA D.
|
Skating 20 km |
|
W |
|
|
3150 |
MARIANI Gianluigi
MARIANI G.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
GS FIAMME GIALLE |
|
3151 |
OTTAVIANO Monica Nunzia
OTTAVIANO M.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
|
|
3152 |
PEDEVILLA Luis
PEDEVILLA L.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
3153 |
PEDEVILLA Jakob
PEDEVILLA J.
|
Skating 20 km |
|
J-m |
LRC Lienzer Dolomiten |
|
3154 |
PELOS Fabio
PELOS F.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3155 |
PETRITSCH Stefan
PETRITSCH S.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
3156 |
PRANTER Martin
PRANTER M.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
3157 |
PREIBISCH Sylvia
PREIBISCH S.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
TSV 1860 Bad Reichenhall |
|
3158 |
SPINI Giacomo
SPINI G.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
3159 |
TASCHLER Dietmar
TASCHLER D.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
3160 |
ZAMMERNIG Ulrich
ZAMMERNIG U.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
SV Gnesau |
|
3162 |
BERGER Günther
BERGER G.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
TSU Prägraten |
|
3163 |
MAIR Roland
MAIR R.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
TSU Prägraten |
|
3164 |
RONDZÍK Ivan
RONDZÍK I.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
ŠK ZORNIČKA RIECKA |
|
3165 |
RONDZÍKOVÁ Štefánia
|
Skating 20 km |
|
W-II |
ŠK ZORNIČKA RIECKA |
|
3166 |
TASCHLER Andreas
TASCHLER A.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
ALV Kronspur |
|
3167 |
ZAHARIAS Zac
ZAHARIAS Z.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3168 |
MARTINSCHITZ Leo
MARTINSCHITZ L.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3169 |
SOMMER Karl
SOMMER K.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
3170 |
BRUNNER Robert
BRUNNER R.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
Skiklub Saalfelden |
|
3171 |
GREEN Alison
GREEN A.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
|
|
3172 |
MAWLEY Juliette
MAWLEY J.
|
Skating 20 km |
|
W |
|
|
3173 |
MERTLIK Jens
MERTLIK J.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3174 |
MEUSBURGER Christoph
MEUSBURGER C.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
Sc Lingenau |
|
3175 |
O’RIELLY Jennette
O’RIELLY J.
|
Skating 20 km |
|
W-IV |
|
|
3176 |
SCHNEIDER Walter
SCHNEIDER W.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3177 |
SCHUH Ulrich
SCHUH U.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
SC Dreiländereck |
|
3178 |
WAGNER Georges
WAGNER G.
|
Skating 20 km |
|
M |
|
|
3179 |
WEATHERALL Thomas
WEATHERALL T.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3180 |
CHRISTIAN Nathalie
CHRISTIAN N.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
Schwimm & Aktiv |
|
3181 |
EBNER Xenia
EBNER X.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
SAC |
|
3182 |
SIMEONI Federica
SIMEONI F.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
Ottica Mottes/asd brenton spor... |
|
3183 |
EBNER Andreas
EBNER A.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
|
|
3184 |
BREDL Kerstin
BREDL K.
|
Skating 20 km |
|
W-II |
WSV Rabenstein |
|
3185 |
VEITER Madeleine
VEITER M.
|
Skating 20 km |
|
W |
Nordic Team Absam |
|
3186 |
CIPRIAN Stefano
CIPRIAN S.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Ottica Mottes/asd brenton spor... |
|
3187 |
SCHRAML Roland
SCHRAML R.
|
Skating 20 km |
|
M-II |
HSV EISENERZ |
|
3188 |
EASON Alan
EASON A.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Tk Trisport Kamnik |
|
3189 |
SALCHER Anton
SALCHER A.
|
Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
TSU Obertilliach |
|
3190 |
OLEX Max
OLEX M.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
TERREX XC Ski Team |
|
3191 |
PUTZ Walter
PUTZ W.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Energie Steiermark |
|
3192 |
GEBHARDT Lisa
GEBHARDT L.
|
Skating 20 km |
|
J-w |
TERREX XC Ski Team |
|
3193 |
GANNER Norbert
GANNER N.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
TSU Obertilliach |
|
3194 |
GANNER Renate
GANNER R.
|
Skating 20 km |
|
W-III |
|
|
3195 |
JÄRVA Juho
JÄRVA J.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3196 |
GANNER Selina
GANNER S.
|
Skating 20 km |
|
Jg-I-w |
TSU Obertilliach |
|
3197 |
TOLD Thomas
TOLD T.
|
Skating 20 km |
|
M-IV |
Schiclub Tannheimer Tal |
|
3198 |
KERSCHBAUMER Hubert
KERSCHBAUMER H.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
HSV Triathlon Kärnten |
|
3199 |
LINDGREN Robert
LINDGREN R.
|
Skating 20 km |
|
M-I |
Råneå SK |
|
3200 |
KOLOBANOVA Liudmila
KOLOBANOVA L.
|
Skating 20 km |
|
W-V |
Reutov |
|
3200 |
KOLOBANOVA Liudmila
KOLOBANOVA L.
|
Skating 20 km |
|
W-V |
Reutov |
|
3201 |
DURACHER Hansjörg
DURACHER H.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3202 |
ENGLUND Anna
ENGLUND A.
|
Skating 20 km |
|
W-I |
IF Åland |
|
3203 |
BUCHER Simon
BUCHER S.
