|
LANSBERGEN Leo
LANSBERGEN L.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
SLT |
|
|
LANSBERGEN Leo
LANSBERGEN L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
SLT |
|
1 |
DELLAGIACOMA Tommaso
DELLAGIACOMA T.
|
Skating 42 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
2 |
SERRA Daniele
SERRA D.
|
Skating 42 km |
|
M |
C.S. Esercito |
|
3 |
PERRUCHE Simon
PERRUCHE S.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
4 |
FARET Elie
FARET E.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
5 |
MARTIN Rémi
MARTIN R.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
6 |
BELORGEY Yan
BELORGEY Y.
|
Skating 42 km |
|
M |
Team Vercors Isère |
|
7 |
GIRARD CARRABIN Dorian
GIRARD CARRABIN D.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
8 |
HEIMISSON Sveinbjorn Orri
HEIMISSON S.
|
Skating 42 km |
|
J-m |
SFI |
|
9 |
FUGGER Matthias
FUGGER M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
10 |
GERBOTTO Giovanni
GERBOTTO G.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
11 |
KLETTENHAMMER Patrick
KLETTENHAMMER P.
|
Skating 42 km |
|
M |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
12 |
REJZEK Martin
REJZEK M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Eleven Eintracht Braunscweig S... |
|
13 |
SUCHY Jiri
SUCHY J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
FEL Praha |
|
14 |
KATTNIG Fabian
KATTNIG F.
|
Skating 42 km |
|
M |
Sportunion Rosenbach |
|
15 |
FUETSCH Andreas
FUETSCH A.
|
Skating 42 km |
|
M |
TSU Virgen |
|
16 |
BLASISKER Patrick
BLASISKER P.
|
Skating 42 km |
|
M |
Sportunion Hopfgarten i. Def. |
|
16 |
BLASISKER Patrick
BLASISKER P.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Sportunion Hopfgarten i. Def. |
|
17 |
SALYAKHETDINOV Ilya
SALYAKHETDINOV I.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
18 |
EBNER Markus
EBNER M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
TEAM SPORT AUER OBERTILLIACH |
|
19 |
KOMLEV Yury
KOMLEV Y.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
WSV Ramsau |
|
20 |
TREBING Immo
TREBING I.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
SC LEUTASCH |
|
21 |
GSPAN Roger
GSPAN R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
WSV Vomp |
|
22 |
SOLINAS Alessandro
SOLINAS A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
G.S.A. ZANE |
|
23 |
KANGAS Erkki
KANGAS E.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Team VillaKangas |
|
24 |
FUETSCH Thomas
FUETSCH T.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
TSU Virgen |
|
25 |
MÜLLER Gerold
MÜLLER G.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Bertsdorfer SV |
|
26 |
COMINI Andrea
COMINI A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Studio Legale Comini Lara |
|
27 |
ZOBEL Gerfried
ZOBEL G.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
SC Hermagor |
|
28 |
HECHT Hans
HECHT H.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
30 |
SCHMID Gerhard
SCHMID G.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
KVK |
|
31 |
ROFFARÈ Stefano
ROFFARÈ S.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Sci fondo Treviso |
|
32 |
RIZZATO Alberto
RIZZATO A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SCI CAI Schio 1910 A.S.D. |
|
33 |
TAMM Marco
TAMM M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
34 |
FELGENHAUER Mario
FELGENHAUER M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
35 |
INGLIN Hubert
INGLIN H.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Buffaloenergydrink-Team |
|
36 |
KROPFITSCH Markus
KROPFITSCH M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Team Hervis Coco Sports |
|
37 |
MÄESEPP Aigar
MÄESEPP A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Suusahoolikud |
|
38 |
MANNINE Sulo
MANNINE S.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
TEAM TT |
|
39 |
NURMI Kari
NURMI K.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Laukkosken Taimi |
|
40 |
PACHLER Pirmin
PACHLER P.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Salomon Nordic Team Austria |
|
41 |
PIASKOWSKI David
PIASKOWSKI D.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Sport Auer |
|
42 |
PIASKOWSKI Joshua
PIASKOWSKI J.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
43 |
TOPLITSCH Harald
TOPLITSCH H.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Langlauf Trainingsgang |
|
44 |
UHLIG Oliver
UHLIG O.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
ATSV Gebirge-Gelobtland/Skitea... |
|
51 |
SEEBACHER Anna
SEEBACHER A.
|
Skating 42 km |
|
W |
Adidas XCS Team |
|
52 |
CHOPARD LALLIER Céline
CHOPARD LALLIER C.
|
Skating 42 km |
|
W |
Team Nordic Expérience |
|
53 |
BULLLE Emilie
BULLLE E.
|
Skating 42 km |
|
W |
Team Vercors Isère |
|
54 |
BÉPOIX Océane
BÉPOIX O.
|
Skating 42 km |
|
W |
Team Féclaz Formation Longue D... |
|
55 |
DE ZOLT PONTE Alessia
DE ZOLT PONTE A.
|
Skating 42 km |
|
W |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
56 |
MOYSE Claire
MOYSE C.
|
Skating 42 km |
|
W |
Team Nordic Expérience |
|
57 |
COMINI Lara
COMINI L.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
Studio Legale Comini Lara |
|
58 |
HAYES Marg
HAYES M.
|
Skating 42 km |
|
W-IV |
|
|
59 |
KRALOVA Ivana
KRALOVA I.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
Ifk Umeaa, Sweden |
|
60 |
SCHMIDT Sophia
SCHMIDT S.
|
Skating 42 km |
|
W |
Sport Auer |
|
61 |
GRIESBAUM Luisa
GRIESBAUM L.
|
Skating 42 km |
|
W |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
62 |
SEIWALD Greta
SEIWALD G.
|
Skating 42 km |
|
W |
|
|
70 |
FAJT Jan
FAJT J.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
Fort SMC |
|
71 |
GERHARD Johannes
GERHARD J.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
72 |
BREITFELD Lorenz
BREITFELD L.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
VS Lavant |
|
73 |
ZOJER Maximilian
ZOJER M.
|
Skating 42 km |
|
M |
VS Lavant |
|
74 |
JYLHÄ Kari
JYLHÄ K.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Silvini Madshus Team |
|
75 |
HEGLAND Knut
HEGLAND K.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Københavns Skiklub |
|
76 |
HAAVISTO Jouni
HAAVISTO J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
77 |
SEVCIK Roman
SEVCIK R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Corgon Nitra |
|
78 |
KRAL Josef
KRAL J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Ifk Umeaa, Sweden |
|
79 |
GRAUZEL Vladimir
GRAUZEL V.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
Recfond |
|
80 |
ANGERER Norbert
ANGERER N.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
81 |
FINNIE James
FINNIE J.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
81 |
FINNIE James
FINNIE J.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
|
|
82 |
VADLEJCH Jan
VADLEJCH J.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
Jerusalem Ski Club |
|
82 |
VADLEJCH Jan
VADLEJCH J.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
Jerusalem Ski Club |
|
83 |
WUTTE Toni
WUTTE T.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Dsg Sele Zell |
|
84 |
LEITNER Armin
LEITNER A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Union Prägraten |
|
85 |
VILJASALO Juha
VILJASALO J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Team VillaKangas |
|
86 |
ZWICK Hansjörg
ZWICK H.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
90 |
REINER Rudi
REINER R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
91 |
KOTSCHNIG Herbert
KOTSCHNIG H.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
FH Kärnten Sportverein |
|
92 |
ZIMMEL Helmut
ZIMMEL H.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
93 |
GRICK Michael
GRICK M.
|
Skating 42 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
94 |
PETRITSCH Georg
PETRITSCH G.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
95 |
MARCINKEVICZ Jüri
MARCINKEVICZ J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
96 |
LEITNER Burkhard
LEITNER B.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sportunion Prägraten |
|
98 |
MORTON Cameron
MORTON C.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
99 |
CASANOVA FUGA Luciano
CASANOVA FUGA L.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
Sci Club Val Visdende |
|
100 |
LUCHSINGER Kurt
LUCHSINGER K.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Buffaloenergydrink-Team |
|
100 |
LUCHSINGER Kurt
LUCHSINGER K.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Buffaloenergydrink-Team |
|
101 |
PAPAI David
PAPAI D.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
102 |
COENEN Jesse
COENEN J.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
103 |
HALLDÓRSSON Kristján
HALLDÓRSSON K.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
104 |
HILLE Arnd
HILLE A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
105 |
RULSEH Jonathon
RULSEH J.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Sisu Endurance Team |
|
106 |
BENTON Steven
BENTON S.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
107 |
HARRIS Peter
HARRIS P.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
Craftsbury |
|
108 |
JAKES Ales
JAKES A.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
108 |
JAKES Ales
JAKES A.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
109 |
ALLIKSAAR Lembit
ALLIKSAAR L.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
110 |
BAUMAN Erik
BAUMAN E.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Suusahoolikud |
|
111 |
BÖSCH Klaus
BÖSCH K.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
112 |
BURT Mark
BURT M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
113 |
CANTON Ray
CANTON R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
XC Chelsea Masters |
|
114 |
DELAPLANTE Ed
DELAPLANTE E.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Chelsea Masters |
|
115 |
DROBNÍK Miroslav
DROBNÍK M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Tigi-shu |
|
116 |
EVANSON Jeffrey
EVANSON J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Loppet Foundation |
|
117 |
GAUDET Jeremy
GAUDET J.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
118 |
GRASSMAIR Wolfgang
GRASSMAIR W.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SV Rinn |
|
119 |
KASEVÄLI Ranol
KASEVÄLI R.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
120 |
KASIANKOV Ivan
KASIANKOV I.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Kirovsk ski team |
|
122 |
MEIGAS Kalle
MEIGAS K.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
123 |
NARVESON Stephen
NARVESON S.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
124 |
OINASKALLIO Erkki
OINASKALLIO E.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
WL Skiers Finland |
|
125 |
PEEK Kuno
PEEK K.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Suusahoolikud |
|
126 |
POWELL Richard
POWELL R.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Ford Sayre |
|
127 |
RUPNIK Benedikt
RUPNIK B.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
128 |
SAINIO Esa
SAINIO E.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
NSP- Sähköpalvelu Oy |
|
130 |
SEIFERT Marco
SEIFERT M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
WSV Scheibe-Alsbach |
|
131 |
SIIDRA Kaimar
SIIDRA K.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
XTeam |
|
132 |
TARREND Ain
TARREND A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
133 |
WEGHOFER Thomas
WEGHOFER T.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
St. Barbara Im Mürztal |
|
135 |
DOUCET Christian
DOUCET C.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
136 |
LUX Christoph
LUX C.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
137 |
DEROMA Dan
DEROMA D.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
138 |
MINAR Jan
MINAR J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
139 |
ANKER Lorenz
ANKER L.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
LLC Walchsee |
|
140 |
BUCHLEITNER Chris
BUCHLEITNER C.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
141 |
GRITSCH Josef
GRITSCH J.
|
Skating 42 km |
|
M |
Langlaufclub Längenfeld |
|
151 |
NIEDEREGGER Philipp
NIEDEREGGER P.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
152 |
REHM Ludwig
REHM L.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Nordic Club Liechtenstein |
|
154 |
ZORN Manuel
ZORN M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Racing Team Mountainshop Hörha... |
|
155 |
MAIER Martin
MAIER M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
156 |
MALTSEV Anatoly
MALTSEV A.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
158 |
SIGURJONSSON Kristbjorn R
SIGURJONSSON K.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Fossavatnsgangan |
|
159 |
ZENGER Johannes
ZENGER J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
FC Hohenthann |
|
160 |
AIGNER Franz
AIGNER F.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
160 |
AIGNER Franz
AIGNER F.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
161 |
HOSER Christian
HOSER C.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Gelenkpunkt |
|
162 |
JANAK Roman
JANAK R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
163 |
KOVALOVSKY Jan
KOVALOVSKY J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Energy Team |
|
164 |
MITAS Radovan
MITAS R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Bike Team Kunratice |
|
165 |
TANNER Olaf
TANNER O.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SC Ainring |
|
166 |
WILLBORN Philipp
WILLBORN P.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
167 |
ARDIGO Luca
ARDIGO L.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sci Nordico Varese |
|
168 |
ERDOS Tamás
ERDOS T.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
168 |
ERDŐS Tamás
ERDŐS T.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
169 |
LENGENFELDER Wolfgang
LENGENFELDER W.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Carinthian Runners |
|
170 |
SITTER Jürgen
SITTER J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Union Rosenbach |
|
171 |
TISCHENDORF Wilhelm
TISCHENDORF W.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
172 |
SCHWARZ Robert
SCHWARZ R.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
MadNorski |
|
173 |
ISAKSEN Ronny
ISAKSEN R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Batsfjord sportsklubb |
|
174 |
JELLY Juergen
JELLY J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
175 |
HITI Tomaz
HITI T.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
176 |
SPITALAR Matjaz
SPITALAR M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Notranjci |
|
177 |
BOREN Joakim
BOREN J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
178 |
VAGEL Jaanus
VAGEL J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
179 |
LÖVEFORS Anders
LÖVEFORS A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Täby IS |
|
180 |
FLITSCH Arno
FLITSCH A.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
181 |
PALLISER Robert
PALLISER R.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
182 |
MATSUYAMA Minoru
MATSUYAMA M.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Tean SUOMI |
|
183 |
KOKS Guntis
KOKS G.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Meridians |
|
184 |
JOONAS Kalev
JOONAS K.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
185 |
RANNAMETS Andres
RANNAMETS A.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
186 |
JÕGI Jaan
JÕGI J.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
187 |
LAUTENSCHÜTZ Bernd
LAUTENSCHÜTZ B.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
188 |
KOSKI Jussi
KOSKI J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Koski Consulting Oy |
|
189 |
OEHRLI Bruno
OEHRLI B.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Alpenrocker |
|
190 |
TREIER Andrus
TREIER A.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Sporttravel |
|
191 |
RAUDSEPP Ole
RAUDSEPP O.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
192 |
KURS Tanel
KURS T.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
193 |
VESTERINEN Esa
VESTERINEN E.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
194 |
PARRI Erki
PARRI E.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
195 |
SMIRNOV Evgenii
SMIRNOV E.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
196 |
BUSENBERGS Janis
BUSENBERGS J.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Mona |
|
196 |
BUSENBERGS Janis
BUSENBERGS J.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Mona |
|
197 |
WRAGG John
WRAGG J.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
198 |
HOPFGARTNER Harald
HOPFGARTNER H.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Langlauf Mürztal |
|
199 |
LAVEIKIS Rolands
LAVEIKIS R.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
200 |
KAASIK Andras
KAASIK A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Tähtvere |
|
201 |
URDL Peter
URDL P.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
202 |
ST CLAIR Bradley
ST CLAIR B.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
XC Oregon |
|
203 |
MARTUCCIO Matteo
MARTUCCIO M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
ARBÖ ASKÖ Raiffeisen Feld am S... |
|
204 |
FRIESSER Robert
FRIESSER R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SC Seefeld |
|
205 |
WIDMANN Thomas
WIDMANN T.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
206 |
BORRMANN Jens
BORRMANN J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
SV Hermsdorf/Erzgebirge |
|
207 |
KINDLER Michael
KINDLER M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
RC Mitterberg |
|
208 |
SALONPÄÄ Janne
SALONPÄÄ J.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Kauhajärven Töpinä |
|
209 |
BORÉN Fredrik
BORÉN F.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
210 |
DA DALT Gianluca
DA DALT G.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Triathlon Team Pordenone |
|
211 |
GRAZIANI Paolo
GRAZIANI P.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
212 |
GRAZIANI Davide
GRAZIANI D.
