1 |
RAGGL Gregor
RAGGL G.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
jb BRUNEX Superior Factory Rac... |
|
2 |
FOIDL Maximilian
FOIDL M.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
KTM Factory MTB Team |
|
3 |
KERSCHBAUMER Gerhard
KERSCHBAUMER G.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Specialized Factory Racing |
|
4 |
MARKT Karl
MARKT K.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
jb BRUNEX Superior Factory Rac... |
|
5 |
BAIR Mario
BAIR M.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Trek Vaude |
|
6 |
VAN ZYL Johan
VAN ZYL J.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
|
|
7 |
RILEY Björn
RILEY B.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Trek Vaude |
|
8 |
STRÄHLE Sven
STRÄHLE S.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
German Techology Racing Team |
|
9 |
FINCHAM Sean
FINCHAM S.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Norco Factory Team |
|
10 |
HOLLAND Michael
HOLLAND M.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Naturfreunde Wilhelmsburg |
|
11 |
CHURFÜRST Daniel
CHURFÜRST D.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
KTM Factory MTB Team |
|
12 |
SCHERRER Julius
SCHERRER J.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Bikeworks Race Team |
|
13 |
BOTTCHER Caleb
BOTTCHER C.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Manawatu Mountain Bike Club |
|
14 |
HATZ Lukas
HATZ L.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
KTM Factory MTB Team |
|
15 |
EMBACHER Armin
EMBACHER A.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Schuler Sports Schwoich |
|
16 |
HAUSER Theo
HAUSER T.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
GIANT Stattegg |
|
17 |
RAUSCHER Martin
RAUSCHER M.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
ARBÖ RC Trumau |
|
18 |
FEURSTEIN Kilian
FEURSTEIN K.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
RV Dornbirn / Zweirad Egger |
|
19 |
GASSNER Dominik
GASSNER D.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Kürn-Berg-Radler-Racing Team |
|
20 |
THURNER Roland
THURNER R.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Rh-Racing Kronplatzking |
|
21 |
HINDER Julian
HINDER J.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
RV Dornbirn/Bikeworks |
|
22 |
EICHMAIR Daniel
EICHMAIR D.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
RC CFK |
|
23 |
MAYRHOFER Jakob
MAYRHOFER J.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach |
|
24 |
MIHALKOVITS Lukas
MIHALKOVITS L.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Team Edelsten - Hörhaus powere... |
|
25 |
KREINER Jonas
KREINER J.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
TSV Bike Total Hartberg |
|
26 |
LOHER Willi
LOHER W.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
Ski & Bike Deggendorf E.V. |
|
27 |
PÜRSTL Felix
PÜRSTL F.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
EDELSTEN Höhaus by MaD |
|
28 |
RIEMER Jakob
RIEMER J.
|
Elite Men / U23 |
|
E-H/U23 |
GIANT Stattegg |
|
51 |
STIGGER Laura
STIGGER L.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
Specialized Factory Racing |
|
52 |
BATTEN Haley
BATTEN H.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
Specialized Factory Racing |
|
53 |
WIEDMANN Tamara
WIEDMANN T.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
Team Trek-Vaude |
|
54 |
CUTHBERT Zoe
CUTHBERT Z.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
CORC |
|
55 |
DRUML Corina
DRUML C.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
KTM Factory MTB Team |
|
56 |
SADNIK Katharina
SADNIK K.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
KTM Factory MTB Team |
|
57 |
SOMMER Clara
SOMMER C.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
Arbö PopaFlo Freistadt |
|
58 |
NEUNER Katja
NEUNER K.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
RV Innsbrucker Schwalben |
|
59 |
KLIEN Fiona
KLIEN F.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
URC Bikerei / VLOW Racing Team |
|
60 |
BECK Luisa
BECK L.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
Cis Women Racing |
|
61 |
HEIGL Nadja
HEIGL N.
|
Elite Ladies |
|
E-D |
|
|
81 |
DEPPNER Peter
DEPPNER P.
|
Masters |
|
M-M |
SU Bikestore.cc Team |
|
82 |
DOBAI Zoltan
DOBAI Z.
|
Masters |
|
M-M |
Geizhals.at VICC Racing Divisi... |
|
83 |
HINDER Pascal
HINDER P.
|
Masters |
|
M-M |
RV Dornbirn/Bikeworks |
|
101 |
GABL Samuel
GABL S.
|
Junioren |
|
JUN M |
Racing Team Haiming |
|
102 |
HAMMERLE Alexander
HAMMERLE A.
|
Junioren |
|
JUN M |
RSC Raika Krug Mieming |
|
103 |
HÖDLMOSER Dominik
HÖDLMOSER D.
|
Junioren |
|
JUN M |
Union MTB Club Koppl |
|
104 |
HOLZER Christoph
HOLZER C.
|
Junioren |
|
JUN M |
TSV Bike Total Hartberg |
|
105 |
JAMMERNEGG Georg
JAMMERNEGG G.
|
Junioren |
|
JUN M |
Riese & Müller MTB Racingteam |
|
106 |
STIGGER Lars
STIGGER L.
|
Junioren |
|
JUN M |
URC Ötztal |
|
107 |
NENNING Laurin
NENNING L.
|
Junioren |
|
JUN M |
RV Dornbirn / Siegle Bike |
|
108 |
KRAMMER Jonathan
KRAMMER J.
|
Junioren |
|
JUN M |
URC Bikerei / VLOW Racing Team |
|
109 |
BUCHBAUER Julian
BUCHBAUER J.
|
Junioren |
|
JUN M |
SC Mirnock |
|
110 |
KECK Anton
KECK A.
|
Junioren |
|
JUN M |
ARBÖ PopFlo Freistadt |
|
131 |
EMBACHER Katrin
EMBACHER K.
|
Juniorinnen |
|
JUN W |
Schuler Sports Schwoich |
|
132 |
FISCHER Nora
FISCHER N.
|
Juniorinnen |
|
JUN W |
RV Dornbirn/ BSK Graf MTB Team |
|
133 |
FEURSTEIN Lisa
FEURSTEIN L.
|
Juniorinnen |
|
JUN W |
RV Dornbirn / Zweirad Egger |
|
134 |
KNAUBERT Marie-Theres
KNAUBERT M.
|
Juniorinnen |
|
JUN W |
RV Bike Sport Scheffau |
|
135 |
HINDER Angelina
HINDER A.
|
Juniorinnen |
|
JUN W |
RV Dornbirn/Bikeworks |
|