|
Skating 20 km |
|
M |
Union Raika Obertilliach |
|
3204 |
BUCHER Gebhard
BUCHER G.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
Sport Union Obertilliach |
|
3205 |
DE MARI Gianbattista
DE MARI G.
|
Skating 20 km |
|
M-III |
vasabroke |
|
4002 |
FRITZSCHE Lukas
FRITZSCHE L.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JM |
Spvgg Weil der Stadt - Leichta... |
|
4003 |
FRITZSCHE Marius
FRITZSCHE M.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JM |
Spvgg Weil der Stadt - Leichta... |
|
4004 |
HÁLA Jan
HÁLA J.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
M |
|
|
4005 |
PILLI Marian
PILLI M.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JW |
Sporttravel |
|
4006 |
ROSIŃSKA Beata
ROSIŃSKA B.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
W |
|
|
4007 |
THEMESSL-HUBER Erwin
THEMESSL-HUBER E.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
M |
SK Kirchbach |
|
4008 |
MORTON Damika
MORTON D.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JW |
Union Obertilliach |
|
4009 |
CLARA David
CLARA D.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JM |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4010 |
KOMLEV Dmitry
KOMLEV D.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JM |
WSV Ramsau am Dachstein |
|
4011 |
LARCHER Lorenz
LARCHER L.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JM |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4012 |
SCHRAFFL Silvana
SCHRAFFL S.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JW |
|
|
4013 |
WEISS Lisa
WEISS L.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
W |
|
|
4014 |
MEISWINKEL Urs
MEISWINKEL U.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KM |
|
|
4015 |
MEISWINKEL Andreas
MEISWINKEL A.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
M |
|
|
4016 |
HÁLA Jan
HÁLA J.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KM |
|
|
4017 |
HÁLOVÁ Ema
HÁLOVÁ E.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
|
|
4018 |
HÁLOVÁ Stanislava
HÁLOVÁ S.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
W |
|
|
4019 |
RAZGHONIAIEV Vladyslav
RAZGHONIAIEV V.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
M |
|
|
4020 |
OBEXER Selina
OBEXER S.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4021 |
OBERSCHMIED Ida
OBERSCHMIED I.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KM |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4022 |
PIRCHER Amelie
PIRCHER A.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4023 |
BURCHIA Eileen
BURCHIA E.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4024 |
PALLHUBER Lorena
PALLHUBER L.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4025 |
PALLHUBER Mara
PALLHUBER M.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4026 |
PIDER Emmi
PIDER E.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4027 |
BURCHIA Lorena
BURCHIA L.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
4028 |
SCHNEIDER Michael
SCHNEIDER M.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KM |
Sportunion Obertilliach |
|
4029 |
KLAMMER Marius
KLAMMER M.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KM |
Sportunion Obertilliach |
|
4030 |
ESCHE Kati
ESCHE K.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
W |
|
|
4031 |
PAUL Salcher
PAUL S.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JM |
TSU Obertilliach |
|
4032 |
BAUER Aksel
BAUER A.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KM |
SK Ihan |
|
4033 |
GANNER Laura
GANNER L.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
Union Raika Obertilliach |
|
4034 |
LANZINGER Larissa
LANZINGER L.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
|
|
4035 |
LANZINGER Marcel
LANZINGER M.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KM |
|
|
4036 |
FRITZSCHE Lara
FRITZSCHE L.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
KW |
Spvgg Weil der Stadt - Leichta... |
|
4036 |
FRITZSCHE Lara
FRITZSCHE L.
|
Easyrace Skating 4 km |
|
JW |
Spvgg Weil der Stadt - Leichta... |
|
5001 |
DE LA SABLONNIÈRE Louise
DE LA SABLONNIÈRE L.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
W |
|
|
5002 |
FRITZSCHE Lukas
FRITZSCHE L.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
JM |
Spvgg Weil der Stadt - Leichta... |
|
5003 |
FRITZSCHE Marius
FRITZSCHE M.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
JM |
Spvgg Weil der Stadt - Leichta... |
|
5004 |
FRITZSCHE Lara
FRITZSCHE L.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
JW |
Spvgg Weil der Stadt - Leichta... |
|
5005 |
PILLI Marian
PILLI M.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
JW |
Sporttravel |
|
5006 |
ROSIŃSKA Beata
ROSIŃSKA B.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
W |
|
|
5007 |
RUZZA Giannino
RUZZA G.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
M |
Dolomitica Predazzo |
|
5008 |
JONES Haydn Douglas
JONES H.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
M |
|
|
5009 |
BETHGE Silke
BETHGE S.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
W |
|
|
5010 |
KOMLEV Dmitry
KOMLEV D.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
JM |
WSV Ramsau am Dachstein |
|
5011 |
ESCHE Kati
ESCHE K.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
W |
|
|
5012 |
SOUKUPOVA Anastazie
SOUKUPOVA A.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
KW |
|
|
5013 |
ORTNER Johannes
ORTNER J.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
M |
|
|
5014 |
SOLCOVA Pavlina
SOLCOVA P.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
W |
|
|
5015 |
WINTER Oliver
WINTER O.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
M |
Skihasen Thüringen |
|
5016 |
HALLIKMA Anni
HALLIKMA A.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
KW |
|
|
5017 |
DOHL Franz
DOHL F.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
KM |
Skihasen Thüringen |
|
5018 |
BROZKA Martin
BROZKA M.
|
Easyrace Classic 4 km |
|
M |
|
|