|
Skating 42 km |
|
M |
|
|
213 |
JAN Simon
JAN S.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
TOSIDOS |
|
214 |
ŠOŠTAR Sergej
ŠOŠTAR S.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
TOSIDOS |
|
215 |
BAUMGARTNER Martin
BAUMGARTNER M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
TOSIDOS |
|
216 |
KULAKOV Ivan
KULAKOV I.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
217 |
BOLPAGNI Waifro
BOLPAGNI W.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Sci Cai Brescia |
|
218 |
BURVIS Girts
BURVIS G.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Riga |
|
219 |
ELLER Rain
ELLER R.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Suusahoolikud |
|
220 |
PETEK Franci
PETEK F.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
TOSIDOS |
|
221 |
HULTSCH Konrad
HULTSCH K.
|
Skating 42 km |
|
M |
Ruderverein Wiking Linz |
|
222 |
ENZENHOFER Matthias
ENZENHOFER M.
|
Skating 42 km |
|
M |
SU Raika Zwettl |
|
223 |
FEUERSINGER Andreas
FEUERSINGER A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
224 |
KERN Martin
KERN M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
SC Ainring |
|
225 |
PENKA Sebastian
PENKA S.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
226 |
SCHUH Ulrich
SCHUH U.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SC Dreiländereck |
|
226 |
SCHUH Ulrich
SCHUH U.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
SC Dreiländereck |
|
227 |
NIEDERTSCHEIDER Michael
NIEDERTSCHEIDER M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
228 |
SCHERER Reinhold
SCHERER R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sportunion Obertilliach |
|
229 |
WIDAUER Andreas
WIDAUER A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Msc Kitzbühel |
|
230 |
HÖRL Fabian
HÖRL F.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
231 |
MESSNER Reinhard
MESSNER R.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
FF-Radlach |
|
232 |
THUM Anton
THUM A.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
233 |
FRANZKE Ian
FRANZKE I.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Birkebeiner Nordic Ski club |
|
234 |
MACKO Juraj
MACKO J.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Bratislava |
|
235 |
NYDAL Hallvard Moian
NYDAL H.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Asker |
|
236 |
AALBERG Jonas
AALBERG J.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Asker Skiklubb |
|
237 |
LANDL Toni
LANDL T.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
238 |
NYDAL Erlend
NYDAL E.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Asker Skiklubb/Fiskebeinern SK |
|
239 |
KLOCKER Matthias
KLOCKER M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Hervis Lienz |
|
240 |
KOMPATSCHER Fabian
KOMPATSCHER F.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
241 |
REINTHALER Stefan
REINTHALER S.
|
Skating 42 km |
|
M-V |
TSV Schnaitsee |
|
242 |
REINTHALER Sebastian
REINTHALER S.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
TSV Schnaitsee |
|
243 |
THALER Christoph
THALER C.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
HERVIS |
|
245 |
FUREHED Lena
FUREHED L.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
stockholms rullskidsklubb |
|
246 |
HOSER-MOSER Regina
HOSER-MOSER R.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
Gelenkpunkt |
|
247 |
BROWN Jackie
BROWN J.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
Lumi Experiences |
|
248 |
HILLE Claudia
HILLE C.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
249 |
NENNING Angelika
NENNING A.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
250 |
RITZ Muffy
RITZ M.
|
Skating 42 km |
|
W-IV |
Vamps/Lumi Experiences |
|
251 |
BENTON Mindy
BENTON M.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
LOPPET NORDIC |
|
252 |
ENOS Heather
ENOS H.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
Boulder Nordic |
|
253 |
HOLLENSTEINER Lisa
HOLLENSTEINER L.
|
Skating 42 km |
|
W-IV |
LOPPET NORDIC |
|
254 |
HEYES Anthea
HEYES A.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
255 |
TÄÄR Karin
TÄÄR K.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
Täärid |
|
256 |
TÄÄR Katrin
TÄÄR K.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
Täärid |
|
257 |
KOLMAN Valentina
KOLMAN V.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
258 |
ALLGAIER Joyce
ALLGAIER J.
|
Skating 42 km |
|
W-IV |
Frisco XC |
|
259 |
TÕUGJAS Elin
TÕUGJAS E.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
260 |
HAJKOVA Blanka
HAJKOVA B.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
261 |
LAUTENSCHÜTZ Kristina
LAUTENSCHÜTZ K.
|
Skating 42 km |
|
W |
|
|
262 |
LANGEBRAUN Merlin
LANGEBRAUN M.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
263 |
LEBOWITZ Gretchen
LEBOWITZ G.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
Manhattan lynx nordic |
|
264 |
ROXBURGH Sarah
ROXBURGH S.
|
Skating 42 km |
|
W-III |
Team Harrington |
|
265 |
MIKL Elisabeth
MIKL E.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
Prosecco Racing Team |
|
266 |
SCHWENNER Julia
SCHWENNER J.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
Prosecco Racing Team |
|
267 |
MÄESEPP Mari
MÄESEPP M.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
Suusahoolikud |
|
268 |
HULTSCH Klara
HULTSCH K.
|
Skating 42 km |
|
W |
Ruderverein Wiking Linz |
|
269 |
CERNA Kristyna
CERNA K.
|
Skating 42 km |
|
W |
|
|
270 |
KLEINSASSER Vera
KLEINSASSER V.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
271 |
WALTER Daniela
WALTER D.
|
Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
272 |
TAJSICH Sonja
TAJSICH S.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
HSV Triathlon Kärnten |
|
273 |
KUISLE Michael
KUISLE M.
|
Skating 42 km |
|
M |
Endless Local Nordic Team |
|
274 |
HAUPT Herfried
HAUPT H.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
TSV Hartberg |
|
275 |
MICHEL Eduard
MICHEL E.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
276 |
HODGSON Billy
HODGSON B.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
Royal Air Force Nordic |
|
277 |
KLOCKER Franz
KLOCKER F.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
SV Dobernik Tristach |
|
278 |
AULIKA Ineta
AULIKA I.
|
Skating 42 km |
|
W-IV |
Mona |
|
279 |
SCHÖPF Andreas
SCHÖPF A.
|
Skating 42 km |
|
M |
Langlaufclub Längenfeld |
|
280 |
LEBOWITZ Gretchen
LEBOWITZ G.
|
Skating 42 km |
|
W-II |
Manhattan lynx nordic |
|
280 |
LEBOWITZ Gretchen
LEBOWITZ G.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
Manhattan lynx nordic |
|
281 |
WIENER Jay
WIENER J.
|
Skating 42 km |
|
M-IV |
Sovereign Lake Nordic |
|
282 |
REICHENBERGER Thomas
REICHENBERGER T.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
283 |
TAMMEMÄE Marek
TAMMEMÄE M.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
TT |
|
284 |
TABA Kalmer
TABA K.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
TT |
|
284 |
TABA Kalmer
TABA K.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
TT |
|
285 |
MACKIE James
MACKIE J.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Elgin CC |
|
286 |
GALAUZ Mathias
GALAUZ M.
|
Skating 42 km |
|
M |
RindviehRacing |
|
287 |
DURNWALDER Oswald
DURNWALDER O.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
288 |
KRAUTGARTNER Georg
KRAUTGARTNER G.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sportredia Mariazell |
|
289 |
KRAUTGARTNER Georg Jun.
KRAUTGARTNER G.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
SK Maishofen |
|
290 |
PERFLER Anton
PERFLER A.
|
Skating 42 km |
|
M-II |
Union Raika Villgraten |
|
291 |
DE MARI Gianbattista
DE MARI G.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
vasabroke |
|
292 |
MARCUZZI Michele
MARCUZZI M.
|
Skating 42 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
293 |
BRUNNER Florian
BRUNNER F.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
LRC Lienz |
|
1001 |
POIRRIER Bastien
POIRRIER B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Team Nordic Expérience |
|
1002 |
OLEX Max
OLEX M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Adidas XCS Team |
|
1003 |
STOCEK Fabian
STOCEK F.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Vltava Fund Ski Team |
|
1004 |
KARNIČAR Izidor
KARNIČAR I.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
SKIKE KLUB SLOVENIA |
|
1004 |
KARNICAR Izidor
KARNICAR I.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
SKIKE KLUB SLOVENIA |
|
1005 |
FERRARI Francesco
FERRARI F.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1006 |
BRIGADOI Mauro
BRIGADOI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1007 |
GROS Anže
GROS A.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
SKIKE KLUB SLOVENIA |
|
1008 |
GAVRIC Mark
GAVRIC M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
TSK JUB DOL |
|
1008 |
GAVRIČ Mark
GAVRIČ M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
TSK JUB DOL |
|
1009 |
LORENZI Christian
LORENZI C.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1010 |
HEIMISSON Sveinbjorn Orri
HEIMISSON S.
|
Classic Race 42 km |
|
J-m |
SFI |
|
1011 |
MICH Stefano
MICH S.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Futura Alta Quota Trentin... |
|
1012 |
MOCNIK Martin
MOCNIK M.
|
Classic Race 42 km |
|
J-m |
SLO MARATON |
|
1012 |
MOČNIK Martin
MOČNIK M.
|
Classic Race 42 km |
|
J-m |
SLO MARATON |
|
1013 |
GRUBER Lorenz
GRUBER L.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1014 |
KUHN Matthias
KUHN M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Salomon Nordic Team Austria |
|
1015 |
KIRCHLER Michael
KIRCHLER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1016 |
FRIEDL Christoph
FRIEDL C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
1017 |
KREJZA Lubos
KREJZA L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
eD sytem Silvini team |
|
1018 |
MOLVA František
MOLVA F.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
1019 |
MEZZACASA Iacopo
MEZZACASA I.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
1020 |
LIEDERER Niklas
LIEDERER N.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Adidas XCS Team |
|
1021 |
BOSIN Emanuele
BOSIN E.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Team Futura Alta Quota Trentin... |
|
1023 |
TETERIS Janis
TETERIS J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
A2 |
|
1024 |
HAJEK Jan
HAJEK J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1025 |
GROS Gal
GROS G.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
SKIKE KLUB SLOVENIA |
|
1026 |
KOECHELER Markus
KOECHELER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Sc Oberstdorf |
|
1027 |
NOECKLER Friedrich
NOECKLER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team Futura Alta Quota Trentin... |
|
1031 |
SEEBACHER Anna
SEEBACHER A.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
Adidas XCS Team |
|
1032 |
SCHÖTTES Melina
SCHÖTTES M.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
1033 |
MOCNIK Eva
MOCNIK E.
|
Classic Race 42 km |
|
J-w |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1033 |
MOČNIK Eva
MOČNIK E.
|
Classic Race 42 km |
|
J-w |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1034 |
BOERJESJOE Malin
BOERJESJOE M.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1035 |
ROCARKOVA Adela
ROCARKOVA A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
Kästle ski |
|
1036 |
SCHMIDHOFER Anna
SCHMIDHOFER A.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1037 |
PATINI Asia
PATINI A.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
1038 |
MAYER Melina
MAYER M.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
|
|
1039 |
GENTILE Marta
GENTILE M.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
1040 |
MAZI JAMNIK Hana
MAZI JAMNIK H.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
|
|
1041 |
KRALOVA Ivana
KRALOVA I.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Ifk Umeaa, Sweden |
|
1041 |
KRALOVA Ivana
KRALOVA I.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
Ifk Umeaa, Sweden |
|
1042 |
GRIESBAUM Luisa
GRIESBAUM L.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1050 |
LARSEN Jan-Erik
LARSEN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sandnes il |
|
1051 |
EASON Alan
EASON A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Madshus |
|
1052 |
MÜLLER Frank
MÜLLER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1053 |
ZATONSKI Kamil
ZATONSKI K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sn Klasyk |
|
1054 |
SIREVÅG Sigurd
SIREVÅG S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sandnes il |
|
1055 |
STEURER Thomas
STEURER T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Tom´s Coaching |
|
1056 |
SCHWARZ Wolfgang
SCHWARZ W.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
St. Johann a. T. |
|
1057 |
PAPST Hermann
PAPST H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1058 |
MACHEINER Christian
MACHEINER C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
LLC Mentil |
|
1059 |
MITTENDORFER Johann
MITTENDORFER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1060 |
KANGAS Erkki
KANGAS E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team VillaKangas |
|
1061 |
NUSSBAUMER Sebastian
NUSSBAUMER S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
1062 |
LINDSBERGER Toni
LINDSBERGER T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Union Klagenfurt |
|
1063 |
CORTE SUALON Marco
CORTE SUALON M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
1064 |
HOESS Anderl
HOESS A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Bad Wiessee |
|
1065 |
EICHHOLZER Gert
EICHHOLZER G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
WSV Ramsau |
|
1066 |
HALLDÓRSSON Halldór G.
HALLDÓRSSON H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Skidafelag Akureyrar |
|
1068 |
INGLIN Hubert
INGLIN H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Buffaloenergydrink-Team |
|
1068 |
INGLIN Hubert
INGLIN H.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Buffaloenergydrink-Team |
|
1069 |
HÜBSCHER Michael
HÜBSCHER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
RC Schaffhausen |
|
1070 |
WALTHER Martin
WALTHER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
LC Schaffhausen |
|
1071 |
ZOLLER Roland
ZOLLER R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Tristar Schaffhausen |
|
1072 |
GLEN Robert
GLEN R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
MUKS Podkarpacie Jedlicze |
|
1073 |
LINEWSKI Lee
LINEWSKI L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
SV Muldenhammer |
|
1074 |
WALDNER Jan
WALDNER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
1.SVG Hohe Wand |
|
1075 |
WALDNER Matti
WALDNER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Fischer Racing Team |
|
1076 |
KORHONEN Ilkka
KORHONEN I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1077 |
HAYES Marg
HAYES M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
|
|
1078 |
ZOBEL Gerfried
ZOBEL G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
SC Hermagor |
|
1079 |
SANDÉN Henrik
SANDÉN H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team NoSpirit |
|
1080 |
PETEREIT Steffen
PETEREIT S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Rsv Braunschweig |
|
1081 |
MÜLLER Gerold
MÜLLER G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Bertsdorfer SV |
|
1082 |
SAURER Michael
SAURER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
WSV Neustift i. Stubaital |
|
1083 |
JYLHÄ Kari
JYLHÄ K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Silvini Madshus Team |
|
1084 |
WANNER Stefan
WANNER S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
TriTeam SC Leutasch |
|
1085 |
TRAUSSNIGG Jonas
TRAUSSNIGG J.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
recyclebiker |
|
1086 |
HUOTARI Matti
HUOTARI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1087 |
KITVEL Eve
KITVEL E.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Eesti Energia Spordiklubi |
|
1088 |
SCHÖTTEL Daniel
SCHÖTTEL D.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Sankt Johann Am Tauern |
|
1089 |
PACHKOV Aleksei
PACHKOV A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1090 |
FLORNES Svein
FLORNES S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sandnes il |
|
1091 |
KUBIAK Bernd
KUBIAK B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Madshus Racing Team |
|
1092 |
VEITER Philipp
VEITER P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Wsv St. Jakob In Defereggen |
|
1093 |
MARCINKEVICZ Jüri
MARCINKEVICZ J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
1094 |
BUSCHE Carsten
BUSCHE C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
1095 |
POJER Johannes
POJER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1096 |
MELBARDIS Janis
MELBARDIS J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
ZELTA KROGS |
|
1097 |
VOGT Jörg
VOGT J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
TSV90Neukirch |
|
1098 |
HÁJEK Tomáš
HÁJEK T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
1099 |
NEUMEIER Michael
NEUMEIER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Murnau |
|
1100 |
LINKE Frank
LINKE F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Kottmar |
|
1101 |
KRAL Josef
KRAL J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ifk Umeaa, Sweden |
|
1101 |
KRAL Josef
KRAL J.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Ifk Umeaa, Sweden |
|
1102 |
ORTNER Johannes
ORTNER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1103 |
MAYRHOFER Gerald
MAYRHOFER G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SKV Deutsch Kaltenbrunn |
|
1104 |
GRAUZEL Vladimir
GRAUZEL V.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Recfond |
|
1105 |
SEITZ Thomas
SEITZ T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
ASVZ Zürich |
|
1105 |
SEITZ Thomas
SEITZ T.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
ASVZ Zürich |
|
1106 |
ELLERBRACKE Karl-Ludwig
ELLERBRACKE K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1107 |
VOCHTEN Frans
VOCHTEN F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1108 |
BANCALARI Jakob
BANCALARI J.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Sportunion Hohenberg |
|
1109 |
BOLMGREN Thomas
BOLMGREN T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Gnosjö FK |
|
1110 |
ZEILINGER Johannes
ZEILINGER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SV St. Jakob im Walde |
|
1111 |
FONTANIVE Claudio
FONTANIVE C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SCI NORDICO SPORTFUL |
|
1112 |
KOTSCHNIG Herbert
KOTSCHNIG H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
FH Kärnten Sportverein |
|
1113 |
LUCHKO Igor
LUCHKO I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
team2012.at |
|
1114 |
NEUBAUER Christoph
NEUBAUER C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
SU TRI STYRIA |
|
1115 |
TRAUSSNIGG Thomas
TRAUSSNIGG T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
recyclebiker |
|
1116 |
WIDMER Roland
WIDMER R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Buffaloenergydrink-Team |
|
1117 |
BERGER Matthias
BERGER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
1118 |
VIKBERG Mårten
VIKBERG M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Ostrobotnia WL ski team |
|
1119 |
PRESOTTO Massimo
PRESOTTO M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1120 |
KALMO Stig
KALMO S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
KS |
|
1121 |
VILJASALO Juha
VILJASALO J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team VillaKangas |
|
1122 |
HANNI Tarmo
HANNI T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Estonian Worldloppet Club |
|
1123 |
SEVCIK Roman
SEVCIK R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Corgon Nitra |
|
1124 |
HEGLAND Knut
HEGLAND K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Københavns Skiklub |
|
1125 |
KLEMM Bernd
KLEMM B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
1125 |
KLEMM Bernd
KLEMM B.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
1126 |
LEMINGER Jan
LEMINGER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1127 |
KENNEL Wolfgang
KENNEL W.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
1128 |
SLOTTE Clas-Eirik
SLOTTE C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Worldloppet Masters Finland |
|
1129 |
ALBRECHT Klaus
ALBRECHT K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SC Murnau |
|
1130 |
LUCHSINGER Kurt
LUCHSINGER K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Buffaloenergydrink-Team |
|
1131 |
WIBMER Richard
WIBMER R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
1132 |
TESCHKE Alexander
TESCHKE A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
HWK Racing Gang |
|
1133 |
KAMIŃSKI Andrzej
KAMIŃSKI A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1133 |
KAMINSKI Andrzej
KAMINSKI A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1134 |
CICHON Slawomir
CICHON S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
KrosSki Remsport |
|
1135 |
FELIX Gian-Reto
FELIX G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Buffaloenergydrink-Team |
|
1136 |
LUCHSINGER Fritz
LUCHSINGER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Buffaloenergydrink-Team |
|
1137 |
HALLDÓRSSON Kristján
HALLDÓRSSON K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1138 |
OSKARSSON Magnus
OSKARSSON M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1139 |
THORARINSSON Sigurdur
THORARINSSON S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Naglar |
|
1140 |
HALLDORSDOTTIR Rannveig
HALLDORSDOTTIR R.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Fossavatnsgangan |
|
1141 |
RULSEH Jonathon
RULSEH J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Sisu Endurance Team |
|
1142 |
KLEMENCIC Joze
KLEMENCIC J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1143 |
DOUPOVEC Petr
DOUPOVEC P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SKI SENOHRABY |
|
1144 |
MEISWINKEL Andreas
MEISWINKEL A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1145 |
ADLASSNIGG Bert
ADLASSNIGG B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
<sporting Goods |
|
1146 |
LASAGNA Mauro
LASAGNA M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sci ClubPoggio Mirteto |
|
1147 |
ANGERER Norbert
ANGERER N.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1148 |
VADLEJCH Jan
VADLEJCH J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Jerusalem Ski Club |
|
1149 |
RADCZINSKY Thomas
RADCZINSKY T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
LWF-Leipzig |
|
1150 |
FINNIE James
FINNIE J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1150 |
FINNIE James
FINNIE J.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
|
|
1151 |
HAABMA Alar
HAABMA A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sporttravel |
|
1152 |
KIESSLING Lothar
KIESSLING L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
LWF-Leipzig |
|
1153 |
MICHELINI Luigi
MICHELINI L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1153 |
MICHELINI Luigi
MICHELINI L.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1154 |
PARAKNEWITZ Matthias
PARAKNEWITZ M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SV Fockbek |
|
1155 |
HOOGSTOEL Patrick
HOOGSTOEL P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1156 |
KRSINAR Janez
KRSINAR J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1157 |
LEITNER Ondrej
LEITNER O.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1158 |
KOTLÁN Viktor
KOTLÁN V.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
eD system Silvini team |
|
1159 |
TRAVNICEK Jaroslav
TRAVNICEK J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
AK Drnovice |
|
1160 |
KLEMENCIC Janez
KLEMENCIC J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1161 |
OMERZU Nevenka Beba
OMERZU N.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
|
|
1162 |
CULIK Miroslav
CULIK M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1163 |
MUNIH Bojan
MUNIH B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1164 |
PRAZNIK Mitja
PRAZNIK M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1165 |
PRAZNIK Katarina
PRAZNIK K.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1166 |
JADCZYK Damian
JADCZYK D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1167 |
KÖLSCH Uwe
KÖLSCH U.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Berlin |
|
1168 |
BARETTA Paolo
BARETTA P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
sci nordico serravalle scrivia |
|
1169 |
KARTE Frank
KARTE F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1170 |
KRUMINS Ingus
KRUMINS I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1171 |
BÄCKSTRÖM Ralf
BÄCKSTRÖM R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Ostrobothnia WL Ski Team |
|
1172 |
HOLEMÝ Libor
HOLEMÝ L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Valasti bajkeri |
|
1173 |
BARTH Tobias
BARTH T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1174 |
HILBER Markus
HILBER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SSC Langnau a. Albis |
|
1175 |
JAKES Ales
JAKES A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1176 |
KUSTEC Dragica
KUSTEC D.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
|
|
1177 |
KUSTEC Stefan
KUSTEC S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1178 |
INDREGÅRD Ståle
INDREGÅRD S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1179 |
LUND Anne Grethe
LUND A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1180 |
SCHULZ Frank
SCHULZ F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
schulz-sportreisen |
|
1181 |
PIIROINEN Heikki
PIIROINEN H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1182 |
CUDERMAN Jeli
CUDERMAN J.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
|
|
1185 |
MACURA Dawid
MACURA D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
DM System Ski Team |
|
1186 |
MORANDINI Luigi
MORANDINI L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1186 |
MORANDINI LUIGI
MORANDINI L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
1187 |
GAUDET Theodore
GAUDET T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
1188 |
ARTEL Karin
ARTEL K.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1189 |
KUKK Kalev
KUKK K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Estonian Worldloppet Club |
|
1190 |
KUSICKA Josef
KUSICKA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
T.J.Sokol Horni Jeleni |
|
1191 |
GRÜNER Bodo
GRÜNER B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Wehrsdorf |
|
1192 |
VAŠÍČEK Robert
VAŠÍČEK R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1192 |
VAŠÍCEK Robert
VAŠÍCEK R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1193 |
TARREND Ain
TARREND A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1194 |
SIPPEL Michael
SIPPEL M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1195 |
SZCZOTKA Jakub
SZCZOTKA J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Szczotki |
|
1196 |
VÍT Richard
VÍT R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Wayra |
|
1197 |
KOVARNA Bohumil
KOVARNA B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1198 |
SVENSSON Anders
SVENSSON A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Lugi SK |
|
1199 |
JAQUET SOLE Jose Manuel
JAQUET SOLE J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1200 |
HUNT Justin
HUNT J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Royal Air Force Nordic |
|
1201 |
DUNSTAN Mark
DUNSTAN M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1202 |
GSENGER Christoph
GSENGER C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1203 |
ENROTH Beatrice
ENROTH B.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1204 |
JOESTE Tarvo
JOESTE T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1205 |
LILLEORU Merle
LILLEORU M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1206 |
SØRENSEN Anders
SØRENSEN A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
To tosser på tur |
|
1207 |
FREIBERG Kent
FREIBERG K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
To tosser på tur |
|
1208 |
MAYER Johannes
MAYER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1209 |
BURT Mark
BURT M.
|
Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
1210 |
KIMSEN Kadri
KIMSEN K.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1211 |
COENEN Jesse
COENEN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1212 |
RÓŻYCKA Elzbieta
RÓŻYCKA E.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1212 |
RÓZYCKA Elzbieta
RÓZYCKA E.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1213 |
RÓŻYCKI Ryszard
RÓŻYCKI R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1213 |
RÓZYCKI Ryszard
RÓZYCKI R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1214 |
KEPIC Uros
KEPIC U.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Medvode |
|
1215 |
LUSTREK Marko
LUSTREK M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
NSD Medvode |
|
1216 |
ADALGEIRSSON K. Arnar
ADALGEIRSSON K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1217 |
KACZYŃSKI Jerzy
KACZYŃSKI J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1217 |
KACZYNSKI Jerzy
KACZYNSKI J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1218 |
STOREY James
STOREY J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
10th Street Nordic Skiers |
|
1219 |
FUREHED Jan-Olof
FUREHED J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Stockholms Rullskidklubb |
|
1220 |
OLSSON Christer
OLSSON C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
FRISKTLIV SVERIGE |
|
1221 |
KOSIOROWSKI Leszek
KOSIOROWSKI L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Bieg Piastów |
|
1222 |
SUVIKAS Risto
SUVIKAS R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1223 |
HLOUŠEK Jirí
HLOUŠEK J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Historic Rally Team, o.s. |
|
1223 |
HLOUŠEK Jiří
HLOUŠEK J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Historic Rally Team, o.s. |
|
1224 |
BETTA Mauro
BETTA M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
USD CERMIS |
|
1225 |
RITSCHEL Frank
RITSCHEL F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
T.C.Bergfreunde 1916 |
|
1226 |
MEIGAS Kalle
MEIGAS K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1227 |
SONNA Giovanni
SONNA G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
G.S.Monte Giner |
|
1228 |
RUPNIK Benedikt
RUPNIK B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1229 |
NEUBAUEROVA Blanka
NEUBAUEROVA B.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
AK Drnovice |
|
1230 |
SAGL Robert
SAGL R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1231 |
HOLST David
HOLST D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1232 |
OINASKALLIO Erkki
OINASKALLIO E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
WL Skiers Finland |
|
1233 |
QUINLAN Dan
QUINLAN D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1234 |
GAUDET Jeremy
GAUDET J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
1235 |
HALLDÓR Snæbjörnsson
HALLDÓR S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skíðafélag Akureyrar |
|
1236 |
JÓHANNESDÓTTIR Gróa Björk
JÓHANNESDÓTTIR G.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
Skíðafélag Akureyrar |
|
1237 |
TURIN César
TURIN C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1238 |
MAY Theodore
MAY T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Lumi Experiences |
|
1239 |
LOWERY Susan
LOWERY S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
|
|
1240 |
NARVESON Stephen
NARVESON S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1241 |
ZAGIEBOYLO Roy
ZAGIEBOYLO R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1242 |
MANTERE Sanna
MANTERE S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Finlandia-hiihto |
|
1243 |
PASSILA Heidi
PASSILA H.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Finlandia-hiihto |
|
1244 |
PARIKKA Lasse
PARIKKA L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1245 |
BLOMQVIST Kaj
BLOMQVIST K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1246 |
ENOS Alan
ENOS A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Boulder Nordic |
|
1247 |
SAINIO Esa
SAINIO E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
NSP- Sähköpalvelu Oy |
|
1248 |
STJERNBERG Amanda
STJERNBERG A.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
|
|
1249 |
SUNDBÄCK Mikael
SUNDBÄCK M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1250 |
DRENTH Reint
DRENTH R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1251 |
THOONEN Marcel
THOONEN M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1251 |
THOONEN Marcel
THOONEN M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1252 |
EGGER Martina
EGGER M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
1253 |
LOULA Marek
LOULA M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Moravska Klika |
|
1254 |
HELBICH Robert
HELBICH R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Moravska Klika |
|
1255 |
GROS Aleš
GROS A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SKIKE KLUB SLOVENIA |
|
1256 |
EEKHOF Martin
EEKHOF M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1257 |
HOTH Nils
HOTH N.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Beckathlet Freiberg |
|
1258 |
REPANŠEK Saša
REPANŠEK S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
SKIKE KLUB SLOVENIA |
|
1259 |
EHAVEE Andres
EHAVEE A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Tervisesport |
|
1260 |
KUDRZYN Cezary
KUDRZYN C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1261 |
STEFFAN Christoph
STEFFAN C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Team Hirsch |
|
1262 |
GMEINER Alois
GMEINER A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
SV-Schönkirch |
|
1264 |
MYNAR Jan
MYNAR J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
BO! reality a finance |
|
1265 |
PESCHKE Jörg
PESCHKE J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Bergfinken Dresden |
|
1266 |
LIUKKONEN Juha
LIUKKONEN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1267 |
MJOESUND Kjartan
MJOESUND K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1268 |
PACHLER W.f.
PACHLER W.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1268 |
PACHLER W.F.
PACHLER W.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1269 |
MICHALIK Petr
MICHALIK P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Vltava Fund Ski Team |
|
1270 |
HOKANSON Craig
HOKANSON C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1270 |
HOKANSON Craig
HOKANSON C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1271 |
SCHWARZ Nathalie
SCHWARZ N.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
SU Zwettl |
|
1272 |
CHAPUIS Raphaële
CHAPUIS R.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
SC Lompnes |
|
1273 |
SIGURJONSSON Kristbjorn R
SIGURJONSSON K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Fossavatnsgangan |
|
1274 |
PURIN Christian
PURIN C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SV Sulzberg |
|
1275 |
ZENGER Johannes
ZENGER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
FC Hohenthann |
|
1276 |
NIGSCH Klaus
NIGSCH K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SC Schwarzenberg |
|
1277 |
TAUGBØL Knut
TAUGBØL K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Gjedal il |
|
1278 |
HUBACEK Martin
HUBACEK M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Vltava Fund Ski Team |
|
1279 |
SIMON Norbert
SIMON N.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sc montekaolino |
|
1280 |
NERUD Pavel
NERUD P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1281 |
VIERTHALER Fritz
VIERTHALER F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Schiclub Neukirchen |
|
1282 |
SIGNORELLO Salvatore
SIGNORELLO S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1283 |
SPONHEIM Scott
SPONHEIM S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1284 |
RUSSELL David
RUSSELL D.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Mr. Peanut Butter |
|
1285 |
OLOFSSON Pia
OLOFSSON P.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Ericsson Stockholm Idrottsklub... |
|
1286 |
MITTENDORFER Sebastian
MITTENDORFER S.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
PolarTeam |
|
1287 |
STEFANSSON Stefan
STEFANSSON S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1288 |
ADALGEIRSDOTTIR Erla
ADALGEIRSDOTTIR E.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1289 |
KIPLE Kaivo
KIPLE K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Olybet |
|
1290 |
GUNNARSSON Björn
GUNNARSSON B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SKA |
|
1291 |
MEYER Dirk
MEYER D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
RSC Lüneburg xc-ski.de A|N Sk... |
|
1292 |
NEFEDOV Igor
NEFEDOV I.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1293 |
RITSCHEL Tom
RITSCHEL T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
T.C.Bergfreunde 1916 |
|
1294 |
PRAHER Stefan
PRAHER S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Su - Eidenberg |
|
1295 |
MEINEL Heiko
MEINEL H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Madshus Racing Team |
|
1296 |
THOMAS Andrew
THOMAS A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1297 |
MÜLLER Maik
MÜLLER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Neuhausener Stahlwaden |
|
1298 |
SNIJDERS Alie
SNIJDERS A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Rw Rottemeren |
|
1300 |
MÜLLER Michaela
MÜLLER M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Madshus Racing Team |
|
1301 |
SVAVARSDÓTTIR Margrét Hrönn
SVAVARSDÓTTIR M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
SKA |
|
1302 |
GISLADOTTIR Sigridur
GISLADOTTIR S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1303 |
PUGH Lisa
PUGH L.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1304 |
CARLSON Danita
CARLSON D.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1305 |
REINHOLD Chris
REINHOLD C.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1306 |
PAJCHL Dalibor
PAJCHL D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1307 |
MCLEOD Grant
MCLEOD G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Sovereign Lake Nordic Ski Club |
|
1308 |
ALLDEN Nora
ALLDEN N.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1309 |
LABNER Kevin
LABNER K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1310 |
JONES Thomas
JONES T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Atomic |
|
1311 |
ÁSGEIRSSON Sveinn
ÁSGEIRSSON S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Naglar |
|
1312 |
BOREN Joakim
BOREN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1313 |
VAGEL Jaanus
VAGEL J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1314 |
ÓLAFSDÓTTIR Björk
ÓLAFSDÓTTIR B.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1315 |
ZOPHONÍASDÓTTIR Steinunn
ZOPHONÍASDÓTTIR S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1316 |
LÖVEFORS Anders
LÖVEFORS A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Täby IS |
|
1317 |
HELBICH Jonáš
HELBICH J.
|
Classic Race 42 km |
|
J-m |
Moravska Klika |
|
1318 |
PALLISER Robert
PALLISER R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1319 |
TIRABOSCHI Nadia
TIRABOSCHI N.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1320 |
MYLLYLÄ Seppo
MYLLYLÄ S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1321 |
KAPRÁL Radoslav
KAPRÁL R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1322 |
MATSUYAMA Minoru
MATSUYAMA M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Tean SUOMI |
|
1323 |
ROTTMAYER Hans
ROTTMAYER H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1324 |
STRAUTMANIS Sigurd
STRAUTMANIS S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1325 |
ZEMAN Petr
ZEMAN P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sokol Weissberg |
|
1326 |
OJASAAR Tauno
OJASAAR T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Simuna SK |
|
1327 |
JOONAS Kalev
JOONAS K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1328 |
RUCHATZ Joakim
RUCHATZ J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Entrecon Consulting |
|
1329 |
KONT Sergo
KONT S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1330 |
JÕGI Jaan
JÕGI J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1331 |
KOSKI Jussi
KOSKI J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Koski Consulting Oy |
|
1332 |
GRASSMAIR Gerhard
GRASSMAIR G.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
SV Rinn |
|
1333 |
GRASSMAIR Robert
GRASSMAIR R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SV Rinn |
|
1334 |
LANGEBRAUN Merlin
LANGEBRAUN M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1335 |
PARIKKA Esko
PARIKKA E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1336 |
OEHRLI Bruno
OEHRLI B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Alpenrocker |
|
1337 |
TREIER Andrus
TREIER A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sporttravel |
|
1338 |
ARGE Endrus
ARGE E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
1339 |
ORTIZ Fiona
ORTIZ F.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Soo Finnish Nordic |
|
1340 |
RAUDSEPP Ole
RAUDSEPP O.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
1341 |
KURS Tanel
KURS T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
1342 |
GERBERT Michael
GERBERT M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Tv1848 Bischofswerda |
|
1343 |
HALE Leslie
HALE L.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1344 |
WATTS Amelia
WATTS A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1345 |
BANCALARI Dominik
BANCALARI D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sportunion Hohenberg |
|
1346 |
BANCALARI Lena
BANCALARI L.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
Sportunion Hohenberg |
|
1347 |
FRIDRIKSSON Haukur
FRIDRIKSSON H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1348 |
BAUNACH Daniel
BAUNACH D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1349 |
RYLANDER Erik
RYLANDER E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1350 |
BLOMGREN Henrik
BLOMGREN H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1351 |
RIEDMANN Oskar
RIEDMANN O.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1352 |
ERIKSSON Olav
ERIKSSON O.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
PWT Travel |
|
1353 |
BJÖRKLUND Per-Erik
BJÖRKLUND P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
PWT Travel |
|
1354 |
EDENHAMN Ann
EDENHAMN A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
PWT Travel |
|
1355 |
PRAGER Sabrina
PRAGER S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
LG Passau |
|
1356 |
LAURELL Peter
LAURELL P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Ericsson Stockholm IK |
|
1357 |
NYDAL Erlend
NYDAL E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Asker Skiklubb |
|
1358 |
ZARIŅŠ Atis
ZARIŅŠ A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Mona |
|
1358 |
ZARINŠ Atis
ZARINŠ A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Mona |
|
1359 |
ST CLAIR Bradley
ST CLAIR B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
XC Oregon |
|
1360 |
BEUGEL Tobias
BEUGEL T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
TSG/WSC 07 Ruhla |
|
1361 |
BRINCHMANN Morten
BRINCHMANN M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
LRNSC - London Region Nordic S... |
|
1362 |
DEBIASI Livio
DEBIASI L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
Debiasi |
|
1363 |
DEBIASI Emiliano
DEBIASI E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Debiasi |
|
1364 |
KÜRSCHNER Heiko
KÜRSCHNER H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
WSC07 Ruhla |
|
1365 |
SCHARDT Sebastian
SCHARDT S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Skiverein Hasselfelde |
|
1366 |
SALONPÄÄ Janne
SALONPÄÄ J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Kauhajärven Töpinä |
|
1367 |
BORÉN Fredrik
BORÉN F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1368 |
SORGENFREI Allen
SORGENFREI A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Nordic Ski Racer |
|
1369 |
MITTERMAIR Michael
MITTERMAIR M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sc Bad Tölz |
|
1370 |
AUER Matthias
AUER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
SV Umhausen |
|
1372 |
MUELLER Sirko
MUELLER S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
TV Valtenberg |
|
1373 |
RAUCH Enrico
RAUCH E.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
TV Valtenberg e.V. |
|
1374 |
SEIWALD Florian
SEIWALD F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
St. Johann in Tirol |
|
1375 |
SEIWALD Rupert
SEIWALD R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
St. Johann in Tirol |
|
1376 |
TRITSCHER August
TRITSCHER A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Re.GmbH |
|
1377 |
SCHUMACHER Rainer
SCHUMACHER R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Bad Liebenzell |
|
1378 |
HOLLENSTEIN Johannes
HOLLENSTEIN J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sauerlandskiteam |
|
1379 |
HÖGLUND Kurt
HÖGLUND K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
1380 |
PAASIO Jorma
PAASIO J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1381 |
NYDAL Roar
NYDAL R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Røyken |
|
1382 |
ROSENAU Sylvia
ROSENAU S.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
TSG Ruhla / WSC 07 |
|
1383 |
MACKIE James
MACKIE J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Manchester Xc Ski |
|
1384 |
SCHÖTTES Andreas
SCHÖTTES A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Oberhundem |
|
1385 |
HAVELKA Miroslav
HAVELKA M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1386 |
ENZENHOFER Matthias
ENZENHOFER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
SU Raika Zwettl |
|
1387 |
ROSSETTI Michele
ROSSETTI M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
1388 |
SCHWARZ Petr
SCHWARZ P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1389 |
BODENSTEIN Stefan
BODENSTEIN S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
1390 |
ETZOLD Frank
ETZOLD F.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skiverein Flügelradbaude |
|
1391 |
MUNIH HABJAN Metka
MUNIH HABJAN M.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
|
|
1392 |
THEINE Stnefa
THEINE S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Siedlinghausen |
|
1393 |
THEINE Stefan
THEINE S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Siedlinghausen |
|
1395 |
VRHOVEC KAVCIC Andreja
VRHOVEC KAVCIC A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1396 |
SCHOLZE Kerstin
SCHOLZE K.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
1397 |
PFEFFER Karel
PFEFFER K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Vltava Fund Ski Team |
|
1398 |
KLEIN Achim
KLEIN A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
1399 |
HASENÖHRL Peter
HASENÖHRL P.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Kuchl |
|
1400 |
LAVONEN Tommi
LAVONEN T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Anjalan Liitto |
|
1401 |
PREMOZE Simon
PREMOZE S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1402 |
BEIGLBÖCK Hannes
BEIGLBÖCK H.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
1403 |
HASENÖHRL Gerda
HASENÖHRL G.
|
Classic Race 42 km |
|
W-III |
SC Kuchl |
|
1404 |
MÜLLER Jens
MÜLLER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
WSV Elbingerode |
|
1405 |
MÜLLER Vanessa
MÜLLER V.
|
Classic Race 42 km |
|
W |
WSV Elbingerode |
|
1406 |
MIKKELÄ Ari
MIKKELÄ A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Anjalan Liitto |
|
1407 |
BOND Richard
BOND R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Royal Air Force Nordic |
|
1408 |
CRISP Luke
CRISP L.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Royal Air Force Nordic |
|
1409 |
GOODWIN Andrew
GOODWIN A.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Royal Air Force Nordic |
|
1410 |
HODGSON Billy
HODGSON B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Royal Air Force Nordic |
|
1411 |
HUDSON Michael
HUDSON M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Royal Air Force Nordic |
|
1412 |
JAMES Jason
JAMES J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Royal Air Force Nordic |
|
1413 |
JARRATT Kieren
JARRATT K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Royal Air Force Nordic |
|
1414 |
KLIMACKI Luke
KLIMACKI L.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Royal Air Force Nordic |
|
1415 |
MACALEESE Dominic
MACALEESE D.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Royal Air Force Nordic |
|
1416 |
PERRY Stephen
PERRY S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Royal Air Force Nordic |
|
1417 |
SCHNEIDER Benjamin
SCHNEIDER B.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Royal Air Force Nordic |
|
1418 |
RENNET Nichola
RENNET N.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
Royal Air Force Nordic |
|
1419 |
BAYERL Nikolaus
BAYERL N.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1420 |
VALIGURA Martin
VALIGURA M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
XC Sport |
|
1421 |
PAPULA Lukáš
PAPULA L.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
eD system Silvini team |
|
1422 |
VERDIESEN Anja
VERDIESEN A.
|
Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Stichts Langlauf Team |
|
1423 |
BAACKE Klaus
BAACKE K.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
TSG/WSC07 Ruhla |
|
1424 |
GÖTZ Daniel
GÖTZ D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Loipenlehrer.Com |
|
1425 |
WALTER Sebastian
WALTER S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1427 |
ONDRUSEK Bronislav
ONDRUSEK B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ski Dolni Moravice |
|
1428 |
FRANSSON Lina
FRANSSON L.
|
Classic Race 42 km |
|
W-I |
|
|
1429 |
GEHRKE Tobias
GEHRKE T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
Bad Wiessee V3674348 |
|
1430 |
JAKOBSSON Johan
JAKOBSSON J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
XC Sthlm SC |
|
1431 |
BODENSTEIN Björn
BODENSTEIN B.
|
Classic Race 42 km |
|
M-I |
Sc Motor Zella-Mehlis |
|
1432 |
KAPELLER-PAVLU Martin
KAPELLER-PAVLU M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SV Elbigenalp |
|
1433 |
WIENER Jay
WIENER J.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sovereign Lake Nordic |
|
1434 |
VANHAMÄKI Tate
VANHAMÄKI T.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
WLMFIN |
|
1435 |
LORENZ Fischer
LORENZ F.
|
Classic Race 42 km |
|
M |
Skiclub Prien am Chiemsee |
|
1436 |
WESSELS Ute
WESSELS U.
|
Classic Race 21 km |
|
W-II |
|
|
1436 |
WESSELS Ute
WESSELS U.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
1437 |
RICHTER Michael
RICHTER M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
xcski.de A/N Skimarathonteam |
|
1438 |
SCHWEINBERGER Stefan
SCHWEINBERGER S.
|
Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
1439 |
FARBRIDGE Murray
FARBRIDGE M.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Nickel Plate |
|
1440 |
NOACK Noe
NOACK N.
|
Classic Race 42 km |
|
M-III |
Tv Altötting Flexx.It |
|
1441 |
PETRA Race
PETRA R.
|
Classic Race 42 km |
|
W-II |
ŠD Gorje |
|
1442 |
MILAN Gornik
MILAN G.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
TKD SOVICA |
|
1443 |
VUERICH Daniele
VUERICH D.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1444 |
KÄFLEIN Roland
KÄFLEIN R.
|
Classic Race 42 km |
|
M-IV |
TV Haueneberstein |
|
2001 |
DELLAGIACOMA Tommaso
DELLAGIACOMA T.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
2002 |
KURZ Nils
KURZ N.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
2003 |
BUSIN Lorenzo
BUSIN L.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
2004 |
AMHOF Manuel
AMHOF M.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Team Futura Alta Quota Trentin... |
|
2005 |
SCHWINGSHACKL Matthias
SCHWINGSHACKL M.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
2006 |
KAINZ Jakob Even
KAINZ J.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-II-m |
Langlauf Mürztal |
|
2007 |
KOGLBAUER Til
KOGLBAUER T.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-II-m |
1.SVG Hohe Wand |
|
2008 |
BECKER Manuel
BECKER M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-I |
Adidas XCS Team |
|
2009 |
FUGGER Matthias
FUGGER M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-I |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
2010 |
CIPRIAN Stefano
CIPRIAN S.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Ottica Mottes/asd brenton spor... |
|
2011 |
GERBOTTO Giovanni
GERBOTTO G.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
2012 |
WALDAUF Matthias
WALDAUF M.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2013 |
SALCHER Anton
SALCHER A.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-II-m |
Union Raika Obertilliach |
|
2014 |
VÖLZ Christian
VÖLZ C.
|
Classic Race 21 km |
|
M-I |
Adidas XCS Team |
|
2015 |
SEEBACHER Hannes
SEEBACHER H.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2016 |
TOPS Andri
TOPS A.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
2017 |
CIPRIAN Fausto
CIPRIAN F.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
asd brenton sport |
|
2018 |
FISCHER Lorenz
FISCHER L.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Skiclub Prien am Chiemsee |
|
2019 |
CARNIELLO Massimo
CARNIELLO M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
vasabroke poiana |
|
2020 |
SEEBACHER Hartwig
SEEBACHER H.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2021 |
LINDSBERGER Julia
LINDSBERGER J.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-II-w |
LRC Lienz |
|
2022 |
SCHWINGSHACKL Thea
SCHWINGSHACKL T.
|
Classic Race 21 km |
|
W |
Team Futura Trentino |
|
2023 |
PILLER Caterina
PILLER C.
|
Classic Race 21 km |
|
W |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
2024 |
SIMEONI Federica
SIMEONI F.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
Ottica Mottes/asd brenton spor... |
|
2026 |
MAJOR Sylwia
MAJOR S.
|
Classic Race 21 km |
|
W-I |
|
|
2027 |
ZEILINGER-HARBICH Patrizia
ZEILINGER-HARBICH P.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
|
|
2028 |
BERGER Sandra
BERGER S.
|
Classic Race 21 km |
|
W-II |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
2029 |
HARZENDORF Mandy
HARZENDORF M.
|
Classic Race 21 km |
|
W-II |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
2030 |
KATZER Ladislav
KATZER L.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
|
|
2031 |
ZIMMEL Helmut
ZIMMEL H.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2032 |
BENETTI Elisa
BENETTI E.
|
Classic Race 21 km |
|
W-I |
Sci Cai Brescia |
|
2033 |
URBANER Hubert
URBANER H.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
2034 |
SCHUSSMANN Christian
SCHUSSMANN C.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
Hervis Sports |
|
2035 |
WIBMER Michael
WIBMER M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
Ski-Club Seefeld |
|
2036 |
ZOBEL Gerfried
ZOBEL G.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor |
|
2037 |
ŻUREK Tomasz
ŻUREK T.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA |
|
2037 |
ZUREK Tomasz
ZUREK T.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
|
|
2038 |
LANSBERGEN Leo
LANSBERGEN L.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
HLV |
|
2039 |
JEDRZEJCZAK Maciej
JEDRZEJCZAK M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
TN Biegowki Wesola |
|
2040 |
STANOVNIK Gerhard
STANOVNIK G.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2041 |
SEIFERT Marco
SEIFERT M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
WSV Scheibe-Alsbach |
|
2042 |
WHARRIE Bruce
WHARRIE B.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2043 |
KOMLEV Yury
KOMLEV Y.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
WSV Ramsau |
|
2044 |
TÜNNERMANN Dirk
TÜNNERMANN D.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2045 |
BLAKE Adrian
BLAKE A.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
Cooma Ski Club |
|
2046 |
PAOLIN Maurizio
PAOLIN M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
|
|
2047 |
PLÖSSNIG Franz
PLÖSSNIG F.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
SV PENK LAUFEN |
|
2048 |
RAUTIAINEN Veli
RAUTIAINEN V.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
|
|
2049 |
GUENTHER Fiona
GUENTHER F.
|
Classic Race 21 km |
|
W |
Team Futura Trentino |
|
2051 |
CAVIET Nancy
CAVIET N.
|
Classic Race 21 km |
|
W-V |
Nederlandse Ski Vereniging |
|
2052 |
WŁODAREK Urszula
WŁODAREK U.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
dentalCARE |
|
2052 |
WLODAREK Urszula
WLODAREK U.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
dentalCARE |
|
2053 |
HÖPOLTSEDER Hermann
HÖPOLTSEDER H.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2054 |
TÜNNERMANN Jonas
TÜNNERMANN J.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
|
|
2055 |
SZCZOTKA Małgorzata
SZCZOTKA M.
|
Classic Race 21 km |
|
W-I |
Szczotki |
|
2055 |
SZCZOTKA Malgorzata
SZCZOTKA M.
|
Classic Race 21 km |
|
W-I |
Szczotki |
|
2056 |
SUSZCZYNSKI Wojciech
SUSZCZYNSKI W.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
MT SPORT |
|
2057 |
KJARTANSDOTTIR Sigridur
KJARTANSDOTTIR S.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
|
|
2058 |
LÖWEN Robert
LÖWEN R.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2059 |
ENK Lorenz
ENK L.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-II-m |
SC St.Johann in Tirol |
|
2060 |
MAJ-BRITT Grönberg
MAJ-BRITT G.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
Ostrobotnia WL ski team |
|
2061 |
GÖHLER Kathrin
GÖHLER K.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
T.C.Bergfreunde 1916 |
|
2062 |
MAHER Gary
MAHER G.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
Lumi Experiences/Minneapolis S... |
|
2063 |
GAUDET Susan
GAUDET S.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
2064 |
NEERING Riivo
NEERING R.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
Cyclon |
|
2065 |
JOHNSON John
JOHNSON J.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
|
|
2066 |
ZEILINGER Florian
ZEILINGER F.
|
Classic Race 21 km |
|
M-I |
|
|
2067 |
KULL Marcia
KULL M.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
Lumi Experiences |
|
2068 |
FOLLADOR Livio
FOLLADOR L.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
Valbiois |
|
2069 |
BERTSCHI Hans
BERTSCHI H.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
ski club eglisau |
|
2070 |
DVORAK Ludmila
DVORAK L.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
|
|
2071 |
RITZ Muffy
RITZ M.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
Vamps/Lumi Experiences |
|
2072 |
DVORAK Pavel
DVORAK P.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2073 |
KLEMENCIC Natasa
KLEMENCIC N.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
|
|
2074 |
TAUGBØL Åse Karin Byberg
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
Gjedal il |
|
2075 |
DROBNÍK Miroslav
DROBNÍK M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
Tigi-shu |
|
2076 |
MITAS Radovan
MITAS R.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
Bike Team Kunratice |
|
2077 |
RANALTER Heinz
RANALTER H.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
WSV Raiba Neustift |
|
2078 |
REID James
REID J.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
|
|
2079 |
LEBOWITZ Gretchen
LEBOWITZ G.
|
Classic Race 21 km |
|
W-II |
|
|
2080 |
SIEGFRIED Peter
SIEGFRIED P.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
Kitzbüheler Skiclub |
|
2081 |
SCHWENDINGER Gernot
SCHWENDINGER G.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
SV Sulzberg |
|
2082 |
PAJCHLOVA Janka
PAJCHLOVA J.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
Vachta Repre |
|
2083 |
MÜLLER Maik
MÜLLER M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Neuhausener Stahlwaden |
|
2084 |
SAKSA Tuuli
SAKSA T.
|
Classic Race 21 km |
|
W-II |
Simuna SK |
|
2085 |
LACKNER Hansjörg
LACKNER H.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Union Lavant |
|
2086 |
DAVIS Jimmie
DAVIS J.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2087 |
KERSHAW Maureen
KERSHAW M.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
Sporttravel |
|
2088 |
SIIDRA Kaimar
SIIDRA K.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
XTeam |
|
2089 |
WOLF Thomas
WOLF T.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
2090 |
SCHRAMM Bernd
SCHRAMM B.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2091 |
THORSTEINSSON Dora
THORSTEINSSON D.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
|
|
2092 |
RENCZMIŃ Olga
RENCZMIŃ O.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-I-w |
Rodzinka Renczmiń |
|
2092 |
RENCZMIN Olga
RENCZMIN O.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-I-w |
|
|
2093 |
RENCZMIŃ Piotr
RENCZMIŃ P.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
Rodzinka Renczmiń |
|
2093 |
RENCZMIN Piotr
RENCZMIN P.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
|
|
2094 |
HAHNE Harry
HAHNE H.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
SC Neubrandenburg |
|
2095 |
BUSENBERGS Janis
BUSENBERGS J.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
Mona |
|
2096 |
MARSHALL Sondra
MARSHALL S.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
Lumi Experience |
|
2097 |
MARSHALL Mike
MARSHALL M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
Lumi Experience |
|
2098 |
LAVEIKIS Rolands
LAVEIKIS R.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2099 |
LUSTREK Vesna
LUSTREK V.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
NSD Medvode |
|
2100 |
PUUSEPP Mart
PUUSEPP M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
Estonian Worldloppet Club |
|
2101 |
HARRINGTON Michael
HARRINGTON M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
|
|
2102 |
MOIAN NYDAL Anne
MOIAN NYDAL A.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
Røyken |
|
2103 |
KLÖTZER Günther
KLÖTZER G.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
|
|
2104 |
NEUGIRG Joerg
NEUGIRG J.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
|
|
2105 |
KOKORISS Valdis
KOKORISS V.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Mona |
|
2106 |
SCHROTTNER Rene
SCHROTTNER R.
|
Classic Race 21 km |
|
M-I |
Sportunion Rosenbach |
|
2107 |
RUZZA Giannino
RUZZA G.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
|
|
2108 |
BURVIS Girts
BURVIS G.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
Riga |
|
2109 |
VEIT Christina
VEIT C.
|
Classic Race 21 km |
|
W-I |
Team Electrofit |
|
2110 |
DARKOW Peter
DARKOW P.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
TV Valtenberg |
|
2111 |
KAGERBAUER Max
KAGERBAUER M.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-I-m |
WSV Skadi Bodenmais |
|
2112 |
DOBNIK Günther
DOBNIK G.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
OLCU Viktring |
|
2113 |
TARREND Merle
TARREND M.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
|
|
2114 |
STJERNBERG Jan
STJERNBERG J.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
|
|
2115 |
FOLLIN Cecilia
FOLLIN C.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
IF Ski Team Skåne |
|
2116 |
MOESMAN Rinske
MOESMAN R.
|
Classic Race 21 km |
|
W-II |
Rw Rottemeren |
|
2117 |
VERKHOVTSEV Sergei
VERKHOVTSEV S.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
|
|
2118 |
MOSER Tobias
MOSER T.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-I-m |
LRC Lienz |
|
2118 |
MOSER Tobias
MOSER T.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-II-m |
LRC Lienz |
|
2119 |
BUSIN Emanuele
BUSIN E.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
2120 |
STETTNER Armin
STETTNER A.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
xc-ski.de A|N Skimarathon Team |
|
2121 |
GÖTSCHEL Ricardo
GÖTSCHEL R.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Salomon Nordic Austria |
|
2122 |
TIEFENBACHER Albert
TIEFENBACHER A.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
DSG Lesachtal |
|
2123 |
WALCHER Niklas
WALCHER N.
|
Classic Race 21 km |
|
Jg-I-m |
|
|
2124 |
WALCHER Torsten
WALCHER T.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
|
|
2125 |
HEYES A
HEYES A.
|
Classic Race 21 km |
|
W-I |
|
|
2126 |
BARTH Michael
BARTH M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2127 |
CHAMBERLAIN Morgan
CHAMBERLAIN M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-II |
Royal Air Force Nordic |
|
2128 |
WIGLEY Thomas
WIGLEY T.
|
Classic Race 21 km |
|
M-I |
Royal Air Force Nordic |
|
2129 |
BAXTER Phillipa
BAXTER P.
|
Classic Race 21 km |
|
W |
Royal Air Force Nordic |
|
2130 |
VLASPOLDER Ferdinand
VLASPOLDER F.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
Rw Rottemeren |
|
2131 |
MANDERFELD Miranda
MANDERFELD M.
|
Classic Race 21 km |
|
W-IV |
|
|
2132 |
STIMPEL Burkhard
STIMPEL B.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2133 |
EEKHOF Martin
EEKHOF M.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2134 |
MACKIE James
MACKIE J.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Elgin CC |
|
2135 |
SEEBACHER Anna
SEEBACHER A.
|
Classic Race 21 km |
|
W |
Adidas XCS Team |
|
2136 |
SEPP Kädi-Liis
SEPP K.
|
Classic Race 21 km |
|
W-II |
|
|
2136 |
SEPP Kädi-Liis
SEPP K.
|
Classic Race 21 km |
|
W-II |
|
|
2137 |
TANNER Petra
TANNER P.
|
Classic Race 21 km |
|
W-I |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
2138 |
TANNER Peter
TANNER P.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
SV Achensee |
|
2139 |
SIEDER Fabian
SIEDER F.
|
Classic Race 21 km |
|
M |
Team Futura Trentino |
|
2140 |
ORIANO Catellani
ORIANO C.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2141 |
ACHTEM Peter
ACHTEM P.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
Nickel Plate |
|
2142 |
RIEDMANN Brigitte
RIEDMANN B.
|
Classic Race 21 km |
|
W-III |
|
|
2143 |
GRUBER Franz
GRUBER F.
|
Classic Race 21 km |
|
M-IV |
|
|
2144 |
SJAAFJELL Paul Philipp
SJAAFJELL P.
|
Classic Race 21 km |
|
J-m |
SKADI Bodenmais |
|
2145 |
SEIDL Franz
SEIDL F.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
naturfreunde fohnsdorf |
|
2146 |
MESSINI Rossano
MESSINI R.
|
Classic Race 21 km |
|
M-V |
LRC Lienz |
|
2147 |
SEBASTIANO Vacchi
SEBASTIANO V.
|
Classic Race 21 km |
|
M-III |
Apd Acquadela Bologna |
|
2148 |
LITVINCHUK Vladislav
LITVINCHUK V.
|
Classic Race 21 km |
|
M-I |
|
|
3001 |
OLEX Max
OLEX M.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
Adidas XCS Team |
|
3002 |
GANNER Florian
GANNER F.
|
Skating 21 km |
|
M |
Union Raika Obertilliach |
|
3003 |
WIESER Philip
WIESER P.
|
Skating 21 km |
|
M |
Wsv Traisen |
|
3004 |
SCHLÖGEL Mario
SCHLÖGEL M.
|
Skating 21 km |
|
M |
WSV Ramsau am Dachstein |
|
3005 |
BUCHER Eric
BUCHER E.
|
Skating 21 km |
|
J-m |
Nordic Team Absam |
|
3006 |
KURZ Nils
KURZ N.
|
Skating 21 km |
|
M |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
3007 |
KALNINS Davis
KALNINS D.
|
Skating 21 km |
|
Jg-I-m |
Sigulda |
|
3008 |
BRUNNER Julian
BRUNNER J.
|
Skating 21 km |
|
M |
Team Futura Trentino |
|
3009 |
BECKER Manuel
BECKER M.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
Adidas XCS Team |
|
3010 |
LANZINGER Stefan
LANZINGER S.
|
Skating 21 km |
|
M |
Team Futura Trentino |
|
3011 |
SIEDER Fabian
SIEDER F.
|
Skating 21 km |
|
M |
Team Futura Trentino |
|
3012 |
PIDER Felix
PIDER F.
|
Skating 21 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
3013 |
KUENZLER Markus
KUENZLER M.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
SC Bezau |
|
3014 |
STROLZ Christoph
STROLZ C.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
WSV Schoppernau |
|
3015 |
VALMAGGIA Guglielmo
VALMAGGIA G.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
|
|
3016 |
HAFNER Herbert
HAFNER H.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Ski Zunft Velden |
|
3017 |
CORTOLEZIS Thomas
CORTOLEZIS T.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
WSV Ramsau |
|
3018 |
GANNER Norbert
GANNER N.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Union Raika Obertilliach |
|
3019 |
CORTE SUALON Marco
CORTE SUALON M.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
3020 |
STRAIF Josef
STRAIF J.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Brixental Connection |
|
3021 |
HAIM Mark
HAIM M.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
LT Innside |
|
3022 |
ZOLLER Roland
ZOLLER R.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Tristar Schaffhausen |
|
3023 |
EDER Alois
EDER A.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
3024 |
WALTHER Martin
WALTHER M.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
LC Schaffhausen |
|
3025 |
GLEN Robert
GLEN R.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
MUKS Podkarpacie Jedlicze |
|
3026 |
HÜBSCHER Michael
HÜBSCHER M.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
RC Schaffhausen |
|
3027 |
MÜLLAUER Rupert
MÜLLAUER R.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
3028 |
LEITINGER Nikolaus
LEITINGER N.
|
Skating 21 km |
|
M |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
3029 |
BUCHER Simon
BUCHER S.
|
Skating 21 km |
|
M |
Union Raika Obertilliach |
|
3030 |
HÖRHAGER Lukas
HÖRHAGER L.
|
Skating 21 km |
|
M |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
3031 |
SEEBACHER Hannes
SEEBACHER H.
|
Skating 21 km |
|
M |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
3032 |
MÜLLAUER Fabian
MÜLLAUER F.
|
Skating 21 km |
|
J-m |
HSV Saalfelden |
|
3033 |
STANZL Gertl
STANZL G.
|
Skating 21 km |
|
J-m |
Team Futura Trentino |
|
3034 |
ACHLEITNER Lisa
ACHLEITNER L.
|
Skating 21 km |
|
W |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
3035 |
WALCHHOFER Barbara
WALCHHOFER B.
|
Skating 21 km |
|
W |
USC Altenmarkt |
|
3036 |
SCHERZ Magdalena
SCHERZ M.
|
Skating 21 km |
|
W |
I. Sportvereinigung Hohe Wand |
|
3037 |
SCHERER Stefanie
SCHERER S.
|
Skating 21 km |
|
W |
SC Wall |
|
3038 |
FERCHER Nadine
FERCHER N.
|
Skating 21 km |
|
J-w |
ASKÖ WSV STALL-WILDEGG |
|
3039 |
KUEN Julia
KUEN J.
|
Skating 21 km |
|
W |
Team Futura Trentino |
|
3040 |
BOERJESJOE Malin
BOERJESJOE M.
|
Skating 21 km |
|
W |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
3041 |
OBEREGGER Anna Maria
OBEREGGER A.
|
Skating 21 km |
|
W |
Team Futura Trentino |
|
3042 |
VEITER Madeleine
VEITER M.
|
Skating 21 km |
|
W |
Wsv St. Jakob In Defereggen |
|
3043 |
INNERKOFLER Sophia
INNERKOFLER S.
|
Skating 21 km |
|
W |
Team Futura Trentino |
|
3044 |
GANNER Renate
GANNER R.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
Union Raika Obertilliach |
|
3045 |
STOCKER Liv Grete
STOCKER L.
|
Skating 21 km |
|
J-w |
1. Svg Hohe Wand |
|
3046 |
PETRITSCH Agnes
PETRITSCH A.
|
Skating 21 km |
|
W-I |
Ski-Willy Marathon Team Austri... |
|
3048 |
SIMEONI Federica
SIMEONI F.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
Ottica Mottes/asd brenton spor... |
|
3049 |
CIPRIAN Stefano
CIPRIAN S.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Ottica Mottes/asd brenton spor... |
|
3050 |
TASCHLER Martin
TASCHLER M.
|
Skating 21 km |
|
M |
Team Futura Alta Quota Trentin... |
|
3051 |
BERGHOFER Vanessa
BERGHOFER V.
|
Skating 21 km |
|
W |
Team Krungl |
|
3052 |
FISCHER Lorenz
FISCHER L.
|
Skating 21 km |
|
M |
Skiclub Prien am Chiemsee |
|
3053 |
EASON Alan
EASON A.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Team Madshus |
|
3054 |
CIPRIAN Fausto
CIPRIAN F.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
asd brenton sport |
|
3055 |
PRANTER Martin
PRANTER M.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3056 |
MÜLLER Frank
MÜLLER F.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
|
|
3057 |
RAVANELLI Warner
RAVANELLI W.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
C.U.S. BERGAMO SCI |
|
3058 |
WEIKL Manfred
WEIKL M.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3059 |
MAURI Oliviero
MAURI O.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
TEAM ROBINSON TRENTINO |
|
3060 |
LINKE Frank
LINKE F.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
SC Kottmar |
|
3061 |
ZAMMERNIG Ulrich
ZAMMERNIG U.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
SV Gnesau |
|
3062 |
RAUTIAINEN Veli
RAUTIAINEN V.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
|
|
3063 |
HUOTARI Matti
HUOTARI M.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
|
|
3065 |
WEISS Thomas
WEISS T.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
ASKO Villach Nordic |
|
3066 |
PETEREIT Steffen
PETEREIT S.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Rsv Braunschweig |
|
3067 |
LANSBERGEN Leo
LANSBERGEN L.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
HLV |
|
3068 |
LIENBACHER Matthias
LIENBACHER M.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
SU-Abtenau |
|
3069 |
HOPFGARTNER Maria
HOPFGARTNER M.
|
Skating 21 km |
|
W-IV |
|
|
3070 |
TASSENBACHER Mario
TASSENBACHER M.
|
Skating 21 km |
|
M |
Kartitsch |
|
3071 |
MITTEREGGER Michael
MITTEREGGER M.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
|
|
3072 |
PEDEVILLA Jakob
PEDEVILLA J.
|
Skating 21 km |
|
Jg-II-m |
LRC Lienz |
|
3073 |
WHARRIE Bruce
WHARRIE B.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3074 |
NIKKANEN Ville
NIKKANEN V.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Kkinimäen Weljekset |
|
3075 |
CICHON Slawomir
CICHON S.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
KrosSki Remsport |
|
3076 |
FEURLE Monika
FEURLE M.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
|
|
3077 |
BENETTI Elisa
BENETTI E.
|
Skating 21 km |
|
W-I |
Sci Cai Brescia |
|
3078 |
STANOVNIK Gerhard
STANOVNIK G.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3079 |
HANNI Tarmo
HANNI T.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
Estonian Worldloppet Club |
|
3080 |
GRUNSER Tobias
GRUNSER T.
|
Skating 21 km |
|
Jg-I-m |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
3081 |
KRONBICHLER Reinhard
KRONBICHLER R.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
HWK Ebbs WSV |
|
3082 |
GRUNSER Paul
GRUNSER P.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
ALV KRONSPUR RAIFFEISEN |
|
3083 |
HASELRIEDER Lotta
HASELRIEDER L.
|
Skating 21 km |
|
Jg-I-w |
|
|
3084 |
GUFLER Günther
GUFLER G.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3085 |
SPINI Giaccomo
SPINI G.
|
Skating 21 km |
|
Jg-I-m |
|
|
3088 |
SLOTTE Clas-Eirik
SLOTTE C.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Worldloppet Masters Finland |
|
3089 |
GIORDA Franco
GIORDA F.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
LANCIA |
|
3090 |
CAVIET Nancy
CAVIET N.
|
Skating 21 km |
|
W-V |
Nederlandse Ski Vereniging |
|
3091 |
PIIROINEN Heikki
PIIROINEN H.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
|
|
3092 |
KÖLSCH Uwe
KÖLSCH U.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Berlin |
|
3093 |
HÁJEK Tomáš
HÁJEK T.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Famous Fathers Turnov |
|
3094 |
VÖLZ Christian
VÖLZ C.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
Adidas XCS Team |
|
3095 |
VALTINER Peter
VALTINER P.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3096 |
HAJEK Jan
HAJEK J.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3097 |
WIBMER Michael
WIBMER M.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Ski-Club Seefeld |
|
3098 |
KITTLER Martin
KITTLER M.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
2-K MOTION |
|
3099 |
KOECHELER Markus
KOECHELER M.
|
Skating 21 km |
|
M |
Sc Oberstdorf |
|
3100 |
DOUPOVEC Petr
DOUPOVEC P.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
SKI SENOHRABY |
|
3101 |
THIARD-LAFORET Susanne
THIARD-LAFORET S.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
Massage Markus Moser MedCenter... |
|
3102 |
BUCHER Johanna
BUCHER J.
|
Skating 21 km |
|
W |
Sportunion Raika Obertilliach |
|
3103 |
REID James
REID J.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
|
|
3104 |
JOHNSON John
JOHNSON J.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
|
|
3105 |
GUNNARSSON Björn
GUNNARSSON B.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
SKA |
|
3106 |
BUCHER Gebhard
BUCHER G.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Union Raika Obertilliach |
|
3107 |
KANITZ-POCK Reinhard
KANITZ-POCK R.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3108 |
MOSER Markus
MOSER M.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Massage Markus Moser MedCenter... |
|
3109 |
KLAMMER Martin
KLAMMER M.
|
Skating 21 km |
|
M |
Sportunion Untertilliach |
|
3110 |
FUCHS Philipp
FUCHS P.
|
Skating 21 km |
|
M |
VS Lavant |
|
3111 |
PERZ Katrin
PERZ K.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
Schwimm Aktiv Club |
|
3113 |
RONDZIK Ivan
RONDZIK I.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
|
|
3114 |
MARTINSCHITZ Leo
MARTINSCHITZ L.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
|
|
3115 |
WEIKL Markus
WEIKL M.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
|
|
3116 |
LÄSSER Walter
LÄSSER W.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
SV Sulzberg |
|
3117 |
RONDZIK Ivan
RONDZIK I.
|
Skating 21 km |
|
J-m |
|
|
3118 |
ANDRES Janett
ANDRES J.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
Team Titiwai |
|
3119 |
LEBOWITZ Gretchen
LEBOWITZ G.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
|
|
3120 |
HEDENIK Robert
HEDENIK R.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Dachläufer |
|
3121 |
KUNČIČ Marjan
KUNČIČ M.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Dachläufer |
|
3121 |
KUNCIC Marjan
KUNCIC M.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Dachläufer |
|
3122 |
STORCH Robert
STORCH R.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
R2010 |
|
3123 |
ANDRES Toby
ANDRES T.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Team Titiwai |
|
3124 |
WENZEL Gernot
WENZEL G.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3125 |
KALNIŅŠ Sandis
KALNIŅŠ S.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Sigulda |
|
3125 |
KALNINŠ Sandis
KALNINŠ S.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Sigulda |
|
3126 |
HERNEGGER Leo
HERNEGGER L.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
|
|
3127 |
HODGKINS Jane
HODGKINS J.
|
Skating 21 km |
|
W-IV |
|
|
3128 |
DVORAK Pavel
DVORAK P.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3129 |
MCLEOD Grant
MCLEOD G.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
Sovereign Lake Nordic Ski Club |
|
3130 |
SUSZCZYNSKI Wojciech
SUSZCZYNSKI W.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
MT SPORT |
|
3131 |
GAUDET Theodore
GAUDET T.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
3132 |
SPITALAR Anita
SPITALAR A.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
Notranjci |
|
3133 |
SPITALAR Ajda
SPITALAR A.
|
Skating 21 km |
|
Jg-I-w |
|
|
3134 |
SPITALAR Anika
SPITALAR A.
|
Skating 21 km |
|
Jg-I-w |
|
|
3135 |
SPITALAR Anze
SPITALAR A.
|
Skating 21 km |
|
Jg-II-m |
|
|
3137 |
VENET Jane
VENET J.
|
Skating 21 km |
|
W-IV |
Manchester Cross Country Ski C... |
|
3138 |
HUDRAP Jasmina
HUDRAP J.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
|
|
3139 |
CORTOLEZIS Veronika
CORTOLEZIS V.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
sc edelweiss |
|
3140 |
SAKSA Tuuli
SAKSA T.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
Simuna SK |
|
3141 |
OJASAAR Tauno
OJASAAR T.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Simuna SK |
|
3142 |
DAVIS Jimmie
DAVIS J.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3143 |
KUKK Kalev
KUKK K.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
Estonian Worldloppet Club |
|
3144 |
FOURNIER Nicolas
FOURNIER N.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3145 |
AHMED Mary Ann
AHMED M.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
|
|
3146 |
MCCOLGAN John
MCCOLGAN J.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3147 |
BLAKE Adrian
BLAKE A.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Cooma Ski Club |
|
3148 |
KONDO Satoshi
KONDO S.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3149 |
MARSHALL Sondra
MARSHALL S.
|
Skating 21 km |
|
W-IV |
Lumi Experience |
|
3150 |
MARSHALL Mike
MARSHALL M.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Lumi Experience |
|
3151 |
STANGASSINGER Quirin
STANGASSINGER Q.
|
Skating 21 km |
|
J-m |
SC Haag |
|
3152 |
EBNER Xenia
EBNER X.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
|
|
3153 |
STANGASSINGER Viktor
STANGASSINGER V.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
SC Haag |
|
3154 |
ALLIKSAAR Lauretta
ALLIKSAAR L.
|
Skating 21 km |
|
Jg-I-w |
|
|
3155 |
SAREITER Thomas
SAREITER T.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
PhysioSareiter |
|
3156 |
SUONPÄÄ H J Matias
SUONPÄÄ H.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
|
|
3157 |
MUTNANSKÝ Tomáš
MUTNANSKÝ T.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
ŠO Herostav |
|
3157 |
MUTŇANSKÝ Tomáš
MUTŇANSKÝ T.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
ŠO Herostav |
|
3158 |
HARRINGTON Isobel
HARRINGTON I.
|
Skating 21 km |
|
J-w |
Team Harrington |
|
3159 |
HARRINGTON Alice
HARRINGTON A.
|
Skating 21 km |
|
Jg-II-w |
|
|
3160 |
REICHER Uwe
REICHER U.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3161 |
MAYERHOFER Maxi
MAYERHOFER M.
|
Skating 21 km |
|
Jg-II-m |
SC Haag |
|
3162 |
STUDT Sara
STUDT S.
|
Skating 21 km |
|
W-IV |
|
|
3163 |
EGGER-RIEDMUELLER Stefan
EGGER-RIEDMUELLER S.
|
Skating 21 km |
|
M |
|
|
3164 |
FRIESSER Karin
FRIESSER K.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
SC Seefeld |
|
3165 |
GRÜNER Bodo
GRÜNER B.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Wehrsdorf |
|
3166 |
KOKORISS Valdis
KOKORISS V.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Mona |
|
3167 |
PERRIA Mirko
PERRIA M.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
|
|
3168 |
ENK Lorenz
ENK L.
|
Skating 21 km |
|
Jg-II-m |
SC St.Johann in Tirol |
|
3169 |
WILLE Aline
WILLE A.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
|
|
3170 |
HAIM Stefan
HAIM S.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
LT Innside Schwaz |
|
3171 |
SKRABL Claudia
SKRABL C.
|
Skating 21 km |
|
W-I |
|
|
3173 |
SPIELBÜCHLER Stefan
SPIELBÜCHLER S.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
Team Krungl |
|
3174 |
TARREND Merle
TARREND M.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
|
|
3175 |
SANDOR Marko
SANDOR M.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Vasas Sc |
|
3176 |
ÄRÖLÄ Panu
ÄRÖLÄ P.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Rauman Urheilijat |
|
3177 |
NYDAL Roar
NYDAL R.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Røyken |
|
3178 |
GSENGER Christoph
GSENGER C.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
|
|
3179 |
NYDAL Anne Moian
NYDAL A.
|
Skating 21 km |
|
W-IV |
Røyken |
|
3180 |
KERNÖCKER Reinold
KERNÖCKER R.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
SU Raika Zwettl |
|
3181 |
BLUM Konrad
BLUM K.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
Dav Pfullendorf |
|
3182 |
VOGLER Michael
VOGLER M.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Team Skiwachse Lehmann Nordic ... |
|
3183 |
VOGLER Barbara
VOGLER B.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
Team Skiwachse Lehmann - Nordi... |
|
3184 |
RÓŻYCKA Elzbieta
RÓŻYCKA E.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
|
|
3184 |
RÓZYCKA Elzbieta
RÓZYCKA E.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
|
|
3185 |
RÓŻYCKI Ryszard
RÓŻYCKI R.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3185 |
RÓZYCKI Ryszard
RÓZYCKI R.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3186 |
BUCHER Michael
BUCHER M.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Nordic Team Absam |
|
3187 |
SLASTAN Andrej
SLASTAN A.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
Lokomotiva Stefanshof |
|
3188 |
GEBHARDT Lisa
GEBHARDT L.
|
Skating 21 km |
|
J-w |
Adidas XCS Team |
|
3189 |
PEDEVILLA Luis
PEDEVILLA L.
|
Skating 21 km |
|
Jg-II-m |
LRC Lienz |
|
3190 |
MÜHLMANN Lukas
MÜHLMANN L.
|
Skating 21 km |
|
M |
|
|
3191 |
MACKIE James
MACKIE J.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Elgin CC |
|
3192 |
KOIVISTO Timo
KOIVISTO T.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3193 |
PETRIK René
PETRIK R.
|
Skating 21 km |
|
Jg-I-m |
|
|
3194 |
DE FAVERI Fabio
DE FAVERI F.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
|
|
3195 |
KOSKIMIES Janne
KOSKIMIES J.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Kalastajatorpan Tennisklubi He... |
|
3196 |
STIFTER Simon
STIFTER S.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
|
|
3197 |
SCHWINGSHACKL Mara
SCHWINGSHACKL M.
|
Skating 21 km |
|
J-w |
RG 5V Loipe |
|
3198 |
KAINZ Elke
KAINZ E.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
Langlauf Mürztal |
|
3199 |
REITHOFER-KAINZ Peter
REITHOFER-KAINZ P.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Langlauf Mürztal |
|
3200 |
SCHMIDHOFER Eva
SCHMIDHOFER E.
|
Skating 21 km |
|
W |
Sportunion Raika Villgraten |
|
3201 |
TOLD Thomas
TOLD T.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Schiclub Tannheimer Tal |
|
3202 |
SCHARF Yannic
SCHARF Y.
|
Skating 21 km |
|
M |
|
|
3203 |
HOLEMÝ Libor
HOLEMÝ L.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Valasti bajkeri |
|
3204 |
ANKER Matteo
ANKER M.
|
Skating 21 km |
|
Jg-II-m |
LLC Walchsee |
|
3205 |
OBERHOFER Ferdinand
OBERHOFER F.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
St. Johann in Tirol |
|
3206 |
MAYRHOFER Wolfgang
MAYRHOFER W.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
3207 |
WALDER Lydia
WALDER L.
|
Skating 21 km |
|
W-I |
|
|
3208 |
PLESTID Trevor
PLESTID T.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
XC Chelsea Masters |
|
3209 |
LENZ Robert
LENZ R.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
LLC Walchsee |
|
3210 |
SCHIED Thomas
SCHIED T.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
SC Leogang Skimarathon Team |
|
3211 |
SOMMER Karl
SOMMER K.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
|
|
3212 |
OBERKOFLER Harald
OBERKOFLER H.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
SV Dölsach |
|
3213 |
SCHROTTNER Rene
SCHROTTNER R.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
Sportunion Rosenbach |
|
3214 |
BUSIN Emanuele
BUSIN E.
|
Skating 21 km |
|
M |
Team Internorm Alpenplus Trent... |
|
3215 |
SCHNEIDER Walter
SCHNEIDER W.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
3216 |
FRANCESCHI Massimo
FRANCESCHI M.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Alaska |
|
3217 |
GUZINSKI Andrzej
GUZINSKI A.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Polish XC Masters |
|
3218 |
HINTEREGGER Wolfgang
HINTEREGGER W.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Sc Bad Kleinkirchheim |
|
3219 |
LÖWEN Robert
LÖWEN R.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3220 |
NYDAL Hallvard Moian
NYDAL H.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
Asker Skiklubb |
|
3221 |
USHAKOV Dmitry
USHAKOV D.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
|
|
3222 |
VOGEL Alex
VOGEL A.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
BSG Infineon |
|
3223 |
VOGT Jörg
VOGT J.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
TSV90Neukirch |
|
3224 |
GIACOMUZZI Barbara
GIACOMUZZI B.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
CORTINA |
|
3225 |
JUNGHANNS Dagmar
JUNGHANNS D.
|
Skating 21 km |
|
W-III |
London Region Nordic Ski Club |
|
3226 |
ENGLUND Anna
ENGLUND A.
|
Skating 21 km |
|
W-I |
IF Åland |
|
3227 |
TOPOROV Andrey
TOPOROV A.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Pro Trener |
|
3228 |
ENK Lorenz
ENK L.
|
Skating 21 km |
|
Jg-II-m |
SC St.Johann in Tirol |
|
3229 |
HUBER Marion
HUBER M.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
|
|
3230 |
OTT Julius
OTT J.
|
Skating 21 km |
|
M |
M3hpc |
|
3231 |
GROSSLERCHER Andreas
GROSSLERCHER A.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
Union Thurn |
|
3232 |
GROSSLERCHER Johannes
GROSSLERCHER J.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Sportunion Thurn |
|
3233 |
PAVLU Lea
PAVLU L.
|
Skating 21 km |
|
W |
SV Elbigenalp |
|
3234 |
STIMPEL Burkhard
STIMPEL B.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3235 |
KAPELLER-PAVLU Martin
KAPELLER-PAVLU M.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
SV Elbigenalp |
|
3236 |
LIEBHART Peter
LIEBHART P.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Sportunion St.Veit |
|
3237 |
PETEREIT Vincent
PETEREIT V.
|
Skating 21 km |
|
M |
|
|
3238 |
ÁSGEIRSSON Sveinn
ÁSGEIRSSON S.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Naglar |
|
3239 |
DULNIGG Günther
DULNIGG G.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Sport am Wörthersee |
|
3240 |
HEYES Anthea
HEYES A.
|
Skating 21 km |
|
W-I |
|
|
3241 |
SCHUSSMANN Christian
SCHUSSMANN C.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Hervis Sports |
|
3241 |
SCHUSSMANN Christian
SCHUSSMANN C.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
Hervis Sports |
|
3242 |
GONCHAROVA Olga
GONCHAROVA O.
|
Skating 21 km |
|
W-II |
|
|
3243 |
FAINGOLD Maria
FAINGOLD M.
|
Skating 21 km |
|
W-I |
|
|
3244 |
MALEC Vedrana
MALEC V.
|
Skating 21 km |
|
W-I |
SK Sljeme Zagreb |
|
3245 |
KOVÁCS Zsolt
KOVÁCS Z.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
Avia budapest |
|
3246 |
HADZIC Tena
HADZIC T.
|
Skating 21 km |
|
J-w |
SK Sljeme Zagreb |
|
3247 |
MARKO Sandor
MARKO S.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
|
|
3248 |
SPERGER Stephan
SPERGER S.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
|
|
3249 |
BRUNNER Peter
BRUNNER P.
|
Skating 21 km |
|
M-I |
LRC Lienz |
|
3250 |
MESSINI Rossano
MESSINI R.
|
Skating 21 km |
|
M-V |
LRC Lienz |
|
3251 |
VINCKIER Alexander
VINCKIER A.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
|
|
3252 |
SANDER Hans Peter
SANDER H.
|
Skating 21 km |
|
M-IV |
LLlienz |
|
3253 |
TIEFENBACHER Albert
TIEFENBACHER A.
|
Skating 21 km |
|
M-II |
DSG Lesachtal |
|
3254 |
RITSCHEL Frank
RITSCHEL F.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
T.C.Bergfreunde 1916 |
|
3255 |
THEURL Günther
THEURL G.
|
Skating 21 km |
|
M-III |
Union Leisach Athletik |
|
4001 |
UNTERBERGER Martin
UNTERBERGER M.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
M |
Team Superfast |
|
4002 |
LANER Gabi
LANER G.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
W |
Team Superfast |
|
4003 |
OBKIRCHER Sophia
OBKIRCHER S.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
LRC Lienz |
|
4004 |
OBKIRCHER Viktoria
OBKIRCHER V.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
LRC Lienz |
|
4005 |
ERLSBACHER Sophie
ERLSBACHER S.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
LRC Lienz |
|
4006 |
ANGERER Emi Marie
ANGERER E.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
LRC Lienz |
|
4007 |
THEMESSL-HUBER Erwin
THEMESSL-HUBER E.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
M |
SK Kirchbach |
|
4008 |
KAINZ Ella
KAINZ E.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
Langlauf Mürztal |
|
4009 |
KAINZ Clara
KAINZ C.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
Langlauf Mürztal |
|
4010 |
SALCHER Paul
SALCHER P.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JM |
Union Raika Obertilliach |
|
4011 |
GANNER Laura
GANNER L.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
Union Raika Obertilliach |
|
4012 |
GANNER Selina
GANNER S.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
Union Raika Obertilliach |
|
4013 |
UNTERLUGGAUER Stefanie
UNTERLUGGAUER S.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
W |
|
|
4014 |
KOMLEV Dmitry
KOMLEV D.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JM |
WSV Ramsau |
|
4015 |
FRANZKE Bethany
FRANZKE B.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
Birkebeiner Nordic Ski club |
|
4016 |
ZLÖBL Gunnar
ZLÖBL G.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
M |
Worldloppet |
|
4017 |
ANDREAS Hain
ANDREAS H.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
M |
Lesachtal |
|
4018 |
WILBY Matthew
WILBY M.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JM |
Biathlon Australia |
|
4019 |
WILBY Lily
WILBY L.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
Mt Buller Race Club |
|
4020 |
SCHULZ Frank
SCHULZ F.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
M |
schulz-sportreisen |
|
4021 |
HARRINGTON Alice
HARRINGTON A.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
|
|
4022 |
HARRINGTON Emily
HARRINGTON E.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
|
|
4023 |
SCHULZ Joschka
SCHULZ J.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JM |
|
|
4024 |
TRAJANOSKI Ljupcho
TRAJANOSKI L.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
M |
|
|
4025 |
FRANZKE Rosie
FRANZKE R.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
|
|
4026 |
MORTON Damika
MORTON D.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
|
|
4027 |
DAVIS Jimmie
DAVIS J.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
M |
|
|
4028 |
GUFLER Jana
GUFLER J.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
ALV Koronspur |
|
4029 |
DORER Valentin
DORER V.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JM |
|
|
4030 |
ANGERER Emi-Marie
ANGERER E.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JW |
LRC |
|
4031 |
KAINZ Jakob Even
KAINZ J.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JM |
Langlauf Mürztal |
|
4032 |
UNTERWEGER Christoph
UNTERWEGER C.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
M |
|
|
4033 |
UNTERWEGER Alexander
UNTERWEGER A.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
M |
|
|
4034 |
ALTHELMIG Joris
ALTHELMIG J.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JM |
|
|
4035 |
SPARKE Phoenix
SPARKE P.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
JM |
|
|
4071 |
NIEDERMÜLLER Marieluise
NIEDERMÜLLER M.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
|
|
4072 |
TRAJANOSKI Ljupcho
TRAJANOSKI L.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
M |
|
|
4073 |
PEDEVILLA Birgit
PEDEVILLA B.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
LRC Lienz |
|
4074 |
ERLSBACHER Doris
ERLSBACHER D.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
LRC Lienz |
|
4075 |
GALAUZ Mathias
GALAUZ M.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
M |
RindviehRacing |
|
4076 |
SALCHER Paul
SALCHER P.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
JM |
Union Raika Obertilliach |
|
4077 |
SCHARDT Lucas
SCHARDT L.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
JM |
SC Hochvogel München |
|
4078 |
KOMLEV Dmitry
KOMLEV D.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
JM |
WSV Ramsau |
|
4079 |
FRANZKE Bethany
FRANZKE B.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
JW |
Birkebeiner Nordic Ski club |
|
4080 |
KATARZYNA Suszczynska
KATARZYNA S.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
|
|
4081 |
SAYAH Yasmina
SAYAH Y.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
4082 |
RUZZA Giannino
RUZZA G.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
M |
|
|
4083 |
WOLF Thomas
WOLF T.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
M |
|
|
4084 |
HARZENDORF Mandy
HARZENDORF M.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
4085 |
WILBY Cheryl
WILBY C.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
Biathlon Australia |
|
4085 |
WILBY Cheryl
WILBY C.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
W |
Biathlon Australia |
|
4086 |
STANISH Karen
STANISH K.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
Biathlon Australia |
|
4086 |
STANISH Karen
STANISH K.
|
Easyrace Skating 5 km |
|
W |
Biathlon Australia |
|
4088 |
SCHULZ Joschka
SCHULZ J.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
JM |
|
|
4088 |
SCHULZ Joschka
SCHULZ J.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
JM |
|
|
4089 |
WÖRGÖTTER Martina
WÖRGÖTTER M.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
|
|
4090 |
STEINDORF Karsten
STEINDORF K.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
M |
|
|
4091 |
GLANTSCHNIG Aloisia
GLANTSCHNIG A.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
|
|
4092 |
JACOB Petra
JACOB P.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
|
|
4093 |
HUSUNG Ariane
HUSUNG A.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
|
|
4094 |
MORENO GRUPP Anna
MORENO GRUPP A.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
|
|
4095 |
HEIN Dirk
HEIN D.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
M |
|
|
4096 |
PEDEVILLA Jakob
PEDEVILLA J.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
JM |
LRC Lienz |
|
4097 |
BERGER Sandra
BERGER S.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
W |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
4098 |
KASIANKOVA Mariia
KASIANKOVA M.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
JW |
|
|
4099 |
BRAUN Bernd
BRAUN B.
|
Easyrace Classic 5 km |
|
M |
|
|